Terör Mağduru Haberleri

Terör Mağduru haber, Terör Mağduru son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Terör Mağduru - 11.03.2021
Şırnak'ta terör mağduru aileler HDP İl Başkanlığı önünde eylem yaptı
Şırnak'ta terör mağduru aileler, HDP İl Başkanlığı binası önünde eylem yaptı.
Terör Mağduru - 05.03.2021
Son dakika haber | Şırnak'ta terör mağduru 304 aile evlerine kavuştu
Son dakika gelişmesine göre Şırnak'ta çekilen kura ile terör mağduru 304 aile yeni evlerine kavuşmanın sevincini yaşadı.
Terör Mağduru - 04.03.2021
Son dakika haber... Şırnak'ta terör mağduru aileler HDP İl Başkanlığı önünde eylem yaptı
Son dakika haber: Şırnak'ta terör mağduru aileler, HDP İl Başkanlığı binası önünde eylem yaptı.
Terör Mağduru - 22.02.2021
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Diyarbakır annelerinin semtine hiç uğradın mı (1)
Son dakika haberleri... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Ey CHP, ey Kılıçdaroğlu, Diyarbakır annelerinin semtine hiç uğradın mı? Terör mağduru anneleri hiç ziyaret ettin mi? Neler oluyor haberin var mı? Orada neler oluyor, haberin var mı?
Terör Mağduru - 22.02.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İzmir 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (1)
Erdoğan, bugün göçle ilgili uluslararası bir konferansı İzmir'de yapacaklarını hatırlatarak, sözlerini şöyle sürdürdü: "PKK terör örgütünün ahlaksız ve vicdansız yüzünü en iyi onlar bilir. Dünyanın hiçbir yerinde terörü, terör örgütlerini savunan, onların siyasi uzantılarını destekleyen aydınlar, sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler göremezsiniz. Ancak ülkemizde maalesef böyle kirli bir zihniyet hep olagelmiştir, bugün de vardır. Terör örgütü yaklaşık 40 yıldır anne karnındaki çocuktan kundaktaki bebeğe, okula giden öğrenciden evladının üzerine kapanan annelere, ninelere, aksakallı ihtiyarlara kadar herkesi katlediyor. Şimdi buradan sesleniyorum, ey CHP, ey Kılıçdaroğlu, Diyarbakır annelerinin semtine hiç uğradın mı? Diyarbakır'daki o terör mağduru anneleri hiç ziyaret ettin mi? Orada neler oluyor, haberin var mı? Onurlu bir duruş sergileyerek terör örgütünü kınamak yerine hep devleti suçlayan bu kirli zihniyetin, her masumun katlinde vebali bulunuyor.
Terör Mağduru - 22.02.2021
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ey Kılıçdaroğlu, Diyarbakır annelerinin semtine hiç uğradın mı, Diyarbakır'daki terör mağduru anneleri hiç ziyaret ettin mi?"
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ey Kılıçdaroğlu, Diyarbakır annelerinin semtine hiç uğradın mı, Diyarbakır'daki terör mağduru anneleri hiç ziyaret ettin mi?"
Terör Mağduru - 18.02.2021
Son dakika... Terörün tahrip ettiği Cizre'deki dönüşüm göz kamaştırıyor
Altyapı çalışmalarının tamamlandığı ilçede terör mağduru aileler için TOKİ tarafından proje maliyeti 476 milyon 535 bin lira olan 3 bin 87 konut ve 188 iş yeri inşa edildi.
Terör Mağduru - 13.01.2021
Son dakika haberi | Erdoğan: Kendilerini hukukun üstünde gören sosyal medya şirketlerinin baskılarına boyun eğmeyeceğiz
'DİYARBAKIR ANNELERİ KORKU DUVARLARINI YIKTILAR' Erdoğan, "Yine gençlerimizi uyuşturucu ve her türlü bağımlılıktan korumak, aileleri bilinçlendirmek amacıyla 'Narkotik Polisi Anne' projesi hayata geçirildi. Derneğimizin terör mağduru kadınlarımızın haklı mücadelesini dünyaya duyurmak için yürüttüğü çalışmaları da önemsiyorum.
Terör Mağduru - 13.01.2021
Son dakika haber: Erdoğan: Kendilerini hukukun üstünde gören sosyal medya şirketlerinin baskılarına boyun eğmeyeceğiz
'DİYARBAKIR ANNELERİ KORKU DUVARLARINI YIKTILAR' Erdoğan, "Yine gençlerimizi uyuşturucu ve her türlü bağımlılıktan korumak, aileleri bilinçlendirmek amacıyla 'Narkotik Polisi Anne' projesi hayata geçirildi. Derneğimizin terör mağduru kadınlarımızın haklı mücadelesini dünyaya duyurmak için yürüttüğü çalışmaları da önemsiyorum.
Terör Mağduru - 23.12.2020
AK Partili Çalık: "Aziz şehitlerimizi bir yalana malzeme yapmaya kalktığı için Kılıçdaroğlu milletten ve şehit ailelerinden özür dilemelidir"
Çalık şöyle konuştu: "Bir kere en başta aziz şehitlerimizi bir yalana malzeme yapmaya kalktığı için Kılıçdaroğlu acilen bu milletten ve şehit ailelerinden özür dilemelidir. İki; şehitlerimiz ve gazilerimiz siyaset üstüdür, yerleri de başımızın üstüdür. Dolayısıyla şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkmamızı sorgulamak kimsenin haddi değildir. Üç; taciz ve tecavüz vakalarıyla çalkalanan, skandalların partisi CHP'nin gündemini değiştirmek için şehitlerimizin kullanılmasına asla müsaade etmedik, ettirmeyiz. Peki, işin doğrusu ne? Biz, terörle mücadele kapsamında şehit olan polislerimizin yakınlarına nakdi tazminat veriyoruz. Şehit yakınlarımızın 2'sini kamuda istihdam ediyoruz ve birçok desteğimizi veriyoruz. Şehitlerimizin varsa eşine, çocuklarına, annesine, babasına yani ailesine kamu görevindeki emsalinden az olmamak üzere aylık bağlıyoruz. Şu anda bu aylık tutarı en az 6 bin 150 TL'dir. Yani Sayın Kılıçdaroğlu'nun 'Şehit polis babasına 121 TL aylık bağlandı' ifadesi kesinlikle yalandır. Bu da Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan gelen evraktır. Hem 'SSK'yı batıran müdür olarak tarihe geçen' hem de 'hesap uzmanı' olduğunu iddia eden Kılıçdaroğlu'na ben de işte bu evrakı gönderebilirim." Çalık, Kılıçdaroğlu'nun 7 Aralık'taki konuşmasında 'şehit polis babası' demesine rağmen dünkü grup toplantısında bir kez daha çark ettiğini söyleyerek, "Bizzat Meclis'te 'şehit olan bir polisin babasına 121 lira 96 kuruş aylık bağlandı' dedi. Herkes TBMM tutanağına bakabilir. Dünkü grup toplantısında ise 7 Aralık'taki konuşmasının tutanağını okurken kendi konuşmasının başını, yani polis ifadesini kesti. TBMM'nin resmi tutanakları işte elimizde. Kılıçdaroğlu'nun çarkı ortada. İşte, gelin görün ki yalanların ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır. Sayın Kılıçdaroğlu, Meclis'te 'şehit polis babası' demişti. Sonra çark etti, terör mağduru olan sivil bir evladımızdan bahsetti.
Terör Mağduru - 23.12.2020
AK Parti'li Çalık, Kılıçdaroğlu'nun "şehit ailesine verilen maaş" hakkındaki iddialarını yanıtladı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, terör saldırılarında şehit olanların ailelerine verilen maaş miktarı iddialarına ilişkin, "Şehit polislerimizin ailelerine 6 bin 150 lira, terör mağduru sivillerin ailelerine de bin...
Terör Mağduru - 18.12.2020
Son dakika! Şırnak'ta terör mağduru anneleri taşlayan şüpheli yakalandı
Gelen son dakika haberine göre Şırnak'ta terör örgütü PKK'ya tepki için HDP İl Başkanlığı önünde eylem yapan terör mağduru annelere taşla saldıran şüpheli yakalandı.
Terör Mağduru - 18.12.2020
17 Aralık 2020 Haberleri
17 Aralık 2020 Manşet Haberleri.
Terör Mağduru - 16.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı bütçesi görüşülüyor
İstanbul Beşiktaş'taki terör saldırısı olayına da değinen Oktay, şehit olan bir polis memurunun ailesine 121 lira ödendiği iddiasının doğru olmadığını belirtti. Terörle mücadele kapsamında görevleri nedeniyle hayatını kaybeden şehitlerin, yasal boyutuyla bakıldığında vazife malulü sayıldığını dile getiren Oktay, vazife malulü olan kamu görevlisinin hak sahiplerine görevdeki emsalinin almakta olduğu aylıktan az olmamak üzere aylık bağlandığını aktardı. Şehit polisin yakınına 6 bin 150 lira verildiğinin altını çizen Oktay, şöyle devam etti: "Öte yandan şehit yakınlarımıza vazife malullerine sağlanan ilave haklar vardır. Vazife ve hak malulü kapsamındaki TSK mensubu ve güvenlik görevlilerinden hayatını kaybedenlerin yakınlarına iki, malul olanlara bir, vazife malulü kapsamında bulunan diğer kamu görevlilerinin yakınlarına veya malul olanlara bir, terör mağduru sivil vatandaşlardan terör eylemleri nedeniyle hayatını kaybedenlerin yakınlarına yine bir istihdam hakkı tanıyoruz.
Terör Mağduru - 12.12.2020
Son dakika haberleri! Bakan Kurum, TBMM Genel Kurulu'nda Çevre ve Şehircilik Bakanlığının 2021 yılı bütçesi üzerinde konuştu: (1)
Bakan Kurum, sözlerini şöyle sürdürdü: "Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla Fikirtepe'deki vatandaşlarımızın yaşadığı mağduriyeti sonlandıracak adımlarımızı attık. 60 bin vatandaşımızı doğrudan ilgilendiren Yeni Fikirtepe Projesi'ni tüm altyapılarıyla beraber yatırım değeri 5 milyar lira olan 15 bin konutun inşasına da başlıyoruz. Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerimizde de terör olaylarından dolayı zarar gören şehirlerimizin yaralarını sardık. Sosyal donatılarıyla beraber 26 bin konutu terör mağduru kardeşlerimize teslim ettik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Terör Mağduru Haberleri | Terör Mağduru Haber - Haberler - Terör Mağduru haberleri, son dakika terör mağduru haber ve gelişmeleri burada. DİYARBAKIR EVLAT NÖBETİNDEKİ BABA: OĞLUMUN HAYALİ, POLİS VEYA ASKER OLMAKTI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.4.2021 02:57:58. #1.14#

title