Vali Kocatepe'den Başkan Gürlesin'e Ziyaret

Vali Kocatepe'den Başkan Gürlesin'e Ziyaret

Merkez Valiliğine atanan Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e veda ziyaretinde bulundu.

Vali Kocatepe'den Başkan Gürlesin'e Ziyaret

Merkez Valiliğine atanan Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin'e veda ziyaretinde bulundu.


Son Valiler Kararnamesiyle Merkez Valiliği'ne atanan Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, veda ziyaretlerine devam ediyor. Vali Kocatepe, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin'i ziyaret etti. Başkan Gürlesin'i gayretli çalışmalarından dolayı kutlayan Vali Kocatepe, "Denizli, Ege'nin en modern, dinamik, başarılı bir ili. Merkez ilçe Pamukkale ise, Denizli'nin önemli bir dinamosu. Pamukkale'ye baktığımızda Başkanımız Hüseyin Gürlesin'in yatırımları, başarılı çalışmaları ile gelişimini hızla sürdüren bir ilçe görüyoruz. Görev süremiz boyunca Pamukkale Belediyemizle önemli işbirliklerine de imza attık. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımızın, Pamukkale Belediye Başkanımızın gayretleriyle Denizli'miz, Pamukkale'miz inşallah ülkemizin örnek şehirleri olmaya devam edecek. Başkanımız Hüseyin Gürlesin'i bir kez daha başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum" dedi.


"VATANDAŞA EN İYİ HİZMETİ ULAŞTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ"


Pamukkale Belediyesi olarak ilçe halkına her alanda etkin hizmeti ulaştırmak, yatırımları hayata geçirmek için çalıştıklarını belirten Başkan Hüseyin Gürlesin ise, "İl Genel Meclisi Başkanlığı görevinde de bulunmam bizlere Belediye Başkanlığı görevimizde önemli bir tecrübe kattı. Yeni bir belediye olmamıza rağmen ihtiyaçlar doğrultusunda, önceliklere göre yatırımlarımızı gerçekleştirdik. Sosyal belediyecilikte Pamukkale Belediyesi'nin örnek olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.


Ziyaretin sonunda Başkan Gürlesin, Vali Kocatepe'ye hediye takdim ederek, Denizli'ye yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkürlerini sundu. - DENİZLİ

Kaynak: İHA