Haberler

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Şanlıurfa'da

Çelik: "Bu seçim sıradan bir seçim değil. Bu seçim genel seçim de değil. Bu seçim bir referandumdur.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Bu seçim sıradan bir seçim değil. Bu seçim genel seçim de değil. Bu seçim bir referandumdur. ya milletten yana olanlar kazanacak ya da mutlu azınlıklar kazanacak" dedi.

Çelik, Bozova ilçesinde partisinin mitinginde Güneydoğu'da birçok ilin yıllarca devletten hizmet alamadığını, bu gidişatı AK Parti'nin değiştirdiğini söyledi.

AK Parti'nin iktidar olduktan sonra yatırımların doğudan batıya, kuzeyden güneye her yere yapıldığını ifade eden Çelik, AK Parti'nin tabela indirmek, taş atmak, laf atmak, iftira atmak gibi unsurları asla bünyesinde barındırmadığını partinin temel hedefinin ülkeyi kalkındırmak olduğunu kaydetti.

17 Aralık operasyonu ve sonrasında gelişen olayların yerel seçimi daha bir anlamlı kıldığını vurgulayan Çelik, şöyle devam etti:

" Bu seçim sıradan bir seçim değil. Bu seçim genel seçim de değil. Bu seçim bir referandumdur. ya milletten yana olanlar kazanacak ya da mutlu azınlıklar kazanacak. Bundan dolayı yalnız Hasan Arusoğlu'nun seçimi olarak Celalettin Güvenç'in seçimi olarak bir belediye seçimi olarak algılamayın. Allah aşkına Bozovalılar şu memlekette ekonomi hangi noktadan hangi noktaya geldi. Bu memlekette kalkınma bu memlekette itibar 2002'de var olan sorunlar hepsi ortadan kalktı çok farklı bir Türkiye ortaya çıktı. Yatırımları alan eşitsizlikleri gideren doğu batı arasındaki farkı kaldıran bir ülke ortaya çıktı. Kim yaptı bunu? Sayın Başbakanımızın önderliğinde AK kadrolar yaptı. Ankara'da bakanlıklar saat 05.00'te 06.00'da kapanmıyor gidin bakın gece 12.00'ye kadar açık. Bürokratlar çalışmak zorunda. Başbakan kendisi gece 01.00'lere 02.00'lere kadar çalıştı. Onun semerelerini görmeye başladı. Türkiye'nin birçok yerinde kalkınmanın altına imza attık."

Bakan Çelik'e  AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mahmut Kaçar, Seyit Eyüpoğlu, Abdulkerim Gök,  AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç ve Bozova Belediye Başkan adayı Hasan Arusoğlu eşlik etti. - Şanlıurfa

Kaynak: AA / Yerel

Faruk Çelik Şanlıurfa Ak Parti Bozova Yerel Haberler

İzmir'de infial yaratan görüntü! Yanındaki bankta oturan kadına bakarak kendini tatmin etti

İzmir'de infial yaratan görüntü! Yanındaki bankta oturan kadına bakarak kendini tatmin etti

Bakan Şimşek talimatı vermişti! Bayramın kaymağını yiyen sektörler incelendi, çok sayıda işletmeye ceza uygulandı

Bakan Şimşek talimatı vermişti! Bayramın kaymağını yiyen sektörler incelendi, çok sayıda işletmeye ceza uygulandı

Son seçim anketinde çarpıcı sonuç! CHP ile AK Parti arasındaki fark 3 puana yakın

Son seçim anketinde çarpıcı sonuç! CHP ile AK Parti arasındaki fark 3 puana yakın

Bakmadan Geçme

Valorant çöktü mü? 18 Haziran Valorant sorun mu var, neden açılmıyor, bağlanmıyor? Yurtiçi kargo bayramda açık mı? Yurtiçi kargo bayramda dağıtım yapıyor mu, saat kaçta açılıyor, kapanıyor? Bankalar hangi gün açılacak? Bankalar ne zaman, hangi tarihte mesaiye başlıyor? Bayramda bankalar kapalı mı, açık mı? House Of The Dragon hangi platformda? House Of The Dragon dizisi nerede, hangi platformda? Arda Güler İlk 11'de oynayacak mı? Arda Güler Türkiye - Gürcistan maçında var mı, kadroda mı? Turkcell bayramda açık mı? Turkcell bayileri bayramda kaça kadar açık, kaçta kapanıyor? Metro market bayramda açık mı? Metro market bayramda çalışıyor mu, kaça kadar açık? Trendyol Express bayramda çalışıyor mu? Trendyol Express bayramda açık mı, kapalı mı? Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm yayınlanacak mı? 18 Haziran Salı Survivor yeni bölüm! Döviz büroları bayramda açık mı? Döviz büroları kurban bayramında kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramında yollar ücretsiz mi? Osmangazi Köprüsü, Çanakkale Köprüsü, Avrasya Tüneli, Kuzey Marmara bedava mı? Türkiye - Gürcistan maçı hangi kanalda, saat kaçta? Türkiye - Gürcistan maçı nereden izlenir? Yalan dizisi hangi gün? Yalan dizisi hangi kanalda, saat kaçta başlayacak? Sansar Salvo tutuklandı mı? Ünlü rapçi Sansar Salvo neden cezaevine girdi, sebebi ne? Sansar Salvo neden hapse girdi? Bayram hangi gün bitiyor? Kurban Bayramı kaç gün sürecek, ayın kaçında, hangi tarihte bitecek?
Arap turistler Uzungöl'de birbirine girdi! Vatandaşlar güçlükle ayırdı

Arap turistler Uzungöl'de birbirine girdi! Vatandaşlar güçlükle ayırdı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title