XLM Coin Yorum (15 Nisan): Stellar (XLM) Fiyat Analizi! XLM Coin Ne Zaman Yükselir?

XLM Coin Yorum (15 Nisan): Stellar (XLM) Fiyat Analizi! XLM Coin Ne Zaman Yükselir?

XLM Coin Yorum (15 Nisan): Stellar (XLM) Fiyat Analizi! XLM Coin Ne Zaman Yükselir?
Haberler.com - Haberler | Gündem

XLM Coin Yorum (15 Nisan): Stellar Lumens (XLM) bugün 0,60 $ direncinin üzerine çıktı ve 0,65 $ 'dan 52 haftanın en yüksek seviyesine yükseldi. Bir varlık 52 haftanın en yüksek seviyesine ulaştığında, bu bir güç işaretidir çünkü tüccarların fiyatın daha da artmasını beklediklerinden satın almak için acele ettiklerini gösterir.

Stellar Lumens [XLM] 15 NİSAN

XLM, son birkaç gündür yükselen bir kanalda (mavi) işlem görüyor. Saatlik grafikte, fiyat ve momentum (turuncu) arasında düşüş eğilimi gösterdi ve XLM'yi 0,69 dolardan 0,6 dolara doğru gördü.

0.59 - 0.6 $ bölgesinde bir miktar talep buldu ve bir sıçrama gördü ve ardından direnç olarak 0.63 $ seviyesi,% 23.6 geri çekilme seviyesi ile karşı karşıya kaldı. Bu direncin ötesinde, kanalın orta noktası, XLM boğalarının üstesinden gelmesi gereken dinamik bir direnç seviyesini temsil ediyordu.

Yazım sırasında, MACD sıfır çizgisinin altındaydı, ancak yükseliş eğilimi oluşturdu ve son saatlerde XLM'nin arkasında bir miktar yukarı yönlü ivme göstermek için kuzeye doğru ilerliyordu.

Stellar Lumens [XLM] 14 NİSAN

Stellar Lumens , yükselen bir kanaldan bir kırılma kaydetti ve fiyat, 0,580 $ 'lık destek seviyesinden geri döndükten sonra% 7 arttı. 0,43 doların üzerindeki kırılmadan bu yana, anlatı XLM için değişmiş gibi görünüyor. Fiyat, Mart ayının çoğunda sınırda hareket etti, ancak son birkaç hafta oldukça yükseldi.

OBV yüksek yüksekler kurdu ve satın alma basıncı bugünkü miting sırasında XLM kuzeye zorlamaya devam edecekti. RSI bile 68'e yerleştikten sonra yükseliş piyasasını yansıtıyordu. Bir sonraki yükselişinden önce 0.604 $ 'lık destek odak noktasında olabilirdi.

Stellar Lumens [XLM] 13 NİSAN

Yükselen 20 günlük EMA (0,46 $) ve aşırı alım bölgesindeki göreli güç endeksi (RSI), boğaların üstünlük sağladığını gösteriyor. Boğalar fiyatı 0,65 doların üzerine çıkarabilirse, XLM/ USDT çifti, yükseliş trendinin bir sonraki ayağına 0.72 dolara ve ardından 0.85 dolara ulaşabilir.

Bununla birlikte, bugünün mum çubuğundaki uzun fitil, ayıların başka planları olduğunu gösteriyor. Agresif boğaları tuzağa düşürmeye ve fiyatı 0,60 doların altına çekmeye çalışıyorlar. Boğalar fiyatın 0,55 $ 'ın altına düşmesine izin vermezse, düşüşlerde birikme önerecektir. Bu duyguları olumlu tutacaktır.

Bu varsayımın aksine, ayılar fiyatı 0,55 doların altına çekerse, 20 günlük EMA'ya bir düşüş mümkündür. Bu desteğin altında bir kırılma, boğaların hakimiyetini kaybettiğini gösterecektir.

4 saatlik grafik paritenin 0.60 $ 'ın üzerinde kapandığını gösteriyor ancak boğalar bu güç üzerine inşa edemedi. Ayılar fırsata atladı ve fiyatı 0,60 $ 'lık kırılma seviyesinin altına geri çekti.

Bununla birlikte, ayılar fiyatı 20-EMA'ya çekemezse, boğaların düşüşlerde biriktiğini gösterecektir. Bu, yukarı hareketin yeniden başlama olasılığını artıracaktır. Tersine, 20 günlük EMA'nın altında bir kırılma, avantajı ayıların lehine çevirebilir.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title