Şafak GÜÇLÜ Hem Hollywood'da Hem Türkiye'de adından bahsettiriyor...

Şafak GÜÇLÜ Hem Hollywood'da Hem Türkiye'de adından bahsettiriyor...

Türkiye'nin İlk İslami-Korku Filmi BÜYÜ ile Türk Korku Sineması Akımını başlatan Şafak GÜÇLÜ yazdığı kitap ve senaryolarla hem Hollywood'da hem de. Türkiye'de başarılı işlere imza atmaya devam ediyor.

Şafak GÜÇLÜ Hem Hollywood'da Hem Türkiye'de adından bahsettiriyor...
28.11.2016 09:23 | Son Güncelleme: 28.11.2016 09:24

3 yıldır Amerika da yaşayan Şafak GÜÇLÜ, Yine ani bir kararla Amerika ya yerleşen Ünlü yönetmen Biray DALKIRAN'la bu sefer de Hollywood'u sallamaya hazırlanıyor.

haberler.com/haber/851/safak-guclu-hem-hollywood-da-hem-turkiye-de-9003851_5289_m.jpg" style="" target="_blank" width="640"/>

Senaryosunu Dalkıran'la birlikte Los Angeles'da kaleme aldıkları , Yönetmenliğini Biray DALKIRAN'ın üstleneceği "CrossBreed" (Melez) Adlı korku filmi ile şimdiden Hollywood'da adlarını duyuran GÜÇLÜ senaryo çalışmalarını hızlandırırken başta IMDb, Screen Anarchy, Movies with Butter olmak üzere pek çok referans sinema sitesi Hollywood'un ilk türk yapımı korku filmi "The Crossbreed"i haber yaparak okurlarına tanıttı.

Şafak GÜÇLÜ, bir yandan Los Angeles'da gerçekleşecek çekimler için gün sayarken bir yandan da Türkiye'de çıkacak olan BÜYÜ "Lanetin Şafağı" Adlı yeni romanının heyecanını yaşıyor.

2014 Yılında Türkiye'nin İlk Türk Anadolu Folk Korku Romanları LOHUSA ''Ümmü Sübyan", SiCCİN ve KARABASAN ile listelerde ilk sıralara yerleşen GÜÇLÜ son romanı BÜYÜ "Lanetin Şafağı" ile 2017 de okuyucularını korkutmayı hedefliyor!


Kaynak: Bültenler

Şu an buradasınız: Şafak GÜÇLÜ Hem Hollywood'da Hem Türkiye'de adından bahsettiriyor... - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.5.2020 05:07:03. #1.14#
title