Haberler

AK Gençlik Vakfıkebir'de Teşkilatlanıyor

Güncelleme:

Trabzon'un Vakfıkebir ilçesine bağlı Yalıköy beldesinde AK Parti Gençlik Kolları Teşkilatı kurularak yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına başladı.

Trabzon'un Vakfıkebir ilçesine bağlı Yalıköy beldesinde AK Parti Gençlik Kolları Teşkilatı kurularak 30 Mart 2014'de yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına başladı.

Yalıköy Belde Gençlik Kolları Teşkilatı'nın tanıtım toplantısına katılan AK Parti Vakfıkebir Belediye Başkan adayı Muhammet Balta, gençliği olmayan bir ülkenin güçlü bir geleceğinin olamayacağına dikkat çekerek, "Aynı durum siyasi partiler için de geçerlidir. AK Parti, sizler gibi gençlerin ve inanan vatandaşların sayesinde bu günlere gelmiştir. Siz gençlerimizin ve vatandaşlarımızın Sayın Başbakanımıza verdiği değer ve duyduğu güven ülkemizi dünyada hatırı sayılır, sözü dinlenen bir ülke haline getirmiştir. Kendinize olan güveninizin Başkanımıza da yansıması dünyada ender rastlanan siyasi olaylardandır. Cesaretiniz ve çalışkanlığınızdan dolayı sizleri kutluyor, hepinize sevgiler sunuyorum" dedi.

Gençlik Kolları Yalıköy Belde Başkanlığı'na Ünal Kılıç'ın getirildiği tanıtım toplantısına AK Parti Vakfıkebir Belediye Başkan adayı Muhammet Balta, Yalıköy Belde Belediye Başkanı ve Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi birinci sıra adayı Ali Bayram Tanrıverdi, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Kasım, Belediye Meclisi adayları Halil İbrahim Garbetoğlu, Şerafettin Furuncu ve Lokman Kılıç katıldılar. - TRABZON

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Vakfıkebir Ak Parti Yalıköy Trabzon Yerel Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Okul Öncesi Öğretmenliği Taban Puanları 2024 | Devlet-özel üniversite Okul Öncesi Öğretmenliği başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? ANESTEZİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Anestezi taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! Duru Nayman kimdir? Arda Güler'in sevgilisi Duru Nayman kaç yaşında, nereli? OBP puanı nedir, ne işe yarar? OBP puanı nasıl hesaplanır? Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları
ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

500

Yorumlar (1)

Nazirenaaziree_61@hotmail.com:

Vah vak akp nin hala bolucu yilici satici bir parti oldugunu hala anlayamadiysa vakfikebirliler vayyy halimizr

0
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title