Sabri Çelebi Haberleri

Sabri Çelebi haber, Sabri Çelebi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sabri Çelebi - 30.07.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 4
İSTANBUL, ŞİŞLİ'de kamuoyunda "Palalı Sabri" olarak bilinen Sabri Çelebi, kuzeni Ziver Çelebi'nin (33) vurulması olayında azmettirici olduğu iddiasıyla aranıyor.
Sabri Çelebi - 30.07.2019
Palalı Sabri'nin kuzeninin vurulma anı kamerada
ŞİŞLİ'de kamuoyunda "Palalı Sabri" olarak bilinen Sabri Çelebi, kuzeni Ziver Çelebi'nin (33) vurulması olayında azmettirici olduğu iddiasıyla aranıyor.
Sabri Çelebi - 30.07.2019
'PALALI SABRİ'NİN KUZENİNİN VURULMA ANI KAMERADA
ŞİŞLİ'de kamuoyunda "Palalı Sabri" olarak bilinen Sabri Çelebi, kuzeni Ziver Çelebi'nin (33) vurulması olayında azmettirici olduğu iddiasıyla aranıyor.
Sabri Çelebi - 16.06.2019
Giresun ve Ordulular Bağcılar'da buluştu
Festivale MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, MHP Giresun Milletvekili Cemal Enginyurt, Bağcılar Giresunlular Derneği Başkanı Ziya Yılmaz ve ORDEF Başkanı Sabri Çelebi ve vatandaşlar katıldı.
Sabri Çelebi - 02.01.2018
Dünya Basın Mensupları Derneği'nin 2017 Ödülleri Sahiplerini Buldu
2017 Yılın Enleri Ödüllerinin takdim edildiği törende, Anadolu Ajansı İstanbul İdari İşler Müdürü Sabri Çelebioğlu da "Özel Habercilik Ödülü" aldı.
Sabri Çelebi - 18.12.2017
İletişimciler, İletişim Fakültelerinin Problemlerini Masaya Yatırdı
Babacan şunları söyledi: "Ülkemizde 407 programda 25 farklı türde iletişim eğitimi veriliyor. İletişim fakültelerimizde 50 bin öğrenci eğitim görüyor. Her yıl yaklaşık 6 bin 500 mezun veriliyor. İletişim fakültelerinde program türlerinin ve uygulanan müfredatın sınırları çok geniş ve karmaşık. Bu fakültelerimizin bir odağının olmamasına yol açıyor ve kurumsallaşma problemini beraberinde getiriyor. Sektör, ülke ve dünya gündemine paralel müfredatların ve uygulama araçlarının güncel olmayışı bir diğer kurumsallaşma problemi. Dünyada daha çok belirli konseptlerde bölüm, program ve okulların ön plana çıktığı görülüyor. İletişim fakülteleri kendi aralarında iş bölümü yaparak belirli alanlarda ekol olmayı benimsemeli. Bazıları, temel müfredatla birlikte, sinema, belgesel, animasyon, reklam, halkla ilişkiler, gazetecilik, veri gazeteciliği, iletişim araştırmaları, kültürel çalışmalar vb. alanlarda derinleşerek marka olabilir ve kurumsallaşmasını tamamlayabilir." Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Anık, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlyas Akhisar, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kalender, Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Naci İspir, Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Himmet Hülür, İbn Haldun Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Ayvansaray Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Doç. Dr. Tolga Yazıcı, TRT İstanbul Bölge Müdürü Abdulhamit Avşar, Anadolu Ajansı İstanbul Bölge Müdürlüğü'nden Sabri Çelebioğlu, Türkiye Gazetesi Haber Müdürü Fatih Selek, AHaber Kadraj Programı sunucusu Zeynep Bayramoğlu, Belgesel Yönetmeni Hacı Mehmet Duranoğlu, Show Tv Magazin Müdürü Reşat Balcıoğlu katılımcılar arasında yer aldı.
Sabri Çelebi - 02.12.2017
Yılın Belediye ve Yerel Yönetim Projeleri Ödülleri
Yerel yönetimlerle ilgili yaptığı haberler dolayısıyla en Yılın Haber Ajansı seçilen Anadolu Ajansı adına ödülü İstanbul İdari İşler Müdürü Sabri Çelebioğlu, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç'tan aldı.
Sabri Çelebi - 27.11.2017
5. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali" Sona Erdi
Uluslararası Uzun Metraj Film Ödülleri kapsamında, Mecid Mecidi'nin yönettiği "Bulutların Ardında" "En İyi Kurgu" ve "En İyi Erkek Oyuncu" ödüllerine değer bulundu. "En İyi Kurgu" ödülü Anadolu Ajansı İstanbul Bölge Müdürlüğü İdari İşler Müdürü Sabri Çelebioğlu tarafından takdim edildi.
Sabri Çelebi - 13.10.2017
Hindistan Küresel Kalkınma Forumu'ndan Aa'ya Ziyaret
Forum üyeleri, AA'ya gerçekleştirdiği ziyarette, İstanbul Haberleri Editörlüğü İdari İşler Müdürü Sabri Çelebioğlu ve Arapça Haberler Editörü Hasan Mekki tarafından karşılandı.
Sabri Çelebi - 02.10.2017
İbb Kültür Sanat Sezonunun Açılışı Yapıldı
Programda ayrıca İBB Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Eren, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr. Coşkun Yılmaz, İBB Şehir Tiyatroları Müdürü Salih Efiloğlu, İBB Kültür AŞ Genel Müdürü Rıdvan Duran ve AA İstanbul İdari İşler Müdürü Sabri Çelebioğlu ile ilçe belediyelerinin kültür müdürleri de yer aldı.
Sabri Çelebi - 18.07.2017
Kazakistan Medya Temsilcilerinden Aa'ya Ziyaret
Kazakistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nun, Kazakistan-Türkiye arasındaki iş birliğini güçlendirmek ve tecrübe alışverişinde bulunmak amacıyla hazırladığı program kapsamında gerçekleşen ziyarette, İdari İşler Müdürü Sabri Çelebioğlu, AA'nın yapısı ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sabri Çelebi Haberleri | Sabri Çelebi Kimdir - Haberler - Sabri Çelebi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sabri Çelebi kimdir, hayatı ve biyografisi. BEŞİKTAŞ'TAKİ SİLAHLI KAVGADA GÖZALTINA ALINAN 3 KİŞİ TUTUKLANDI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 02:10:00. #1.16#

title