Tinder Haberleri

Tinder haber, Tinder son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tinder - 12.2.2020
Kaspersk: Sevgili bulma ümidiyle dolandırıcılarla eşleşmeyin
Kaspersky'den yapılan açıklamada, "Tinder, Bumble ve Zoosk gibi popüler arkadaşlık uygulamalarına olan ilgi siber suçlular tarafından kimlik avı olarak kullanılıp mobil zararlı yazılımları yaygınlaştırmak, kullanıcıların bilgilerini çalmak, reklam bombardımanına tutmak veya pahalı servislere istekleri dışında abone etmek için kullanılıyor.
Tinder - 12.2.2020
Sevgili bulma ümidiyle dolandırıcılarla eşleşmeyin
Tinder, Bumble ve Zoosk gibi popüler arkadaşlık uygulamalarına olan ilgi siber suçlular tarafından kimlik avı olarak kullanılıp mobil zararlı yazılımları yaygınlaştırmak, kullanıcıların bilgilerini çalmak, reklam bombardımanına tutmak veya pahalı servislere istekleri dışında abone etmek...
Tinder - 19.1.2020
18 Ocak 2020 Haberleri
18 Ocak 2020 Manşet Haberleri.
Tinder - 12.9.2019
İnsanlar artık eşini 'ilişki marketi'nden seçebiliyor
  Sosyal medyanın ilişkilere olan etkisi her geçen gün artıyor. Kimi uzmanlar sosyal medyanın ilişkilere pozitif bir etki yarattığını ifade ederken kimisi ise konuya olumsuz bakıyor. Partner bulmak için kullanılan arkadaşlık platformları ise son yıllarda değerini arttırıyor. Örneğin bu yıl içerisinde 500 bin kullanıcı daha kazanan Tinder'ın ana şirketi Match Group'un hisseleri, ikinci çeyrek kazanç raporunu açıklamasının ardından yüzde 20 artış gösterdi.
Tinder - 21.2.2019
İbrahim Selim ile Bu Gece: Damla Sönmez, Nişan Atmama Challenge, İnek Tinder'ı, Efsane Rap...
İbrahim Selim ile Bu Gece'de bol ödüllü oyuncu Damla Sönmez'i Sibel filmiyle ağırladık.
Tinder - 21.2.2019
İbrahim Selim ile Bu Gece: Damla Sönmez, Nişan Atmama Challenge, İnek Tinder'ı, Rap Battle
İbrahim Selim ile Bu Gece'de bol ödüllü oyuncu Damla Sönmez'i Sibel filmiyle ağırladık.
Tinder - 12.2.2019
İneklerin Tinder'ı Olacak Arkadaşlık Uygulaması Tudder Yayınlandı
İngiltere'de hayvan yetiştiricilerinin hayvanlarını çiftleştirmek için uygun 'eş' bulabilecekleri bir 'hayvan arkadaşlık' uygulaması yayınlandı.
Tinder - 12.2.2019
İnekler İçin Arkadaşlık Sitesi: Tudder
ONLINE arkadaşlık sitesi Tinder'a benzer bir uygulama olan Tudder, İngilterede hayvan yetiştiricilerinin boğa ve ineklerini çiftleştirmede kendilerine ideal inek bulmaları için kullanılıyor.
Tinder - 12.2.2019
Dha Dış - İnekler İçin Online Arkadaşlık Sitesi Kuruldu
Online arkadaşlık sitesi Tinder'a benzer bir uygulama olan Tudder, İngiltere'de hayvan yetiştiricilerinin boğa ve ineklerini çiftleştirmek için kendilerine ideal inek bulmaları için kullanılıyor.
Tinder - 4.2.2019
Akıllı Telefonlar, Yakın Tarihte Birincil Cihazımız Olmayacaklar"
Sanal uygulama mağazasıyla birlikte gelişen uygulamalar hayatımızı değiştirdi. Uygulamalar, ulaşım tercihimizi Uber ile, flörtleşme yöntemimizi Tinder ile, tartışma yöntemimizi Twitter ile, mesajlaşma yöntemimizi Whatsapp ile, fotoğraf paylaşımlarımızıysa Instagram ile değiştirdi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tinder Haberleri | Tinder Haber - Haberler - Tinder haberleri, son dakika tinder haber ve gelişmeleri burada. Aşk hiç biter mi? Pandemi romantik ilişkileri nasıl etkiliyor?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.10.2020 21:16:50. #1.15#
title