Operasyon içeriden mi yapıldı? İmamoğlu'ndan yemek yediği mekanla ilgili dikkat çeken sözler - Haberler
Haberi Paylaş

Operasyon içeriden mi yapıldı? İmamoğlu'ndan yemek yediği mekanla ilgili dikkat çeken sözler

Haberler.com - Olgun Kızıltepe - Politika
 - Güncelleme:

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul'un kar yağışına teslim olduğu sırada İngiliz büyükelçi ile birlikte balıkçıya gitmesi büyük tartışma yarattı. Olayın yankıları sürerken İmamoğlu, görüntülendiği mekanla ilgili dikkat çeken bir ifade kullandı.

İstanbul halkının kar yağışıyla mücadele ettiği sıralarda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun balıkçıda görüntülenmesi tartışmaların fitilini ateşledi. Olayın yankıları sürerken İmamoğlu AKOM'da düzenlediği basın toplantısında hem eleştirilere yanıt verdi, hem de görüntülendiği mekana sitem etti.

İMAMOĞLU'NDAN ELEŞTİRİLERE YANIT

İmamoğlu, balıkçıda görüntülenmesi üzerinden kendisine yöneltilen eleştirilere "Benim tabii yoğun bir gündemde çalışırken böyle bir yemeğe gitme meselemin bu kadar gündeme taşınılmasını, taşıtılmasını ve bu süreç ile ilgili manipülasyonu şaşkınlıkla takip ettiğimi ifade edeyim. Bir Büyükelçi ile Türkiye'nin en yoğun ilişkide bulunduğu bir ülkenin temsilcisi ile yenilen bir yemekten bahsediyoruz. Biz yaklaşık 25 gün önce böyle bir buluşma gününü netleştirmiştik. Hatta gideceğimiz mekanı da belirlemiştik. O mekanda gizli bir yemek değil bu. Zaten kamuya açık bir alan" sözleriyle yanıt verdi.

OPERASYON İÇERİDEN Mİ YAPILDI?

İmamoğlu'nun gittiği balıkçıda fotoğrafının çekilmesi ve bu fotoğrafın sosyal medyaya servis edilmesi "Operasyon içeriden mi yapıldı?" sorusunu gündeme getirdi. İmamoğlu'nun da eleştirilere yanıt verirken mekanla ilgili satır arasında sarf ettiği "Benim 23 yıllık gittiğim bir mekan. Orada yaşanan bazı hususlar beni üzmüştür" şeklindeki sözleri bu iddiaları doğrular nitelikteydi.

Ekrem İmamoğlu, Politika, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (7)

Sanane Adımdan :

8 saat yolda kaldım o gun 2024 de sen benden tekrar oy istediğinde bende balıkçıda olucam

OKUR:

imamoğlunun beledieycilıkle ilgisizliği tarışılacağına resim nasıl servis edilmiş o gündem oluyor,,buna tamda konuyu sulandırmak örtbas etmek demek

mustafa Can:

İstanbul'da kar uyarısı günlerdir yapılıyor sen belediyenin kar küreme aracı eşliğinde 3 saat yemek yemeye gidiyorsun. Metrobüs yolu bile kapanmışken çıkıp diyorsun birlikte başaracaz. Beraber mi yemek yedik de birlikte başaracaz

Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title