Antiad Başkan Adayı Aydın, Agc Başkanı Yeni'yi Ziyaret Etti - Haberler
Haberi Paylaş

Antiad Başkan Adayı Aydın, Agc Başkanı Yeni'yi Ziyaret Etti

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Antiad Başkan Adayı Aydın, Agc Başkanı Yeni'yi Ziyaret Etti

Antalya İşadamları Derneği’nin (ANTİAD) Başkan Adayı Tayfun Aydın, Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı ve New World Media Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt Yeni’yi ziyaret etti.

Antalya İşadamları Derneği'nin (ANTİAD) Başkan Adayı Tayfun Aydın, Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı ve New World Media Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt Yeni'yi ziyaret etti.

ANTİAD Başkan Adayı Tayfun Aydın ve ekibi, 9 Ocak 2016 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Antalya İşadamları Derneği Olağan Genel Kurulu öncesinde AGC Başkanı Mevlüt Yeni'yi ziyaret etti. Ziyarette Tayfun Aydın projelerini anlattı. ANTİAD üyesi işadamlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Yeni, "Antalya'nın iki önemli STK'sı, kent ve iş dünyası adına bir çok projeyi ortaklaşa hayata geçirebilir. AGC'deki tecrübe ve birikimlerimizi özellikle Avrupa projelerinde partnerimiz olarak sizlerle paylaşabiliriz" dedi.

Mevlüt Yeni, "Avrupa'da sivil toplum örgütleri, yerel yönetimler kadar etkilidir. Neden bu işbirliğini Antalya'da biz başlatmayalım. Ortak projelerimiz belki de Türkiye'ye örnek olacaktır."

İş dünyası ve basın sektörünün birçok projede bir araya gelebileceğini belirten Yeni, "AGC gibi ANTİAD da Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde kardeş partnerlerle yürümeli ve üyelerine dünyanın kapılarını açmalıdır. Dünya ile entegre olan bir 'SİAD' sadece üyelerine değil iş dünyasına ve kente kazanımlar elde edecektir" diye konuştu. Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Mevlüt Yeni, Cumartesi yapılacak seçimde Tayfun Aydın ve ekibine başarılar diledi.

Tayfun Aydın ve ekibi, Mevlüt Yeni'ye projelerini anlattı. Hazırladıkları çalışmalar hakkında bir sunumda bulundu. - ANTALYA

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Gazeteciler Cemiyeti, Tayfun Aydın, Antalya, Avrupa, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title