Yardım Gecesine Güzel Modelin Derin Yırtmacı Damga Vurdu

Yardım Gecesine Güzel Modelin Derin Yırtmacı Damga Vurdu

Haberler.com - Haberler | Magazin

Rus model Natalia Vodianova'nın ülkesindeki yardıma muhtaç çocuklar için düzenlediği geceye güzel model Kimberley Garner, derin yırtmaçlı kıyafetiyle damga vurdu.

Moda, müzik, TV dünyasının ünlüleri ile Londra cemiyet hayatının önde gelenleri özel bir yardım gecesinde buluştu.

RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

Kendisi de zor bir çocukluk geçiren Rus model Natalia Vodianova'nın ülkesindeki yardıma muhtaç çocuklara daha iyi hayat koşulları sağlamak için kurduğu Naked Heart Foundation adlı kuruluşa yardım toplamak amacıyla düzenlenen gece renkli görüntülere sahne oldu.

GECEYE BİRÇOK ÜNLÜ İSİM KATILDI

Supernova lakaplı model Natalia Vodianova'nın ev sahipliği yaptığı gecenin konukları arasında Izabel Goulart, Lara Stone, Hailey Baldwin, Kimberley Garner, Lottie Moss, Doutzen Kroes gibi modellerin yanı sıra şarkıcı Talia Storm ve TV, sanat dünyasının ünlüleri vardı. Londra cemiyet hayatının ünlülerinin de konukları arasında bulunduğu gecede vakıf için hatırı sayılır miktarda bir gelir elde edildi.

GÜZEL MODEL RÜZGAR KURBANI OLDU

Naked Heart Foundation'ın gecesinde en çok dikkat çeken konuklardan biri de Kimberley Garner oldu. Dizi oyuculuğunu bırakıp moda dünyasına adım atan Garner, parti mekanına girerken rüzgar kurbanı oldu.

İşte geceden kareler;

Yardım Gecesine Güzel Modelin Derin Yırtmacı Damga Vurdu
Haber Yorumları (15)
18: Keske ettigi yardımla geceye damga vuraydı.ayrıca o kadar topukla her kadın cekiçi olur
CONI: banada yardim edin hanfendi :D
TUTORUTTO: Belki sen bu halinle sapmışlarn iştahını kbartıyorsun ama Bu sapkınların önüne serdiği dehşetlerden mayından, kandan, irinden cehenneme açılan gizli geçitlerden be habersinaklın başına geldiğinde umulurki geç kalanlardan olmayasın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title