Vali Köşger'i Duygulandıran Türkü

Vali Köşger'i Duygulandıran Türkü

- Vali Köşger'i duygulandıran türkü -Kız öğrencinin türküsü Vali Köşger'i duygulandırdıAYDIN - Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, ilçe ziyaretleri kapsamında gittiği Sultanhisar'da Atça Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini de ziyaret etti.

- Vali Köşger'i duygulandıran türkü
-Kız öğrencinin türküsü Vali Köşger'i duygulandırdı

AYDIN - Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, ilçe ziyaretleri kapsamında gittiği Sultanhisar'da Atça Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini de ziyaret etti.
Aydın Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Sultanhisar Kaymakamlığı Atça Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde hizmet alan çocukları sık sık ziyaret ederek çeşitli hediyeler veren Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger'e ziyaretinden dolayı bir öğrenci türkü söyleyerek teşekkür etti. Kendisini duygulandıran öğrenciye teşekkür eden Vali Köşger, "Sizler bizim gözbebeğimiz, geleceğimiz olan çocuklarsınız. Her şeyin en iyisine layıksınız" dedi.
Aydın Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Sultanhisar Kaymakamlığı Atça Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne elinde hediyelerle giren Aydın Valisi Yavuz s-Selim Köşger, zihinsel engelli çocukların rehabilitasyon hizmeti aldığı merkezdeki tüm odaları tek tek ziyaret ederek çocuklarla kucaklaştı. Çocuklarla bol bol sohbet eden Vali Köşger'e çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Büyük sevgi gösterisinde bulunan çocuklar arasında Duygu isimli kız öğrenci "Babacığım" diye seslendiği Vali Köşger'e, "Bizi tekrar hatırladığınız, bize verdiğiniz değer için ve yine ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederim" dedi. Vali Köşger de öğrenciyi dinledikten sonra, "Bize gene şarkı söyleyecek misin?" diye sordu. Mihriban şarkısını istekte bulunan Vali Köşger'e şarkıdan bir bukle okuduktan sonra ünlü Halk Ozanı Aşık Veysel'in 'uzun ince bir yoldayım' türküsünü seslendiren Duygu isimli öğrenci Vali Köşger'i duygulandırdı. Türküyü sonuna kadar dinleyen Vali Köşger, öğrenciye teşekkür etti. Merkezin eksikleri ve çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Köşger daha sonra ziyaretlerine devam etmek için ayrıldı.
Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger'in rehabilitasyon merkezi ziyaretine Sultanhisar Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya, İl Jandarma Komutanı Jand.Kıd.Albay Selahattin Acara, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Fuat Fikret Aktaş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Seyfi Bozçelik, İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ, İlçe Emniyet Müdürü Zafer Karadirek, İlçe Jandarma Komutanı Ast.Kıd.Bşcvş. Mehmet Gökhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdinç Güner, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Nizam Yılmaz, AK Parti Sultanhisar İlçe Başkanı Yüksel Yılmazoğlu ve daire müdürleri eşlik etti.