Selpak'ın "Tuvalete Merhaba" Platformuna Stevie'den Üç Ödül - Haberler
Haberi Paylaş

Selpak'ın "Tuvalete Merhaba" Platformuna Stevie'den Üç Ödül

Selpak'ın
Bültenler - Haberler | Güncel

"Tuvalete Merhaba" platformu, iş dünyasının en prestijli ödüllerinden Stevie International Business Awards 2015'te başvurduğu üç kategoride de ödüle layık görüldü.


Türkiye Temizlik Kağıdı sektörünün lider markası Selpak'ın, beş yıldır sürdürdüğü "Tuvalete Merhaba" platformuna ödül yağdı. Selpak Tuvalete Merhaba, Stevie International Business Awards 2015'te, başvurduğu üç kategoride de ödüle layık bulundu. Tuvalete Merhaba Facebook sayfası ile Yılın En İyi Facebook Sayfası kategorisinde "Altın" ödül kazanan platform, Yılın En İyi İletişim Kampanyası ve Yılın En İyi Markalı İçerik Kampanyası kategorilerinde ise "Gümüş" ödülün sahibi oldu.

Proje, beş yılda 250 bin ebeveyne destek verdi

Selpak, Tuvalete Merhaba projesi ile 1-4 yaş arası çocuğu olan ve henüz tuvalet eğitimine başlamamış ya da eğitimi en doğru şekilde vermek isteyen anne-babalara; tuvalet eğitimi öncesi, sırası ve sonrasında çocuğu için doğruyu bulma ve doğru şekilde eğitme konusunda destek oluyor. 2011 yılında kurulan platform, çocukların gelişim sürecinde ailelerin desteğe ihtiyaç duyduğu tuvalet eğitimini hedef alan tek örnek olarak yaygınlaştırılmaya devam ediyor.

Proje ile sadece bu yıl, Bengi Semerci Enstitüsü'nün uzman psikologları tarafından dört ayrı merkezde, 40 ayrı seansta, 2000'e yakın anne-babaya eğitim verildi. Beş yılda farklı illerde yapılan aktivitelerle, toplam yedi bin aileye birebir ulaşıldı. Ayrıca, dijital ortamda yaklaşık 250 bin anne-babayla iletişime geçilerek ailelere ihtiyaçları olan bilgiler aktarıldı. Platform, 360 derece iletişim stratejisiyle düzenlenen alışveriş merkezleri etkinlikleri ve sosyal medya paylaşımlarıyla, her geçen gün daha çok anne-babaya ulaşmaya devam ediyor.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Facebook, Türkiye, Selpak, Altın, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title