Yakın Haberleri

Yakın haber, Yakın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yakın - Bugün
TBB ve Azerbaycan Cumhuriyeti Avukatlar Barosu, Ermenistan'ın saldırılarını raporlayacak
TBB ve Azerbaycan Cumhuriyeti Avukatlar Barosunun ortak açıklamasında, 27 Eylül'den itibaren devam eden Ermeni silahlı kuvvetlerinin askeri provokasyonu sonucunda temas hattına yakın bölgelerdeki siviller arasında ölü ve yaralıların bulunduğu hatırlatıldı.
Yakın - Bugün
Samsun'da filyasyon ekibini yanıltan cezalandırılacak
Konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Salgınla mücadelenin en önemli unsurlarından birisi olan 'filyasyon' çalışmalarının sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için tanı konulmuş kişilerin yakın dönemde temaslı oldukları kişiler hakkında en doğru bilgiyi eksiksiz şekilde vermeleri son derece önem taşımaktadır.
Yakın - Bugün
Gürcistan'a ait 2 sahil güvenlik botunun bakım ve onarımı Türkiye'de yapıldı
Faaliyetin, Türk Sahil Güvenlik Komutanlığı ile Gürcistan Sınır Polisi Başkanlığı Sahil Güvenlik Departmanı arasındaki dostluk ve yakın iş birliğinin en güzel örneklerinden biri olduğu vurgulanan açıklamada, Gürcistan sahil güvenlik botlarında görev yapan personele de onarım yöntemleriyle bakım ve idame esasları hakkında eğitim verildiği ifade edildi.
Yakın - Bugün
Asya borsaları karışık seyretti
Ekonomideki toparlamanın sürdüğüne işaret eden verilere karşın kapanışa yakın Çin'de Şanghay bileşik endeksi yüzde 0,4 azalarak 3.
Yakın - Bugün
Son dakika ekonomi: Küresel piyasalar yoğun veri gündemine odaklandı
Piyasalar kapandıktan sonra gerçekleştirilen Trump ve Biden'ın tartışmasında, ağırlıklı olarak iç politika gündemi ve 3 Kasım seçimleri konuşulurken, adayların birbirlerine yönelik sert eleştirileri dikkati çekti. Tartışma sonrası ABD endekslerine dayalı vadeli işlem sözleşmeleri yüzde 1'e yakın değer kaybıyla işlem görüyor.
Yakın - Bugün
Birleşmiş Milletler Ermenistan ve Azerbaycan'a çatışmalara derhal son verme çağrısında bulundu
Azerbaycan topraklarının yüzde 20'sinin işgal altına girdiği süreçte 1 milyona yakın sivil, yerinden edildi.
Yakın - Bugün
Meghan Markle'a İngiliz basınına açtığı davadan kötü haber
ANL yayın grubu konuyla ilgili bugün görülen son hukuki tartışmada Düşes'in, "Yakın zamanda yayınlanan Finding Freedom kitabının yazarlarıyla belirli olayların kendi versiyonlarını ortaya koymak için işbirliği yaptığını" söylerken kitapta "Düşes'in babası Bay Markle'a gönderilen mektuba atıfta bulunan makalelerden yararlanıldığını" iddia etti.
Yakın - Dün
Son dakika haberi! KKTC Başbakanı Tatar, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'la ortak basın toplantısında konuştu Açıklaması
Boru hattının 5 yılda tamamlandığını, 2015'ten itibaren de su taşımaya başladığını ifade eden Tatar, şunları kaydetti: "Ocak 2020'de şiddetli dalgalar nedeniyle Anamur'a yakın bir bölgede boruların zarar gördüğünü öğrendik.
Yakın - Dün
Ömer Çelik: Ermenistan işgal ettiği toprakları terk ettiğinde sorun çözülür
'TERÖRİSTLER İLE MASUMLAR ARASINDA CİDDİ BİR AYRIM OLMALI' Ömer Çelik, Çin'in Uygur Türkleri ve Müslüman azınlığa dönük uygulamalarının her zaman gündemlerinde olduğunu, insan hakları ve inanç özgürlüğü açısından bu konuyu çok yakından takip ettiklerini söyledi.
Yakın - Dün
Ömer Çelik: Ermenistan işgal ettiği toprakları terk ettiğinde sorun çözülür
'TERÖRİSTLER İLE MASUMLAR ARASINDA CİDDİ BİR AYRIM OLMALI' Ömer Çelik, Çin'in Uygur Türkleri ve Müslüman azınlığa dönük uygulamalarının her zaman gündemlerinde olduğunu, insan hakları ve inanç özgürlüğü açısından bu konuyu çok yakından takip ettiklerini söyledi.
Yakın - Dün
Azerbaycanlı spiker Hesenli, DHA?ya konuştu Gözyaşlarım 27 yılın hasretiydi
'ERMENİLER, SİVİLLERİ HEDEF ALIYOR? Cephede çatışmaların devam ettiğini kaydeden Hesenli, Ermenistan'ın sivilleri hedef aldığına dikkat çekti. Hesenli sıcak bölgede yaşananları şu sözlerle anlattı 'Bölgede, cephede çatışmalar devam ediyor. Ordumuzun elde ettiği zaferlerden bahsedeyim sizlere. Artık 7 kentimiz işgalden kurtarıldı. Murov yüksekliği denilen bir arazi var. Orayı da işgalden kurtardık. Çok gururluyuz, mutluyuz. Ordumuzla gurur duyuyoruz. Allah onlara güç kuvvet versin. Onlara güç kuvvet versin ki, işgal altında olan diğer topraklarımızı da geri alabilsinler. Cephede Ermeniler, Azerbaycan'ın askerleriyle çatışmaya yürekleri yetmiyor. Onlar yalnızca sivil insanlara ve sivil yerleşim yerlerine ateş açıyorlar. Evler yıkılıyor. Cepheye yakın kentlerde hasarsız ev kalmadığı söyleniyor.
Yakın - Dün
Konya'da 3.8 büyüklüğünde deprem
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre, saat 21.28'de merkez üssü Konya'nın Tuzlukçu ilçesinde Richter ölçeğine göre 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 7,63 kilometre derinliğinde gerçekleşen deprem, Tuzlukçu ve yakın ilçelerden hissedildi.
Yakın - Dün
Suudi gazeteci Kaşıkçı için Washington'da sivil toplum örgütü kuruldu
Whitson, DAWN'ın düşünce kuruluşu ile insan hakları izleme örgütü arasında bir yapı olacağını belirterek, ilk olarak ABD ile yakın bağları olan Suudi Arabistan, Mısır ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerdeki insan hakları ve demokrasi ihlallerine odaklanacakları bilgisini paylaştı.
Yakın - Dün
Tacikistan-Özbekistan KEK 7.Toplantısı düzenlendi
İki Cumhurbaşkanının da Tacikistan ile Özbekistan arasındaki ticaret hacmini yakın yıllarda 1 milyar dolara çıkarılmasına yönelik hedef belirlediğini aktaran Aripov, bunun için tüm imkanlara sahip olunduğunu vurguladı.
Yakın - Dün
Malatya Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni bina yapılacak
Yeni yapılacak bina ile ilgili detay veren Başkan Gürkan, şöyle devam etti: "Gelecekte vizyonu olan teknolojik donanımı yüksek bir bina yapmayı düşünüyoruz. En az 50-60 yıl rahat kullanılacak ve fiziki kapasitesi geniş, eğitim camiasına yakışır bir yeni bina yapmayı düşünüyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı ile konu ile ilgili görüşmelerimiz sona yaklaştı. Bizlerde en kısa zaman içerisinde siz değerli eğitim camiamıza yeni bina için sonuna kadar çalışmaya devam edeceğiz. Bunun yanında bilindiği gibi bir tören programı yapılacağı zaman sekiz yol birden trafiğe kapatılıyor. Yaşanan trafik problemlerini ortadan kaldırmak için bu bölgeyi şehir meydanı yapmayı planlıyoruz. Altı kapalı otopark, üstü tören alanı olacak şekilde bir şehir meydanı olacak. Bu konuyla alakalı olarak da yine bakanlıkla yakın görüşmelerimiz sona ermek üzere.
Yakın - Dün
California'daki yangınlarda 3 kişi öldü
NEW ABD'nin California eyaletinde devam eden yangınlarda 3 kişinin yaşamını yitirdiği, 70 bine yakın kişinin de tahliye edildiği belirtildi.
Yakın - Dün
Antalya'da drone ile denetlenen trafikte ihlal yapan 69 sürücüye para cezası
İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, drone ile havadan yapılan denetimlerde, sağ şeritte veya bankette uygunsuz yerlerde bekleme, uygunsuz şerit kullanımı, tehlikeli şerit değiştirme, makas atma, hatalı sollama, yakın takip, zorunlu haller dışında duraklama yapmak, park etmek gibi ihlallere bakıldığı belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yakın Haberleri | Yakın Haber - Haberler - Yakın haberleri, son dakika yakın haber ve gelişmeleri burada. Kitap ve kırtasiyeciler somut çözümler bekliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 10:29:57. #1.14#
title