Sinan Özen Haberleri

Sinan Özen haber, Sinan Özen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sinan Özen - 31.08.2020
Cesedi moloz döküm alanında bulunan Ceren'in amcası konuştu: Bu bir cinayet (3)
YILDIZ VE ÖZEN TUTUKLANDIİzmir'in Bornova ilçesinde cesedi moloz döküm alanında bulunan Ceren Duman olayıyla ilgili gözaltına alınan Tahir Yıldız ve Sinan Özen emniyetteki işlemlerinin ardından nöbetçi mahkemeye sevk edildi.
Sinan Özen - 24.03.2020
Atina'da terör örgütü DHKP-C'ye yönelik operasyon
Açıklamada fotoğrafları yayımlanan kişilerin isimleri şöyle sıralandı: "Sinan Özen 1959 Türkiye doğumlu, Naci Özpolat 1969 Türkiye doğumlu, Harika Kızılkaya 1990 Türkiye doğumlu, İsmail Zat 1953 Türkiye doğumlu, Hasan Kaya 1977 Türkiye doğumlu, Halil Demir 1977 Türkiye doğumlu, Ali Erkan Gökoğlu 1968 Türkiye doğumlu, Hazal Seçer 1977 Türkiye doğumlu, Anıl Sayar 1991 Hollanda doğumlu, Burak Ağarmış 1994 Hollanda doğumlu ve Sinan Cam 1996 Türkiye doğumlu.
Sinan Özen - 18.02.2019
Rizeli Liselilerden, Van'daki İhitiyaç Sahibi Öğrencilere Yardım Eli
Matematik Öğrentmeni Sinan Özen okullalarında bir çok sosyal yardımlaşma prejelerinin yapıldığını belirterek Okulumuzda bir çok sosyal projeler yapılıyor.
Sinan Özen - 26.12.2018
Jokeyler At Binmeme Kararı Aldılar
Jokeyler tarafından yapılan açıklamanın tamamı şöyle:   "Yarış kamuoyunun bildiği üzere; 20 Aralık 2018 tarihinde Resmi Gazete'de yayınlanan At Yarışları Yönetmeliği ile Jokey Montlarında ciddi bir indirime gidilmiştir. Bu gelişme Türkiye'de at binen biz jokeyler tarafından büyük bir şok ve şaşkınlıkla karşılanmıştır. Yaşanan bu gelişmenin akabinde, yapılan bu değişikliğin gerekçelerini öğrenmek, konunun muhatabı olan jokeylerin düşüncelerini aktarmak ve meslektaşlarımızı ilgilendiren bazı konularda yardım talep etmek amacıyla Dernek Başkanımız Ertul Cankılıç vasıtasıyla Türkiye Jokey Kulübü Başkanlığına ve diğer ilgili mercilere görüşme talebinde bulunulmuş, ancak maalesef bu talebimiz kabul görmemiştir. Biz jokeylerin ve özellikle genç kuşak jokey ve aprantilerin istikbalini olumsuz yönde etkileyeceğini düşündüğümüz bu değişiklik sonrası karşı karşıya kaldığımız durumu değerlendirmek amacıyla 22 Aralık 2018 Cumartesi günü acil bir toplantı düzenledik. Kamuoyunun takdir edeceği gibi bir anda ve çok hızlı bir şekilde değiştirilen ve yürürlüğe giren kararlar, hepimizi panik havasına soktu. Bu şartlar altında yaptığımız toplantıda bütün jokeylerin çok zor duruma düşeceği konusunda fikir birliği yaparak, 1 Ocak 2019 Salı gününden itibaren kendi hür irademizi kullanarak at binmeme kararı almış durumdayız. En kısa süre içerisinde bu yönetmelikteki biz jokeyleri ilgilendiren bazı konuların düzeltilmesini talep eden ve aynı zamanda diğer istek ve şikayetlerimizi de belirten bir dilekçeyi, TJK Başkanlığına, Yüksek Komiserler Kuruluna ve muhatabımız olan diğer ilgili kurum ve kuruluşlara iletmeyi amaçlıyoruz. Beklentimiz; bu dilekçemize olumlu sonuçlarla en kısa sürede geri dönüş yapılmasıdır. Bu noktada umutluyuz ve beklemede kalacağız. Bu kurumlardan gelecek cevaplara göre önümüzdeki süreçte nasıl bir yol izleyeceğimize tüm jokeyler olarak hep birlikte karar vereceğiz." 1 Ocak'tan itibaren at binmeme kararı alan jokeyler ise şunlar:   "Halis Karataş, Selim Kaya, Sadettin Boyraz, Erhan Yavuz, Mehmet Kaya, Özcan Yıldırım, Ahmet Çelik, Akın Sözen, Gökhan Kocakaya, Uğur Polat, Deniz Yıldız, Nurettin Şen, Onur Öztürk, Müslüm Çelik, Mustafa Çiçek, Gökhan Yıldız, Furkan Yüksel, Kadir Tokaçoğlu, Gökhan Gökçe, Barış Kurdu, Tolga Yıldız, Murat Gündüzeli, Ferit Yardımcı, Sinan Özen, Onur Yıldız, Mehmet Akyavuz, Furkan Yüksel, Hışman Çizik, Halef Katı, Hakan Yıldız, Nevzat Avcı, Hüseyin Şimşek, Dorukhan Palaur, Vahdettin Kaplan, İsmail Katı, Çetin Taş, Mücahit Bayır, İsmail Dinar, Burak Akçay, Mahsun Demirbaş, Onur Atmaca, Sinan Çetin, Yunus Emre Yüksel, Mahsun Turan, Fatih Rüstem Bebek, Doğukan Sav, Doğukan Aydoğan, Çetin Ok, Muharrem Ok, Adem Aslan, Halil Ketme, Halil Parıldar, Halil Altın, Adem Aslan, Sercan Tırpan, Tugay Alıcı, Alican İşleyen, Harun Kılıçaslan, Recep Karakaya, Delil Korkmaz, M.
Sinan Özen - 31.10.2018
Ünlü Bestekar Özbakır, Marmaris'te Konserle Anıldı
TÜRK SANAT MÜZİĞİ'NE 500 ESER KAZANDIRDI 77 yaşında hayatını kaybeden İrfan Özbakır'ın en bilinen eserleri arasında 'Sensiz kalan gönlümde', 'Ömrümce hep adım adım, her yerde hep seni aradım', 'Gülünce gözlerinin içi gülüyor', 'Pişman olur da bir gün', 'Şarkımı senin için yazdığımı bilseydin', 'Kim demiş ki sevgiler ayrılıkla biter' yer alıyor. Ayşe Tunalı, Sinan Özen, Emel Sayın, Muazzez Ersoy gibi ünlülere ders veren, Türk sanat müziğine sayısız eser kazandıran, 500'ün üzerinde bestesi bulunan İrfan Özbakır, Marmaris Armutalan'da, evinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmişti.
Sinan Özen - 24.10.2018
Dha İstanbul Bülteni - 3
Görüntü dökümü: --------------------- -Takla atan aracın görüntüsü -İtfaiye ve ambulnslardan görüntü -Polis ekiplerinden görüntü -Çevredeki vatandaşlardan görüntü -Görgü tanıkları ile röp -Genel ve detay görünütler 24.10.2018 - 12.37 Haber Kodu : 181024093 ============================= 5- SANATÇI DOSTLARINDAN MEHMET ALİ ERBİL'E ZİYARET   Haber-Kamera: Hasan YILDIRIM -Taner YENER İSTANBUL DHA EVİNDE banyoda düşerek yaralanan  ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in  tedavisi sürüyor. Mehmet Ali Erbil'i kızı Sezin Erbil Yazgan ve  eski eşi Nergis Kumbasar, yakınları bir an olsun yalnız bırakmıyor. Demet Akalın, Sinan Özen, Funda Arar, Seda Sayan ve Nilgün Belgün'ün de arasında bulunduğu sanatçı dostları bugün Erbil'in tedavisinin yapıldığı Maslak'taki özel hastaneye gelerek,  Erbil'i ziyaret  ettiler, sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldılar.
Sinan Özen - 24.10.2018
Sanatçı Dostlarından Mehmet Ali Erbil'e Ziyaret
Haber-Kamera: Hasan YILDIRIM -Taner YENER İSTANBUL DHA EVİNDE banyoda düşerek yaralanan  ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in  tedavisi sürüyor. Mehmet Ali Erbil'i kızı Sezin Erbil Yazgan ve  eski eşi Nergis Kumbasar, yakınları bir an olsun yalnız bırakmıyor. Demet Akalın, Sinan Özen, Funda Arar, Seda Sayan ve Nilgün Belgün'ün de arasında bulunduğu sanatçı dostları bugün Erbil'in tedavisinin yapıldığı Maslak'taki özel hastaneye gelerek,  Erbil'i ziyaret  ettiler, sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldılar.
Sinan Özen - 24.10.2018
Sanatçı Dostları Tedavisi Süren Mehmet Ali Erbil'i Ziyaret Etti
EVİNDE banyoda düşerek yaralanan  ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in  tedavisi sürüyor. Mehmet Ali Erbil'i kızı Sezin Erbil Yazgan ve  eski eşi Nergiz Kumbasar, yakınları bir an olsun yalnız bırakmıyor. Demet Akalın, Sinan Özen, Funda Arar, Seda Sayan ve Nilgün Belgün'ün de arasında bulunduğu sanatçı dostları bugün Erbil'in tedavisinin yapıldığı Maslak'taki özel hastaneye gelerek,  Erbil'i ziyaret  ettiler, sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldılar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sinan Özen Haberleri | Sinan Özen Kimdir - Haberler - Sinan Özen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sinan Özen kimdir, hayatı ve biyografisi. Ceren Duman davasında kan donduran ifadeler: İlişkiye girdikten sonra duş aldım, geldiğimde
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.09.2021 16:56:49. #1.13#

title