Vedat Öztürk Haberleri

Vedat Öztürk haber, Vedat Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vedat Öztürk - 21.08.2021
DPÜ heyetinden Gediz TSO'ya ziyaret
Gediz TSO Başkanı Vedat Öztürk ve yönetim kurulu tarafından karşılanan DPÜ heyetine Gediz'de ticari ve sınai faaliyetler hakkında bilgiler verildi.
Vedat Öztürk - 27.09.2020
Zonguldak'tan kısa kısa
Gökçebey Belediyesinin çalışmaları Gökçebey İlçe Belediye Başkanı Vedat Öztürk'ün, belediye ekiplerinin çalışmalarını incelediği bildirildi.
Vedat Öztürk - 17.11.2019
Almanya'da yurt dışında yaşayan vatandaşların sorunları ele alındı
Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak'ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya ayrıca Zonguldak milletvekilleri Hamdi Uçar ile Ünal Demirtaş, Türkiye'nin Düsseldorf Başkonsolosu Ayşegül Gökçen Karaarslan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşesi Fatih Ekici, Zonguldak Vali Yardımcısı Turgut Subaşı, Bülent Ecevit Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Teknopark Müdürü Doç. Dr. Umut Güney Sefercik, Zonguldak Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkanı Bülent Bilgi, Türkiye Taş Kömürü (TTK) Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Kiraz, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir ve Devrek TSO Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkuloğlu da katıldı.
Vedat Öztürk - 31.10.2019
Sağlıkta inovasyon çağrısı
Sağlık alanında ticarileştirilebilecek projeler geliştirmek isteyen hekimlere ve sağlık çalışanlarına hareket alanı kazandırılmasının önemine işaret eden Olcay, şunları kaydetti: "Farkındalık oluştuğu zaman sağlık sektörü, geleceği tedavi edecek olgunluğa ulaşacak. Hepimiz diyeceğiz ki, 'bu kadar donanımlı doktorumuz, bu kadar bilim adamımız var.' Bunlardan yüzde 1'ine, yüzde 5'ine diyelim ki, 'bak seni bu sistemin içinde boğmuyoruz, günde 100 tane hastayla biz seni boğmayalım, sen Türk sağlık ekosistemi için yılda 3 patent başvurusu yap, bir tane prototip yap.' Hekimlerimiz için daha sağlıklı ve üretken olabilecekleri bir zaman dilimi yaratabiliriz." Toplantıda, vakfın mütevelli heyeti üyeleri Dr Vedat Öztürk, Mehmet Hakan Akpınar ve Onur Yolay da hazır bulundu.
Vedat Öztürk - 06.08.2019
Zonguldak'ta TOKİ evleri, kurayla sahiplerini buldu
Gökçebey TOKİ 2'nci Etap Projesi'nin kura çekimi, Gökçebey Belediyesi'nin çay bahçesinde gerçekleştirildi. 2+1 tipi 200 konut ve 3+1 tipi 100 konut için başvuru yapan 679 kişi, kura çekimini dikkatle izledi. Emekliler, engelliler, şehit yakınları ve normal başvurulardan oluşan kura çekimi, TOKİ yetkilileri ve noter huzurunda gerçekleştirildi. Kurada adı çıkanlar, mutluluklarını yakınlarıyla paylaştı. Kura çekimine AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, Kaymakam Mehmet Ali Uzun, Belediye Başkanı Vedat Öztürk ve 1000'e yakın kişi katıldı.
Vedat Öztürk - 06.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Gökçebey TOKİ 2'nci Etap Projesi'nin kura çekimi, Gökçebey Belediyesi'nin çay bahçesinde gerçekleşti. 200 adet 2+1 tipi konut ve 100 adet 3+1 tipi konut için başvuru yapan 679 kişi kura çekimini dikkatle izledi. Emekliler, engelliler, şehit yakınları ve normal başvurulardan oluşan kura çekimi TOKİ yetkilileri ve noter huzurunda gerçekleştirildi. Kuradan adı çıkanlar, büyük sevinç yaşayarak mutluluklarını yakınları ile paylaştı. Kura çekimine AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, Gökçebey Kaymakamı Mehmet Ali Uzun, Belediye Başkanı Vedat Öztürk ve bine yakın vatandaş katıldı.
Vedat Öztürk - 28.06.2019
Karabük'ten kısa kısa
Belediye başkanlarından Köse'ye ziyaret Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt ve Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'yi makamında ziyaret etti.
Vedat Öztürk - 27.06.2019
BAKAB'ın yeni başkanı Faruk Özlü oldu
Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliklerine ise Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Pınarbaşı Belediye Başkanı Şenol Yaşar ve Karadeniz Ereğli Belediye Meclis Üyesi Haluk Okur seçildi.
Vedat Öztürk - 24.06.2019
İSTANBUL'DA 23 HAZİRAN SEÇİMLERİNİN KESİN OLMAYAN RESMİ SONUÇLARI BELLİ OLDU
Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA23 Haziran yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde kesin olmayan sonuçlar belli oldu.
Vedat Öztürk - 27.05.2019
İstanbul yenileme seçimi için kesin aday listesi açıklandı
23 Haziran 2019 Pazar günü yapılacak yenileme seçimlerinde yer alacak bağımsız adaylar ise şöyle: "Dursun Ali Bacıoğlu, Vedat Öztürk, Ahmet Çördük, Muhammet Ali Canca, Mehmet Yıldız, Güldes Önkoyun, Hasan Atasoy Torun, Mehmet Ali Aydoğmuş, Lütfü Yılmaz, Seçkin İlker, Özkan Mustafa Küçükkural, Fatma Ragibe Kanıkuru Loğoğlu, Burhan Erol, Doğan Duman, Ali Rıza Kansız, Abdul Celil Gülalp, Burak Kadıoğlu.
Vedat Öztürk - 04.03.2019
Kesin Aday Listesi
Zonguldak'ta, 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Vedat Öztürk - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Zonguldak
Zonguldak'ta, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Vedat Öztürk Haberleri | Vedat Öztürk Kimdir - Haberler - Vedat Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Vedat Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Koronavirüs Kalkanı Projesi? sadece Kovid-19 için kullanılmayacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 06:21:43. #1.16#

title