Haberler

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Şanlıurfa'da

"Türkiye'yi ilelebet ileri götürecek, huzurun ve barışın tek adresi, var olan huzuru koruyacak tek parti AK Parti'dir"

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, " Türkiye'yi ilelebet ileri götürecek, huzurun ve barışın tek adresi, var olan huzuru koruyacak tek parti AK Parti'dir" dedi.

Bakan Çelik, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin Önen, AK Parti Karaköprü Belediye Başkan adayı Nihat Çiftçi, Bozova Belediye Başkan Adayı Hasan Arusoğlu ve partililerle Bozova'ya bağlı Koçhisar, Tülmen ve Esemkulu köylerini ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Tülmen köyünde bir konuşma yapan Çelik, bölgeye ve Şanlıurfa'ya yapılan hizmetleri anlattı.

Kentin nüfusunun yüzde 42'sinin kırsal alanda yaşadığına dikkati çeken Çelik, kırsal alanlara hizmetin az gittiğini il ve ilçelere bağlı köylerin batı illerdeki köylerin gerisinde kaldığını söyledi.

Çelik, hedeflerinin 5 yıl içinde tüm köylerin alt ve üst yapı sorununu gidermek olduğunu belirterek, yapılacak yatırımların bu çerçevede yürütüleceğini dile getirdi.

Bir önceki seçimde vadettiklerini gerçekleştirdiklerini ifade eden Çelik, şöyle devam etti:

"Türkiye'yi ilelebet ileri götürecek, huzurun ve barışın tek adresi, var olan huzuru koruyacak tek parti AK Parti'dir. Bakınız şu anda çözüm sürecinin içindeyiz. Aylardır şehit haberi gelmiyor çok şükür. Bu barış ve huzur ortamı AK kadrolar sayesinde oldu. Eğer bu ülkeden AK Parti giderse ülkenin hali ne olur siz düşünün. Onun için bu seçimlerde bizi güçlü bir şekilde Ankara'ya göndermenizi istiyoruz. Başbakan'a büyük destek vermenizi istiyorum. Oynanan bu oyunlar karşısında Başbakan'ı yalnız bırakmayın. Siz bizi gönderin gerisine karışmayın. Yapılacak hizmetlerin arkasında en başta sayın Başbakanımız ve biz milletvekilleri varız."

Bakan Çelik, ziyaretlerinin ardından kent merkezindeki bir otelde düzenlenen düğüne katılarak nikahı kıyılan çiftin şahitliklerini yaptı. - Şanlıurfa

Kaynak: AA / Yerel

Faruk Çelik Şanlıurfa Ak Parti Türkiye Yerel Haberler

İzmir'de infial yaratan görüntü! Yanındaki bankta oturan kadına bakarak kendini tatmin etti

İzmir'de infial yaratan görüntü! Yanındaki bankta oturan kadına bakarak kendini tatmin etti

Tuzla'da yangın! Alevlerin sardığı fabrikadan patlama sesleri yükseliyor

Tuzla'da yangın! Alevlerin sardığı fabrikadan patlama sesleri yükseliyor

Efes Antik Kenti'nde özel davet skandalı! Türk vatandaşları içeriye sokmadılar

Efes Antik Kenti'nde özel davet skandalı! Türk vatandaşları içeriye sokmadılar

Bakmadan Geçme

Turkcell bayramda açık mı? Turkcell bayileri bayramda kaça kadar açık, kaçta kapanıyor? Metro market bayramda açık mı? Metro market bayramda çalışıyor mu, kaça kadar açık? Trendyol Express bayramda çalışıyor mu? Trendyol Express bayramda açık mı, kapalı mı? Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm yayınlanacak mı? 18 Haziran Salı Survivor yeni bölüm! Döviz büroları bayramda açık mı? Döviz büroları kurban bayramında kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramında yollar ücretsiz mi? Osmangazi Köprüsü, Çanakkale Köprüsü, Avrasya Tüneli, Kuzey Marmara bedava mı? Türkiye - Gürcistan maçı hangi kanalda, saat kaçta? Türkiye - Gürcistan maçı nereden izlenir? Yalan dizisi hangi gün? Yalan dizisi hangi kanalda, saat kaçta başlayacak? Sansar Salvo tutuklandı mı? Ünlü rapçi Sansar Salvo neden cezaevine girdi, sebebi ne? Sansar Salvo neden hapse girdi? Bayram hangi gün bitiyor? Kurban Bayramı kaç gün sürecek, ayın kaçında, hangi tarihte bitecek? 22 Haziran hangi burç? 22 Haziran'da doğanlar hangi burç oluyor? 22 Haziran tarihi hangi burç olur? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 18 Haziran Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 18 Haziran dün gece deprem mi oldu? ECZANELER BAYRAMDA AÇIK MI 2024? 17-18-19 Haziran Bayramda eczaneler kapalı mı olacak, kaç gün açık olacak? BAYRAMDA OTOBÜSLER ÜCRETSİZ Mİ? Kurban Bayramı boyunca toplu taşıma bedava mı? Metro, metrobüs, otobüs, tramvay ücretsiz mi?
Bakan Şimşek talimatı vermişti! Bayramın kaymağını yiyen sektörler incelendi, çok sayıda işletme SGK'ya bildirildi

Bakan Şimşek talimatı vermişti! Bayramın kaymağını yiyen sektörler incelendi, çok sayıda işletme SGK'ya bildirildi

title