Umuda Kelepçe Vurulmaz Oyuncuları Kimlerdir?

Umuda Kelepçe Vurulmaz Oyuncuları Kimlerdir?

Umuda Kelepçe Vurulmaz oyuncuları kimlerdir? Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde hangi oyuncular oynuyor?

Umuda Kelepçe Vurulmaz Oyuncuları Kimlerdir?

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi 5. bölümüyle ekranlara geliyor. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin oyuncuları kimlerdir? Umuda Kelepçe Vurulmaz' dizisinin hikayesi şöyle: Başka şehirler, başka hayatlar ve farklı suçlar işlemiş lise çağındaki yedi mahkum gencin hayatları, kendilerine sunulan okuma hakkıyla bir anda tamamen değişir. Milletvekili bir baba ve çok zengin bir annenin oğlu olan Onur için başlatılan bir proje sayesinde Fırat, Azad, Kömür, Nazlı, Peri ve Narin de okuma hakkı kazanırlar. Onlar hem mahkum hem de öğrencidir artık. Ve İnci öğretmen… Hapishanede doğmuş, annesinden küçük yaşta ayrılmış, yetimhanelerde büyümüştür. Bütün hayatını suçlu çocukların topluma kazandırılmasına adamış ancak bürokrasinin soğuk esintisi yüzüne çarpmış ve hayata küsmüş idealist bir genç kadın. Bu proje onunda yeniden hayatla barışmasına sebep olacaktır. Her an ortaya çıkmaya hazır sırlar, diğer mahkum gençlerin kolejli gençlerle süren aralıksız sınıf çatışması paralelinde ellerinde olan tek şey ise sadece umutlarıdır.

Fırat-Mert Yazıcıoğlu: Sevdikleri için bedel ödemeye, fedakârlık yapmaya, canını ortaya koymaya doğuştan hazırdır. Zeki, mert, gözü karadır. En çok da merhametlidir. İçinde zerre kötülük olmayan, haksızlığın karşısında asla susmayan biridir. Hayatta kendinden önce hep ailesi ve sevdikleri vardır. Ettiği intikam yemini, üstlendiği suç hep başkaları içindir. Kendisi için sonradan yapacağı, kendisine izin verdiği tek şey aşk olacaktır. Cemre'ye aşık olacaktır. Ancak Cemre'nin kendisinden sakladıkları, sırlar... Fırat ilk defa bocalar hayatta. Kime, neye güveneceğini bilemez.
Ceren-Melisa Şenolsun: Prenses dediysek öyle prensinin gelip onu kurtarmasını bekleyenlerden değildir Cemre. Kendi başına dimdik duran, kimse için karakterinden ödün vermeyen dürüst ve aklı başında bir kızdır. Bazen aklı ile duyguları arasında sıkışıp kalır ama o ikisini de dengeler. Kötülük kavramının ne olduğunu etrafındaki insanlardan dolayı çok biliyordur ama o her şeye rağmen iyi niyetini hep muhafaza eder. Doğrularından asla şaşmaz... Sadece Fırat için susmayı seçer. Sevdiği için yapıyordur bunu ama Fırat öğrendiğinde bunu ona nasıl anlatabilir ki?

İnci- Begüm Birgören: Mahkum gençleri hayata kazandırma projesini yaratan kişidir İnci. Her konuda gözü kara ve mücadeleci bir kişiliği vardır. Aşkı bile bir savaş gibi görür. Bir tek öğrencilerinin gözüne bakınca yufka yürekli bir anneye dönüşür.

Perihan-Özge Özder: Freni patlamış bir kamyon kadar tehlikelidir Perihan… Bunun da tek nedeni, biricik oğluna duyduğu abartılı sevgidir. Onur için hayatta yapamayacağı şey yoktur.

Onur-Burak Dakak: Büyük bir varlığın içinde dar bir kafayla hayata bakar Onur. Ne hayali vardır, ne ideali, ne de vicdanı… Hayatta tek emeli üstünlük kurmaktır! Hatta saplantılı derecede aşık olduğu Cemre'ye bile…

Narin-Gizem Ergün: Yedi çocuklu bir ailede doğmuştur Havin. Yaşadığı coğrafyanın adetlerine baş kaldıramayacak kadar naiftir. İçine kapanık ve narin bir kızdır... Hayatta tek arzusu okumaktır ama karar çoktan verilmiştir. Evlendirilecektir Havin.

Peri-Nazlı Bulum: Çok güzel bir kızdır Peri… neşeli, konuşkan. Zamanla o neşesinden de konuşkanlığından da eser kalmamıştır. Üvey babasının tacizleri Peri'nin ruhunu öyle ağır yaralar ki…

Nizam-Turgay Aydın: Başına o vahim olay gelmeden önce de çok sevilen biri değildir aslında Nizam. İçinde hep bir gaddarlık ve kötülük vardır. Fıtratı şiddet ve kötülüktür. Düşman olduğu gençleri yakından tanımak onun da duygularını törpüleyecektir.

Rüya-Zeynep Bastık: Zenginlik hayalleriyle büyümüştür Nazlı. Hayatta ki tek arzusu kolay yoldan zengin olmaktır ve bunun için de tek yol zengin sevgili bulmaktır. Bu okul projesine girmesinin imkânı yoktur aslında ama şans yüzüne gülmüştür. Bir kişilik daha kontenjan vardır ve İnci'nin çekeceği kura ile okula şans torpili ile girmiştir.

Azad-Mustafa Elikoğlu: Dostları için sonunu hiç düşünmeden her şeyi yapabilecek bir genç. Gözü kara ama bu gözü karalığı çok defa başına dert açar...

Burak-Yiğit Dikmen: Burak'a baktığımızda ilk ve bariz dikkatimizi çekecek tek özelliği yakışıklılığı gibi görünse de Burak entelektüel, zeki ve çok olgun biridir. Burak'ın sade yaşantısı okula gelen mahkûm gençler ve tabi ki onlara sahip çıkan İnci ile değişecektir.