Uğur Sezer Haberleri

Uğur Sezer haber, Uğur Sezer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uğur Sezer - 28.08.2019
Çubuk Kaymakamı Sezer'e "veda yemeği"
Mülkiye Müfettişliği görevine atanan Çubuk Kaymakamı Uğur Sezer için veda yemeği düzenlendi.
Uğur Sezer - 08.08.2019
Kaymakam Sezer ve Başkan Demirbaş minik sporcuları ziyaret etti
Ankara'nın Çubuk ilçesinde Kaymakam Uğur Sezer ve Belediye Başkan Baki Demirbaş, minik sporcularla bir araya gelerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Uğur Sezer - 29.06.2019
Kaymakam Sezer ve Belediye Başkanı Demirbaş, üreticilerle buluştu
Çubuk Kaymakamı Uğur Sezer ve Belediye Başkanı Baki Demirbaş, sera ve mantar çiftliklerini ziyaret etti.
Uğur Sezer - 26.06.2019
Kaymakam Sezer, muhtarlarla toplantı yaptı
Çubuk Kaymakamı Uğur Sezer, mahalle muhtarları ile toplantı yaptı.
Uğur Sezer - 23.06.2019
Kırgızistan'ın Ankara Büyükelçisi Omuraliev, Çubuk'u ziyaret etti
Omuraliev, burada yaptığı açıklamada, Kırgız ve Türk halkının iki kardeş olduğunu belirterek şunları söyledi: "Biz biriz, beraberiz ve kardeşiz. Dinimiz dilimiz, örf, adetimiz her şeyimiz bir. Bizim ayrımız gayrımız olamaz. Burada Kırgız olan bizim kardeşlerimize kendi evlatları gibi bakarak burada muhafaza ederek en güzel şekilde hayat şartlarını sunduğu için Türkiye Cumhuriyeti devletine canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu ilişkilerin daha ileriye götürülmesi için gayret ediyoruz. Buradan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, kaymakamımıza, belediye başkanımıza ve tüm ilçe halkına yakın ilgi için teşekkür ediyorum." Ziyarette Omuraliev'e, Kaymakam Uğur Sezer ve belediye başkanı Demirbaş da eşlik etti.
Uğur Sezer - 20.06.2019
Hayvan pazarında kurban denetimi
Çubuk Kaymakamı Uğur Sezer, Belediye Başkanı Baki Demirbaş, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cengiz Akbayrak, İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Çam, İlçe Jandarma Komutanı Umut Gürses, Zabıta Müdürü Ünal Ayten ile pazarda incelemelerde bulundu, besici ve esnafın istek ve taleplerini dinledi.
Uğur Sezer - 13.06.2019
Çubuk'ta yıl sonu sergisi
Serginin açılışını Çubuk Kaymakamı Uğur Sezer, Belediye Başkan Yardımcısı Lokman Kılıç, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Şenol Ağbaba, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Recai Özdemir ve İlçe Müftüsü Tahsin Yazdan yaptı.
Uğur Sezer - 04.06.2019
Ramazan Bayramı kutlanıyor
İlk olarak Kaymakamlık bahçesinde sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlara bir araya gelen İlçe Kaymakamı Uğur Sezer ve Belediye Başkanı Baki Demirbaş vatandaşlarla bayramlaştı.
Uğur Sezer - 04.04.2019
Kaymakam Sezer'den Demirbaş'a Tebrik Ziyareti
Çubuk Kaymakamı Uğur Sezer, belediye başkanı seçilen Baki Demirbaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Uğur Sezer - 18.03.2019
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. Yıl Dönümü
Atatürk Parkı'ndaki düzenlenen törende, Kaymakam Uğur Sezer ve Belediye Başkanı Tuncay Acehan tarafından Atatürk Anıtına çelenk bırakıldı.
Uğur Sezer - 16.11.2018
Çubuk Akademi Yeni Dönem Eğitimlerine Başladı
Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde yeni dönem eğitimlerin başlaması dolayısıyla düzenlenen törene Kaymakam Uğur Sezer, Belediye Başkanı Tuncay Acehan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Aslan, projeden sorumlu danışman öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Uğur Sezer - 13.11.2018
Çubuk'ta "Çevreyi Temiz Tutalım, Geleceğimizi Karartmayalım" Kampanyası
Çubuk Kaymakamı Uğur Sezer ve ilçe protokolünün de destek verdiği kampanyayla okul ve çevreleri öğrenciler tarafından temizlendi.
Uğur Sezer - 10.10.2018
Çubuk Kaymakamı Sezer, Huzurevini Ziyaret Etti
Çubuk Kaymakamı Uğur Sezer ve beraberindeki heyet Çubuk Abidin Yılmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon merkezini ziyaret etti.
Uğur Sezer - 03.10.2018
Çubuk'ta Mahalle Sakinlerine İmar Çalışması Anlatıldı
Gümüşyayla Mahallesi Köy Konağı'nda gerçekleştirilen toplantıya, Çubuk Kaymakamı Uğur Sezer, Belediye Başkanı Tuncay Acehan, AK Parti İlçe Başkanı Baki Demirbaş ve mahalle sakinleri katıldı.
Uğur Sezer - 03.10.2018
Çubuk'ta Okul Çevrelerinde Denetim
Çubuk Kaymakamı Uğur Sezer, gazetecilere yaptığı açıklamada, okul çevrelerindeki denetimlerin ara vermeden devam edeceğini kaydetti.
Uğur Sezer - 02.10.2018
Kaymakam Sezer Şampiyon Sporcuları Tebrik Etti
Çubuk Kaymakamı Uğur Sezer, Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonunca Kırşehir'de düzenlenen Şehit Piyade Sözleşmeli Er Süleyman Sevim İller Arası Wushu Sanda Şampiyonası'nda şampiyon olan sporcuları makamında ağırladı.
Uğur Sezer - 18.09.2018
Ankara Valisi Topaca, Çubuk'ta İncelemelerde Bulundu
Topaca, Çubuk programı kapsamında ilk olarak göreve yeni başlayan Kaymakam Uğur Sezer'i ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Uğur Sezer - 22.08.2017
Dha Yurt Bülteni-11
-Toprağa saplanan araçtan görüntü Haber: Ergün AYAZ-Orhan UZUN/KOCAELİ,  ========================================== Yalova'da sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi (2)  YALOVA'da öğle saatlerinde etkili olan sağanak yağıştan Çınarcık İlçesi'ne bağlı Koru Beldesi de nasibini aldı. Koru'da bazı vatandaşların evlerini su bastı. Koru'da daha önce su taşkını nedeniyle mağdur olan vatandaşların ve çiftçileri bu yağışın ardından ziyaret eden Çınarcık Kaymakam Vekili olan Armutlu Kaymakamı Uğur Sezer, gerekli incelemelerde bulundu.
Uğur Sezer - 22.08.2017
Dha Yurt - Yalova'da Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi (2)
YALOVA'da öğle saatlerinde etkili olan sağanak yağıştan Çınarcık İlçesi'ne bağlı Koru Beldesi de nasibini aldı. Koru'da bazı vatandaşların evlerini su bastı. Koru'da daha önce su taşkını nedeniyle mağdur olan vatandaşların ve çiftçileri bu yağışın ardından ziyaret eden Çınarcık Kaymakam Vekili olan Armutlu Kaymakamı Uğur Sezer, gerekli incelemelerde bulundu.
Uğur Sezer - 24.02.2015
Vali Küçük, Çadır Kenti Ziyaret Etti
Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde yapılan 35 bin kişi kapasiteli Suruç Konaklama Tesisleri'nde incelemelerde bulundu. Tesislerin son durumu hakkında Kaymakam Abdullah Çiftçi'den bilgi alan Vali İzzettin Küçük, kamptaki sosyal donatı alanlarında yapılan çalışmaları yerinde gördü. Tesislerde yer alan hastaneyi ziyaret eden Vali Küçük, çadır kentte doğan çocuklarla yakından ilgilendi. Hastanedeki Suriyelilerle de görüşen Vali İzzettin Küçük, kendisine sorunlarını anlatan Suriyelileri dinleyerek çözümü için gerekli talimatları verdi. Market, eğitim, çocuk oyun ve diğer sosyal donatı alanlarını da gezen Vali Küçük, kamp yetkililerine de teşekkür etti. Çadır kent gezisine Vali Küçük ve Kaymakam Çiftçi'nin yanı sıra Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Afet ve Acil Durum Müdürü Mahmut Sönmez ve tesis yetkilileri de eşlik etti. Vali Küçük, çadırkent gezisinin ardından Eyyübiye ilçesindeki Ayhan Şahenk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'ni gezdi. Şu anda 900 öğrencisi bulunan okulun genel durumu hakkında bilgi alan Vali Küçük, okulun bölgedeki eğitime önemli katkısı olacağını belirtti. Vali İzzettin Küçük'ün okul gezisinde ise Vali Yardımcısı Uğur Sezer ve Milli Eğitim Müdürü Metin İlci de bulundu.
Uğur Sezer - 11.06.2014
Siverek'te Elektrik Kesintisi Protestosunda Gerginlik (3)
Göktepe mevkiinde traktörleriyle yolu kapatan yaklaşık 400 çiftçinin dağılması için polis ve jandarma uyarılarda bulundu. Çiftçilerin yol kapattığını haber alan Hilvan Kaymakamı Uğur Sezer, olay yerine geldi.
Uğur Sezer - 22.05.2014
Soma'daki Maden Faciası
 HRÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu kermese ilişkin yaptığı açıklamada, Soma'da hayatını kaybedenlere başsağlığı dileyerek, şunları kaydetti: "Harran Üniversitesi olarak Soma'ya bir yardım kampanyası yapmayı planladık. Bunu da öncelikle her yıl geleneksel olarak Hilvan Meslek Yüksek Okulumuz tarafından yapılan kermesten başlattık. Burası bir ilk oldu. Üniversite olarak yaptığımız kampanyadan elde edilecek gelirler, Soma'daki şehit ailelerine iletilecektir. Biz üniversite olarak ilk defa ilçelerimiz içerisinde buradan başladık. Diğer fakülte ve yüksek okullarda da bu kampanya devam edecektir." Kermese, Kaymakam Uğur Sezer, Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık öğretim görevlileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Uğur Sezer - 21.05.2014
Üniversite Öğrencilerinden 'Soma' İçin Kermes
Belediye çay bahçesinde düzenlenen kermeste, öğretim görevlilerinin ve okul öğrencilerinin evde hazırladıkları mahalli yemekler ve tatlılar yer aldı. Hayatını kaybeden maden işçilerinin ailelerine destek amaçlı düzenlenen kermese Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu, Hilvan Kaymakamı Uğur Sezer, Belediye Başkanı AK Partili Aslan Ali Bayık, öğretim görevliler ve öğrenciler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Uğur Sezer Haberleri | Uğur Sezer Kimdir - Haberler - Uğur Sezer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Uğur Sezer kimdir, hayatı ve biyografisi. Çubuk Kaymakamı Sezer'e veda yemeği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 19:11:17. #1.16#

title