Haber : Yıldırım'dan Hakemlere: Hepiniz G.Saray'ın Köpeği Olmuşsunuz - Haberler

Haberi Paylaş

Yıldırım'dan Hakemlere: Hepiniz G.Saray'ın Köpeği Olmuşsunuz

Yıldırım'dan Hakemlere: Hepiniz G.Saray'ın Köpeği Olmuşsunuz

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Sivasspor maçının devre arasında hakeme ağır sözler söyledi, "Şampiyon olamazsak hesabını sorarım." dedi.

Olaylı Sivasspor- Fenerbahçe maçının ardından Aziz Yıldırım'ın soyunma odasına inerek hakem Yunus Yıldırım'a bazı sözler sarf ettiği belirtilmişti. Aziz Yıldırım'ın Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'ndan 90 gün ceza almasına yol açan sözler ortaya çıktı.

Sivasspor- Fenerbahçe maçının temsilci raporuna Vatan gazetesi ulaştı. Raporda şu ifadelere yer verildi:

"Hakemler ve sporcuların soyunma odaların girmek üzere sahadana ayrılmalarına müteakiben, hakem her iki soyunma odası, gözlemci ve temsilci odalarının bulunduğu yere girdiğimde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe Yöneticisi Mahmut Uslu ile birlikte koridorun ortasında, hakem soyunma odasına 6 metre uzaklıktaki Yıldıray Arslan'a hitaben;

"ŞAMPİYON OLAMAZSAK HESABINI SORARIM"

"Söyle onlara adaletli yönetsinler, ayıp adaletli olsunlar, eliyle alıyor penaltıyı vermiyor, bizim çoçuğa kırmızı kart gösteriyor. Bu sene şampiyon olmazsak bunun hesabını sorarım. Söyle kendisine, bu Yunus Yıldırım'a ayıp denen bir şey var. Eliyle topu alıyor vermiyorsunuz penaltıyı, ondan sonra bizim o çocuğa kırmızı kart gösteriyor. Ayıp yani.

"PENALTI VERMİYORSA HAKEMLİĞİ BIRAKSIN"

Bak beni kızdırtmasınlar ha, biz bir şey istemiyoruz adaletli olsun, doğru idare etsin gitsin. Penaltı vermezmiş, vermezse hakemliği bırakıp gitsin. Öyle şey olur mu ya. Eliyle alıyor armut gibi alıyor ya. Duysun diye söylüyorum ben. Ayıp ya eliyle alıyor topu, penaltıyı vermiyor bizim çocuğa kırmızı kart gösteriyor.

"HEPİNİZ GALATASARAY'IN KÖPEĞİ OLDUNUZ"

Adaletli idare etsinler biz hiç kimseden bir şey beklemiyoruz" demiş arkasını dönerek Fenerbahçe A.Ş. soyunma odasına giderken "Galatasaray'ın köpeği oldunuz hepiniz be" demiş ve Fenerbahçe A.Ş. soyunma odasına girmiştir. Bu konuşma esnasında Mahmut nedim Uslu'da müsabaka hakemlerine yönelik olarak "Terbiyesizler duysun" demiş ve soyunma odasına girmeyerek, koridorda kalmıştır.

"MAÇ SATIYORLAR AYIP"

Fenerbahçe A.Ş. Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Kulüp Yöneticisi Mahmut Nedim Uslu ile birlikte soyunma odalarının koridor ortasına gelerek "Ben bir sene hapis yattım, iki buçuk sene daha yatacağım. Bunlar için mi yatıyorum, ayıp maç satıyorlar ayıp" demiş, o sırada Mahmut Nedim Uslu, "Olan penaltıyı vermiyor, değmeden adamı atıyor, sırıtmasın bir de sırıtıyor." demiş, Aziz Yıldırım ise "Penaltıyı çalarak, çıkmasın sahaya iptal etsin maçı, ayıp denen bir şey var" demiş."

Haberler.Com - Spor

Yunus Yıldırım Aziz Yıldırım Fenerbahçe Sivasspor Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title