Sscb Haberleri

Sscb haber, Sscb son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sscb - 16.09.2021
Afganistan'daki muhalif grup Taliban'a karşı Washington'da lobici şirketle anlaştı
NEW Afganistan'da Taliban hükümetine karşı çıkan muhalif grup liderlerinden Ahmed Mesud'un askeri ve finansal destek için ABD'de lobi şirketi ile anlaştığı belirtildi.
Sscb - 14.09.2021
Taliban, "Şah Mesud'un kabrini tahrip ettikleri" iddiasını yalanladı
Taliban, Afganistan'ın eski Savunma Bakanı Ahmed Şah Mesud'un kabrini tahrip ettikleri yönündeki iddiaları yalanladı.
Sscb - 13.09.2021
Almanya-ABD tartışmaları gölgesinde
NATO'nun misyonu ve geleceği tartışmaları Soğuk Savaşın bitişi itibarıyla NATO'nun kendisini yeniden konumlandırması gerektiği ve geleceğinin ne olacağı tartışmaları hep yapılıyor. Nitekim yeni dünya düzenindeki hiçbir tehdit, NATO üyesi ülkeler arasında SSCB kadar ortak bir kenetlenme duygusu yaratmadı.
Sscb - 12.09.2021
Haftanın tarihine bakış
Büyük Millet Meclisi, Sakarya Meydan Savaşı'nın kazanılmasından sonra Başkomutan Mustafa Kemal Paşa'ya, 19 Eylül 1921'de kanunla "Müşir" (Mareşal) rütbesi ile "Gazi" unvanı verdi.
Sscb - 08.09.2021
Japonya, Putin'in Kuril Adaları'nda gümrüksüz bölge planına karşı çıkıyor
Japonya hükümeti, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Kuril Adaları'nda gümrüksüz bölge kurulması ve 10 yıl süreli yabancı firmaların yatırımlarının vergiden muaf tutulması planına karşı çıktı.
Sscb - 05.09.2021
Haftanın tarihine bakış
Türk Silahlı Kuvvetleri, 12 Eylül 1980'de üçüncü kez yönetime el koydu.
Sscb - 04.09.2021
Putin'den Rusya-Japonya muhtemel barış anlaşmasına yönelik Tokyo hükümetine eleştiri
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkesiyle Japonya'nın İkinci Dünya Savaşı sonrası barış anlaşması imzalamamış olmasını "saçma" bulduğunu, bu konuda Tokyo hükümetinin "sürekli pozisyon değiştirdiğini" söyledi.
Sscb - 03.09.2021
Afganistan Pencşir'de Taliban, Paryan ilçesini ele geçirdiğini duyurdu
Taliban Kültür Komisyonu Üyesi Ahmedullah Vasik, Taliban güçlerinin, Tacik kökenli Ahmed Mesud'un liderlik ettiği yerel güçlerin savunduğu Pencşir vilayetindeki Paryan ilçesini ele geçirdiğini açıkladı.
Sscb - 02.09.2021
Fransa: Moldova'nın egemenliği, bağımsızlığı ve toprak bütünlüğünü destekliyoruz
Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Yves Le Drian, Moldova'nın egemenliği, bağımsızlığı ve toprak bütünlüğünü desteklediklerini söyledi.
Sscb - 02.09.2021
Afganistan'da Pencşir'de Taliban ile yerel Tacik güçler arasında çatışmalar sürüyor
Afganistan'ın Pencşir vilayetinde Taliban ile Tacik kökenli Ahmed Mesud'un liderlik ettiği yerel güçler arasındaki çatışmalar ikinci gününe girdi.
Sscb - 02.09.2021
Rusya Kuzey Deniz Yolu'nun kullanımını artırmayı hedefliyor
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rus topraklarının yüzde 18'nin Arktik bölgesinde yer aldığını belirterek, "Bu bölgelerin geliştirilmesi ve gerekli altyapıların kurulması son derece büyük bir öneme sahip. Kuzey Deniz Yolu üzerinden 2024'te 80 milyon ton kargo taşınacak.
Sscb - 01.09.2021
Afganistan'ın Pencşir vilayetinde Taliban ile yerel güçler arasında gerginlik artıyor
Afganistan'ın Pencşir vilayetinde Taliban ile Tacik kökenli Ahmed Mesud'un önderlik ettiği yerel güçler arasında halen uzlaşma sağlanamazken, geniş çaplı çatışma yaşanması ihtimali artıyor.
Sscb - 30.08.2021
Kazakistan'da Semipalatinsk Nükleer Deneme Sahası'nın kapatılışının 30. yıl dönümü kutlanıyor
NUR Kazakistan, ülkede 40 yıl aralıksız nükleer denemelerin yapıldığı Semipalatinsk Nükleer Test Sahası'nın kapatılışının 30. yıl dönümünü kutluyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sscb Haberleri | Sscb Haber - Haberler - Sscb haberleri, son dakika sscb haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının New York'ta düzenlediği panelde BM reformu tartışıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 11:44:27. #1.16#

title