Haberler

Vali Recep Soytürk'e ziyaretler sürüyor

Abone Ol

Valiler Kararnamesiyle Tekirdağ Valisi olarak atanan Recep Soytürk, Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü, Cumhuriyet Başsavcısı, Basın Mensupları Derneği Başkanı ve Muhtarlar Derneği Başkanı tarafından ziyaret edildi. Soytürk, ziyaretlerden memnuniyetini dile getirerek, Tekirdağ'ın önemli bir şehir olduğunu belirtti.

Valiler Kararnamesiyle Tekirdağ Valisi olarak atanan Recep Soytürk'e ziyaretler sürüyor.

Soytürk, makamında Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, Kilis Cumhuriyet Başsavcısı Selçuk Akman, Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği Başkanı Abdullah Yalçın ve Süleymanpaşa Muhtarlar Derneği Başkanı Mahir Sadık'ı kabul etti.

Soytürk, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tekirdağ'ın son derece güzel ve önemli bir şehir olduğunu ifade etti.

Çalışmalar ve projeler hakkında bilgi veren Soytürk, ziyaretler için teşekkür etti.

Kaynak: AA / Politika

Tekirdağ Valiliği Tekirdağ Kilis Hukuk Eğitim Politika Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title