Survivor'da Yarışan Sabriye Şengül, Tartıştığı Okay'ın Yüzüne Tükürdü - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Survivor'da Yarışan Sabriye Şengül, Tartıştığı Okay'ın Yüzüne Tükürdü

Haberler.com - Haberler | Magazin

Survivor Türkiye-Yunanistan'a sonradan dahil olan takımındaki bazı kişilerle sorun yaşayan Sabriye Şengül, son olarak Okay'la tartıştı. Sinirlerine hakim olmayan Sabriye, Okay'ın yüzüne tükürdü.

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasının 57'inci bölüm tanıtımını izleyenler gözlerine inanamadı. İki yarışmacının tükürmeye varan tartışması herkesi şaşkınlığa uğrattı.

Yarışmaya sonradan dahil olan ve bazı takım arkadaşlarıyla yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Sabriye Şengül, Survivor'un bu akşam yayınlanacak olan bölümünde Okay'la tartışıyor.

Takım arkadaşı Okay'ın "Ne konuşmuşum? Uyduruyor, bu dediklerinin çoğunu uyduruyor" şeklindeki cevabına inanmayan Sabriye, "Yalanı yakalamıştım, affetmiştim. Ama ikinci bir affedişim asla olmayacak" ifadelerini kullandı.

Survivor'da Yarışan Sabriye Şengül, Tartıştığı Okay'ın Yüzüne Tükürdü

Başarılı bir güreşçi olan Okay, "Kendine göre doğru kabul ettiği şeyleri bana 'yalancı' olarak çevirip söylemesi de onun kendi ayıbı. Benimle peşin peşin net konuşup, sonra pişman olacağın şeyler yapma" dedi.

Okay'ın "Bir daha benimle konuşma" sözlerine sinirlenen Sabriye kendine hakim olmayarak Okay'ın yüzüne tükürüyor.

Bu hareket karşısında şoke olan Okay, "Çok büyük ayıp etti bana. Hayatta bundan sonra affetmeyeceğim tek hareketi yaptı" şeklinde konuştu.

Survivor Ekstra programın yorumcusu Nagihan Karadere, "Sabriye'nin Okay'ın suratına tükürdüğü tanıtımı izlerken gerçekten çok üzüldüm. Milli sporcuların insanlara örnek olması gerekiyor. Sabriye'nin bu yaptığını bir kadın olarak hiç yakıştıramadım" dedi.

Survivor'da Yarışan Sabriye Şengül, Tartıştığı Okay'ın Yüzüne Tükürdü

Bir diğer yorumcu Murat Özarı ise "Çok kötü, rezil bir hareket. Okay'ın sinir sistemlerini doğuştan almışlar heralde, gerçekten helal olsun çocuğa. Ben hayatımda böyle bir tahrik görmedim. Bu nasıl hareket? Bu hareketle adamı diskalifiye edersin" ifadelerini kullandı.

Survivor'da Yarışan Sabriye Şengül, Tartıştığı Okay'ın Yüzüne Tükürdü

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (28)
ZaZa12:Bir bayana asla yakışmayacak bir davranış. Karşındaki insan ne yapmış olursa olsun hiç kimseye tükürülmez Sabriye başarısızlığının faturasını ona buna tükürmeyle örtbas etmeye çalışıyor ama nafile Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
selim:SAYIN ACUN BEY EĞER SABRİYEYİ BU HAREKETİNDEN DOLAYI DİSKALİFİYE ETMİYORSAN SENİNDE ONDAN FARKIN KALMAZ Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
TÜRK:okay sende adam değilmişsin ters tokadı yapıştıramdın koca ağzına Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm 28 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title