Haberler

MYP LİDERİ ÇAYIR: SİVAS DEMİR ÇELİK FABRİKASI'NA KAYYUM ATANMASI GEREKİYOR\t

Güncelleme:

? Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, parti genel merkezinde yaptığı açıklamada, Sivas Demir Çelik Fabrikası'nda çalışan işçilerin çok kötü durumda olduklarını söyleyerek, 'Ben buradan bana dert yanan işçiler adına hükümete sesleniyorum ve Sivas Demir Çelik Fabrikası'na kayyum ve...

? Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, parti genel merkezinde yaptığı açıklamada, Sivas Demir Çelik Fabrikası'nda çalışan işçilerin çok kötü durumda olduklarını söyleyerek, 'Ben buradan bana dert yanan işçiler adına hükümete sesleniyorum ve Sivas Demir Çelik Fabrikası'na kayyum ve yönetim atanması gerekmektedir. Elinizi çabuk tutun' diye konuştu.

Çayır, 'Bundan birkaç hafta önce bir operasyon yapılmıştı. Operasyon sonunda aralarında Erol Evcil'in de içinde olduğu bir grup içeri alındı. Alınmalarının ardından Türkiye'deki birçok demir çelik fabrikasına kayyum atandı. Ancak ne var ki, Sivas Demir Çelik Fabrikası'na hiçbir kayyum atanmamış, oranın çalışanları ile ilgili herhangi bir iyileştirme yapılmamış, bir yol haritası çizilmemiştir. İşçiler aileleri ile birlikte kendi kaderlerine terk edilmiş haldeler. Buradan hükümete sesleniyorum. Bir an önce diğer illere atadığınız kayyumları neden Sivas'a atamıyorsunuz ve yönetimi neden devretmiyorsunuz, ortada bırakıyorsunuz' Ben buradan bana dert yanan işçiler adına hükümete sesleniyorum ve Sivas Demir Çelik Fabrikası'na kayyum ve yönetim atanması gerekmektedir. Elinizi çabuk tutun? diye konuştu.

'ABD'YE GÜVEN OLMAYACAĞINI, HEPİMİZ BİLİYORDUK'

Türkiye son dönemlerde, ittifak ve müttefik ülkelerden sürekli darbe yediğini ifade eden Çayır, 'Türkiye, Kuzey Irak'ta, Suriye'de kendi güvenliğini arıyor. Bunu doğru yapıyor. Kim ne derse desin, kim ne adına konuşursa konuşsun. Amerika Birleşik Devletleri 10 bin kilometre ötede, 20 bin kilometre ötede kendi iç güvenliğini ararken, kendi insanlarının huzur ve mutluluğunu ararken, Türkiye'nin sınırında bulunan bir ülkeye, terör bataklığına dönüşen bir yerde, orayı kurutma çabasını insanlar ve ülkeler neden anlamaz' Bu anlamda müttefik dediğimiz, beraber çalıştığını iddia ettiğimiz Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Biden ve silahlı kuvvetleri, öldürülen terörist ile ilgili resmi sitelerinde 'başsağlığı' ve 'taziye' mesajları yayınlamaktalar. Dost musun, düşman mısın? Yanımızda farklı, başka yerlerde farklı konuşan bir ABD'ye güven olmayacağını, hepimiz biliyorduk. Ama bu kadar aleni, bu kadar açık hem dostluk hem de düşmanlık edeceksiniz, sizin içinizi kemiren ve bindiğiniz dalı kesmeye çalışan teröristlerle iş birliği yapacaksınız. Buna hiçbir devletin razı olması mümkün değil. Bu konuda elbette hükümetin eksiklikleri, yanlışları vardır ama Türkiye'nin güvenliği söz konusu. ABD Başkanı Biden tutup bize silah sıkan teröriste dost muamelesi yapamaz. Yaparsa Türk milletini kaybeder, nefretini kazanır? dedi. (DHA)

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Politika

DOST Partisi Türkiye Sivas Haberler

Umutlar azalıyor! İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopteri kaza geçirdi

Umutlar azalıyor! İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopteri kaza geçirdi

İran'da Cumhurbaşkanı Reisi'nin düşen helikopteriyle ilk temas

İran'da Cumhurbaşkanı Reisi'nin düşen helikopteriyle ilk temas

İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopter kazasından önceki son sözleri oldukça manidar

İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopter kazasından önceki son sözleri oldukça manidar

Bakmadan Geçme

Şampiyon kim olacak? Galatasaray mı Fenerbahçe mi şampiyon olacak? Villarreal Real Madrid maç özeti ve golleri izle! (ARDA GÜLER'İN GOLLERİ) Real Madrid maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Galatasaray Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Fenerbahçe kaç yıldır şampiyon olamıyor 2024? İşte Fenerbahçe'nin son şampiyonluk yaşadığı sezon! DEV DERBİDE KAVGA! Fenerbahçe - Galatasaray maçı kavgayı kim çıkardı, KİM KAVGA ETTİ? Olay ne, ne oldu? Galatasaray en son ne zaman şampiyon oldu? GS en son hangi yıl ve sezon şampiyonluk yaşadı? FENERBAHÇE - GALATASARAY MAÇI KAÇ KAÇ? #9917 Dev derbide kim önde, kim gol attı? DEV DERBİ SON DURUM! #129349 DEV DERBİDE NEFESLER TUTULDU! #9917 Fenerbahçe Galatasaray maçı CANLI ANLATIM! Dakika dakika ne oldu, kim gol attı? #129349 Tarihte suikaste uğrayan ve ölen dünya liderleri GALATASARAY'IN TARİHÇESİ! Galatasaray ne zaman kuruldu, kaç kez şampiyon oldu? Galatasaray ilk başkanı kimdir? FENERBAHÇE'NİN TARİHÇESİ! Fenerbahçe ne zaman kuruldu, kaç kez şampiyon oldu? Fenerbahçe'nin ilk başkanı kimdir? Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan maçlar (1909-2024) Galatasaray Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 19 Mayıs Galatasaray Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Galatasaray Fenerbahçe maçı öncesi kavga mı çıktı, kimle kim kavga etti? İlk 11 belli oldu! İşte Galatasaray Fenerbahçe maçı 11'leri!
Ali Koç, takımı toplayıp Rams Park'ta kutlama yaptı! Ortalık bir anda karıştı

Ali Koç, takımı toplayıp Rams Park'ta kutlama yaptı! Ortalık bir anda karıştı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title