Türk Tabipler Birliği Haberleri

Türk Tabipler Birliği haber, Türk Tabipler Birliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk Tabipler Birliği - 30.05.2021
Görevi başında öldürülen Dr. Furtun mezarı başında anıldı
"Kalbimizde değerli meslektaşımız olarak hep yaşayacaktır" Türk Tabipler Birliği Genel Sekreteri Vedat Bulut da "Bu tamamıyla bütün kesimleri bir bilinç içerisinde ele alınması gereken bir konudur.
Türk Tabipler Birliği - 20.04.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
Türkiye'nin zor günlerden geçtiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti: "Bir salgın dönemindeyiz. Her bir vatandaşımızın canı çok değerlidir. Her vatandaşımızın salgından sağ salim kurtulması için herkesin üzerine düşen görevler var, bunların yapılması gerekiyor. Biz, salgın başladığı tarihten bu yana olayı sıcak, politik malzeme konusu yapmadık, yapmamaya da özen gösterdik. Hataları varsa, yanlışlar varsa söyledik, nelerin yapılması gerektiğini de ifade ettik. Çünkü bu sorun, hepimizin ortak sorunuydu. Dolayısıyla bu sorunu en hafif bir şekilde atlatmamız için de hepimize düşen görevler vardı. Bu görevleri herkesin yerine getirmesi gerekiyordu. Bilim Kurulu vardı, ayrıca bize güven veriyordu, çünkü orada bilim insanları vardı, hepsi bu işi en iyi bilen insanlardı, bazı eksiklikleri vardı; Türk Tabipler Birliği, Türk Eczacılar Birliği gibi kuruluşlardan temsilciler almamışlardı ama olsun.
Türk Tabipler Birliği - 16.02.2021
TTB Başkanı Şebnem Korur'a "kamu görevlisine hakaret" suçundan adli para cezası
Türk Tabipler Birliği (TTB) Başkanı Şebnem Korur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik Başbakanlığı döneminde sosyal medya üzerinden hakaret içerikli paylaşım yaptığı gerekçesiyle 7 bin 80 lira adli para cezasına çarptırıldı.
Türk Tabipler Birliği - 16.02.2021
Son dakika haberi! CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A HAKARET ETTİĞİ İDDİA EDİLEN TTB BAŞKANI KORUR'A PARA CEZASI
Gelen son dakika haberlerine göre GEZİ eylemleri sırasında sosyal medyadan yaptığı paylaşımda dönemin Başbakanı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddia edilen Türk Tabipler Birliği (TTB) Başkanı Rasime Şebnem Korur'un davasında karar çıktı.
Türk Tabipler Birliği - 08.12.2020
Türk Tabipler Birliği'ne sözde Kürdistan tepkisi
Türk Gençlik Birliği (TGB), PKK terör örgütünün Avrupa'da düzenleyeceği bir konferansa konuşmacı olarak katılacak olan Türk Tabipleri Birliği (TBB) Merkez Konsey Üyelerinden Halis Yerlikaya'yı yaptıkları bir basın bildirisi ile tepki gösterdiler.
Türk Tabipler Birliği - 18.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Yapılan düzenlemelerle tıp fakültelerinin bölündüğünü, binlerce sağlık çalışanının ihraç edildiğini, Türk Tabipler Birliği'ne "terörist" dendiğini söyleyen Girgin, sağlıkçılar el üstünde tutulması gerekirken haklarının elinden alındığını, ölümlerine seyirci kalındığını iddia etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türk Tabipler Birliği Haberleri | Türk Tabipler Birliği Haber - Haberler - Türk Tabipler Birliği haberleri, son dakika türk tabipler birliği haber ve gelişmeleri burada. Diyarbakır'da 2 ay içinde, aşı olmayan 9 hamile kadın korona yüzünden hayatını kaybetti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 12:03:40. #1.14#

title