Rıdvan Dilmen: Aykut Kocaman "Finalde Kim Gelirse Gelsin Fark Etmez" Dedi

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, "Maçta penaltılar 9-9'a gelince Aykut Kocaman'ı arayıp 'Kimi istersin?' diye sordum, 'İnan fark etmez' cevabını verdi." dedi.

Rıdvan Dilmen: Aykut Kocaman

Fenerbahçe Medipol Başakşehir maçı, Ziraat Türkiye Kupası finalistini belirledi. 90 dakikası 2-2 biten karşılaşmada, uzatma dakikaları oynandı. Uzatmalarda da eşitlik bozulmayınca, karşılaşma penaltılara gitti. Uzun süren penaltı atışlarının ardından Medipol Başakşehir, Kadıköy'de Fenerbahçe'den final biletini kaptı ve Ziraat Türkiye Kupası finalinde Torku Konyaspor'un rakibi oldu.

Rıdvan Dilmen, Türkiye Kupası yarı finalinde Başakşehir'in penaltılarda Fenerbahçe'yi elediği karşılaşmayı değerlendirdi. Dilmen, şunları söyledi:

"AYKUT KOCAMAN 'BENİM İÇİN FARK ETMEZ' DEDİ"

"Penaltılar 9-9 oldu, o sırada Aykut hocayı aradım... Hem Kasımpaşa maçı için tebrik ettim, hem de "Kimi istersin" diye sordum. "İnan fark etmez" dedi, cevap olarak ama o da benim gibi çok şaşkındı. Şaşırmamak da mümkün değil... İlk maçın skoruyla bitmesi, penaltılara gidilmesi ve sonuçta Başakşehir'in finale kalışı... Klasik yorucu bir maç oldu. Bazı oyuncular, çok iyi, bazıları ise kötüydü, bunlara girmeyeyim. Penaltılarda olur böyle... Bireysel olarak maçın hakemi Halil Umut Meler çok iyiydi, onu belirteyim sadece."