Haberler

Sadullah Kısacık Kimdir? Sadullah Kısacık kaç yaşında, ne iş yapıyor? Sadullah Kısacık hayatı ve biyografisi!

Güncelleme:

Son zamanlarda merak edilmekte olan isimler arasında Sadullah Kısacık'da yer alıyor ve bu nedenle internet üzerinde Sadullah Kısacık kimdir? Araştırılmakta. Peki, Sadullah Kısacık kimdir? Göksu Öngören kaç yaşında, ne iş yapıyor? Göksu Öngören hayatı ve biyografisi!

Sadullah Kısacık kimdir? Sorusu, Sadullah Kısacık hakkında merak edilmekte olan detayları araştıran kişiler tarafından arama motorları üzerinde sorgulatılıyor. Bu haberimizde merak eden kullanıcılar için Sadullah Kısacık kimdir? Sorusunu yanıtladık. Peki, Sadullah Kısacık kimdir? Göksu Öngören kaç yaşında, ne iş yapıyor? Göksu Öngören hayatı ve biyografisi!

SADULLAH KISACIK KİMDİR?

6 Mayıs 1977'de Adana'da doğdu. Baba adı Mehmet Bahattin, anne adı Tenzil'dir. Adana Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Yüksek lisansını aynı üniversitenin Endüstri Mühendisliği Bölümünde Toplam Kalite Yönetimi ve Değişim Mühendisliği alanında yaptı.

İşletme Fakültesinde Stratejik Yönetim alanında yüksek lisansını tamamlayarak (MBA) Stratejist unvanını aldı. Toplam kalite yönetimi, yeniden yapılanma, kurumsallaşma, stratejik yönetim, markalaşma, değişim mühendisliği alanlarında yönetim danışmanlığı yaptı. Çukurova Bölgesinde ilk ve tek "Lider Yönetici" Akademisini kurdu. Yöneticilik, liderlik, takım çalışması ve motivasyon konularında seminerler verdi.

Avrupa Birliği, Kalkınma Ajansı, KOSGEB gibi kurumlar tarafından onaylanmış birçok projesi bulunmakta olup, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Adana Genç Girişimciler İcra Kurulu Üyeliği görevi esnasında bölgesel girişimciliğin geliştirilmesi ve bölgesel kalkınmanın sağlanması konusunda birçok projesi hayata geçti. İlk defa Haziran 2015 Türkiye genel seçimlerinde AK Parti Adana milletvekili olarak meclise girmiştir. İngilizce bilen Kısacık, evlidir.

DEVA Partisi Adana İl Başkanlığı görevini yürütmüştür.

2023 Milletvekili Seçimlerinde DEVA Partisi kontenjanından Adana 4. sıra milletvekili adayıdır.

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Sadullah Kısacık Göksu Gündem Politika Haberler

DEM Partililerin basın açıklamasında TSK'ya çirkin sözler! Emniyet amirinden jet hızında müdahale

DEM Partililerin basın açıklamasında TSK'ya çirkin sözler! Emniyet amirinden jet hızında müdahale

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Merkez Bankası'ndan Türk lirası mevduatı destekleyecek yeni adım

Merkez Bankası'ndan Türk lirası mevduatı destekleyecek yeni adım

Bakmadan Geçme

Rüyada deniz görmek! (ANLAMI) Rüyada deniz görmek, deniz kenarında olmak ne anlama gelir? Rüyada denize düştüğünü görmek anlamı nedir? Masterchef yedekler ne olacak? Masterchef kaç kişi ile başlıyor, kaç yedek alınacak? Rüyada yılan öldürmek, yılana taş atmak ne anlama gelir? Rüyada yılana basmak, yeşil ve mavi renkli yılan öldürmek ne demek, neye işarettir? Rüyada yaptığın işin beğenilmemesi ve beğenilmesi ne anlama gelir? Rüyada yaptığın işi görmek, iş yaptığın kişiyi görmek ne demek? Rüyada yangın görmek, yangın söndürmek ne anlama gelir? Rüyada yangın çıkması, yangın dumanı ve yangın tüpü görmek ne demek? Rüyada kırmızı elbise giymek, kırmızı elbise görmek ne anlama gelir? Rüyada kırmızı elbise giyen kadın görmek, kırmızı elbiseli kadın görmek ne demek? Rüyada büyük abdest yapmak görmek anlamı nedir? Rüyada büyük abdest yapmak ve temizlemek ne demektir? Rüyada büyük abdest yapmak anlamı ne? Rüyada kurban kesmek ne anlama gelir? Rüyada kurban kesildiğini görmek, kurban kestirmek ve rüyada kurban kesmeye niyetlenmek ne demek? Rüyada büyük abdest yapmak, büyük abdesti temizlemeye çalışmak ne demek? Rüyada büyük abdestin eline bulaşması, üstüne bulaşması ne anlama gelir? Beşiktaş Shakhtar Donetsk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) BJK Shakhtar Donetsk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Beşiktaş Shakhtar Donetsk maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Beşiktaş Shakhtar Donetsk maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Masterchef kim kazandı? 17 Temmuz Masterchef ana kadroya kim girdi? İşte Masterchef'te kazanan yarışmacı Beşiktaş Shakhtar Donetsk maçı ilk 11'i! Beşiktaş'ın Shakhtar Donetsk maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Beşiktaş Shakhtar Donetsk maçı CANLI izle! (HD) 17 Temmuz BJK Shakhtar Donetsk maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lamine Yamal'ın sevgilisi kim? Yamal'ın sevgilisi var mı, kaç yaşında, nereli, boyu kaç?
Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title