Haberler

Resident Evil 4 Remake bomba gibi geliyor!

Güncelleme:

Resident Evil 4 Remake için 12 dakikalık oynanış videosu yayınlandı. Leon ve Ashley'nin macerasını ele alan video, merak uyandırıyor.

Aksiyon-hayatta kalma dünyasının ikonikleşmiş yapımlarından biri olan Resident Evil, yeni Remake ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Capcom tarafından 24 Mart'ta sunulacak olan Resident Evil 4 Remake'den yeni oynanış videosu geldi. İşte Resident Evil 4 Remake hakkında bilmeniz gereken her şey.

RESIDENT EVIL 4 REMAKE İÇİN 12 DAKİKALIK OYNANIŞ VİDEOSU YAYINLANDI

Resident Evil 4 Remake'in 12 dakikalık oynanış videosu yayınlandı. İkonik oyunun beşinci bölümünü ele alan video, Leon ve Ashley'nin macerasını gösteriyor. Ana karakterler, kültlerden ve mutasyona uğramış zombilerden kaçmak için birlikte çalışıyor. Videonun sonlarında ise üçüncü karakter daha ortaya çıkıyor.

Yayınlanan videoda Resident Evil 4'ün mekanik, silahlar ve düşmanlar açısından ilerleme kaydettiğini görüyoruz. 12 dakikalık oynanış, Leon ve Ashley'nin bir merdiveni açmak için iş birliği yaptığını, enfekte köylülerle karşılaştığını ve Leon'un Ashley'i tehlikeden koruduğunu ele alıyor.

Köylülerin kafasına yapışan ve ahtapot benzeri kollarla saldıran yeni bir parazit türü de karşımıza çıkıyor. Oyunun haritasının bir kısmı, oyuncuların ziyaret edebileceği farklı yerleri vurgulamasıyla merak uyandırıyor.

Video ayrıca envanter yönetimini, satıcılardan ürün satın almayı ve yakın dövüş saldırılarını da detaylandırıyor. Hayatta kalma oyunu 24 Mart'ta piyasaya sürülecek. Daha önceki açıklamasına göre Capcom, orijinal yapıma sadık kalmayı ve yeni oyunculara hitap etmeyi amaçlıyor.

Resident Evil 4 Remake, klasik korku yapımını modern platformlara taşımak istiyor. Orijinal oyun 2005 yılında piyasaya sürüldüğünde serideki en iyi oyunlardan biri olarak kabul edilmişti. Resident Evil 4 Remake ise 24 Mart'ta PS5, PS4, Xbox Series X/S ve Windows için çıkacak.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Resident Evil 4 Remake Leon Gamegar Teknoloji Haberler

Bakmadan Geçme

22 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 22 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Napoli Barcelona maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Napoli Barcelona maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Porto Arsenal maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Porto Arsenal maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool Luton Town maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Liverpool Luton Town maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Porto Arsenal maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Porto Arsenal maçı kaç kaç, canlı maç skoru! CHP Saruhanlı'dan aday çıkardı mı, belediye başkan adayı kim oldu? Zeki Bilgin Saruhanlı'da aday mı? Mansur Yavaş'ın mal varlığı ne kadar 2024? İşte Mansur Yavaş'ın serveti!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title