Haberler

Toksan'a İhracat Ödülü

Bursa’nın ve Türkiye’nin önde gelen otomotiv yan sanayi firmalarından biri olan TOKSAN Otomotiv A. Ş., ihracatta gösterdiği başarısı sebebiyle Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) ve Nilüfer Sanayici ve İşadamları Derneği (NİLSİAD) tarafından ödüllendirildi.

Bursa'nın ve Türkiye'nin önde gelen otomotiv yan sanayi firmalarından biri olan TOKSAN Otomotiv A. Ş., ihracatta gösterdiği başarısı sebebiyle Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) ve Nilüfer Sanayici ve İşadamları Derneği (NİLSİAD) tarafından ödüllendirildi.

NOSAB'da faaliyet gösteren firmaların istihdam, ihracat ve ciro kategorilerinde değerlendirildiği geleneksel organizasyonda, DATATECH Grup bünyesinde yer alan TOKSAN Otomotiv A.Ş., ödüle layık görülen firmalar arasında yer aldı. 1985 yılında İstanbul'da faaliyete geçen, 2001 yılında Bursa'ya taşınan, halen Bursa ve Gebze'deki 2 ayrı fabrikada üretim yapan TOKSAN Otomotiv A. Ş., sektördeki başarısını ihracat kategorisinde aldığı ödülle taçlandırdı.

NOSAB ve NİLSİAD'ın ortak organizasyonuyla gerçekleştirilen törende Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, "Bilim, Ekonomi, Gelecek ve Siz" başlıklı bir sunum yaptı. Daha sonra gerçekleştirilen ödül töreninde, TOKSAN Otomotiv A.Ş.'nin ödülünü, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Neslihan Küçükoğlu Demirtaş aldı. Demirtaş'a ödülünü, NOSAB geçmiş dönem başkanı Levent Bezmez verdi.

TOKSAN Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Neslihan Küçükoğlu Demirtaş, ödül töreni sonrasında yaptığı açıklamada, ihracata elde edilen başarının, azim, kararlılık ve inançla geldiğini söyledi. TOKSAN'ın gelişime ve değişime açık bir firma olduğunu, tüm çalışanların büyük emekleri ile bu ödülü hak ettiğini dile getiren Demirtaş, dünyanın dev otomotiv üreticilerine parça üreten firma olarak, istihdamın yanı sıra gerçekleştirdikleri ihracatla da ülke ekonomisine katkıda bulunmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

Ürettikleri parçaları, birçok ülkeye ihraç ettiklerini ifade eden Neslihan Küçükoğlu Demirtaş, kaput ve bagaj menteşeleri üretiminde Türkiye'de lider olan TOKSAN Otomotiv A.Ş.'nin 2016 yılını, hem iç hem dış pazarda hedeflerine ulaşmış olarak geride bıraktığını söyledi. Neslihan Küçükoğlu Demirtaş, "2002 yılında kurduğumuz AR-GE merkezinde geliştirilen parçaları otomotiv ana sanayi kuruluşlarına doğrudan satıyoruz. Bugüne kadar ana sanayi kuruluşlarından aldığımız kalite ödüllerine, ihracat kategorisinde eklediğimiz başarı ödülü, bizim için gurur kaynağıdır. Ödülü, her zaman ekip ruhu ile çalışan personelimize hediye ediyorum" dedi. - BURSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Organize Sanayi Bölgesi İstanbul Türkiye Ekonomi Haberler

Bakmadan Geçme

MÜGE ANLI CANLI İZLE! 27 Şubat Müge Anlı Canlı İzleme Linki! Müge Anlı son bölüm neler oldu? İYİ Parti Rize adayı kim? 2024 İYİ Parti Rize Belediye Başkan adayı Köksal Toptan kimdir? İYİ Parti Osmaniye adayı kim? 2024 İYİ Parti Osmaniye Belediye Başkan adayı Alpaslan Koca kimdir? İYİ Parti Ordu adayı kim? 2024 İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz kimdir? İYİ Parti Niğde adayı kim? 2024 İYİ Parti Niğde Belediye Başkan adayı Naim Erem kimdir? İYİ Parti Nevşehir adayı kim? 2024 İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı kimdir? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 27 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 27 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 27 Şubat Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 27 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 27 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 27 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 27 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 27 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 27 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 27 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 27 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title