Haberler

Kasımpaşa'da Futbolcular Sağlık Kontrolünden Geçti

Abone Ol

Kasımpaşa'da yeni sezon öncesi, oyunculardan bazıları sağlık kontrolünden geçti.

Kasımpaşa'da yeni sezon öncesi, oyunculardan bazıları sağlık kontrolünden geçti.

Bu sabah Medical Park Bahçelievler Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi'nde lacivert-beyazlı oyuncular; İlker Avcıbay, İlhan Eker, Yalçın Ayhan, Özer Hurmacı, Kerem Şeras, Barış Başdaş ve Erhan Kartal sağlık kontrollerinden geçti.

İlk olarak kan tetkikleri daha sonra, iç hastalıkları, göz, ortopedi, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayenesi yapılan futbolcularda herhangi bir sağlık sorununa rastlanmadığı açıklandı.

29 Haziran Cumartesi saat 10.30'da ise futbolcular; Ertaç Özbir, Matias Fritzler, Halil Çolak, Hüseyin Kala, Tabare Viudez, Adem Büyük sağlık kontrolünden geçecek. - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

İlker Avcıbay Bahçelievler İlhan Eker Kasımpaşa Spor Haberler

Bakmadan Geçme

Rektör Güliz Moğan kimdir? İstanbul Okan Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Selman Öğüt kimdir? İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Mehmet Yazıcı kimdir? Antalya Belek Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör İsmail Boz kimdir? Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? UEFA Konferans Ligi ikili averaj mı, genel averaj mı? 30 Kasım 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Kasım Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Kasım Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 1 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Kasım 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 1 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title