Haberler

Milletvekili Adayı Kubat: "Ak Parti Olarak Siyasetimizi Milletimiz İçin ve Milletimizle Yapıyoruz"

AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Mehmet Doğan Kubat, “AK Parti olarak biz siyasetimizi milletimiz için ve milletimizle yapıyoruz” dedi.

AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Mehmet Doğan Kubat, "AK Parti olarak biz siyasetimizi milletimiz için ve milletimizle yapıyoruz" dedi.

AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Mehmet Doğan Kubat, Bahçelievler Çobançeşme Mahallesi'ndeki AK Parti Seçim İrtibat Bürosu'nu ziyaret etti. Burada partililerle sohbet eden Kubat, mahallenin sorunlarına ilişkin gelen talepleri de not etti.

AK Parti olarak siyaseti milletle birlikte yaptıklarını belirten Kubat, "Biz AK Parti olarak milletten meşruiyetini alan bir siyasi partiyiz. Biz başkaları gibi, bir kısım güç odaklarından, sermaye ve medya güçlerinden meşruiyetini alan bir parti değiliz. Biz meşruiyetimizi milletimizden alıyoruz ve bizim gücümüz milletimizden geliyor. Arkamızda duran yegane güç aziz milletimizin iradesidir" dedi.

Kubat, "2002 yılından bugüne kadar girmiş olduğumuz seçimlerde büyük başarılar elde ettik" diyerek, "Bu başarılar bizim sadece sorumluluğumuzu artırdı. Omuzlarımızdaki yükün ağırlığı daha fazla oldu. Çünkü her geçen gün milletimizin bize olan teveccühü bizi daha çok çalışmaya, daha çok gayret etmeye, daha çok çözüm üretmeye sevk etti. Başbakanımızın ve partimizin ortaya koymuş olduğu 2023 vizyonu, yani cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında yeni bir Türkiye'yi yakalamak için, huzurlu, istikrarlı, adaletli ve kalkınmış bir Türkiye'yi gerçekleştirmek için bu seçimlerde aziz milletimizin bize destek olacağına inanıyorum" diye konuştu.

Başkaları gibi kapalı kapılar ardında bir kısım hesaplarla milleti yönetmek için siyaset politikası geliştirmediklerini de söyleyen Kubat, "İşte sizlerin içerisinde sizlerin dertlerini dinleyerek, görüşlerinizi alarak hükümetimizin önceliklerini belirliyoruz. Atacağımız adımları sizin bu görüşlerinizi dikkate alarak atıyoruz. Çünkü aslolan milletin iradesidir. Elbette bizim 13 senelik iktidarımız boyunca eksikliklerimiz var. Hatalarımız olabilir. Ama biz temel hedef doğrultusunda eksikliklerimizi tamamlamaya, varsa bu hatalarımızı da düzeltmeye ve millete hizmet yolunda kararlılıkla ve güçlü biçimde devam etmeye niyet ediyoruz" şeklinde konuştu. - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Mehmet Doğan Kubat Ak Parti İstanbul Ak Parti Politika Güncel Haberler

MHP'den ''el öpme' eleştirilerine zehir zemberek sözler: CHP'ye yakışan bir tavır

MHP'den '"el öpme" eleştirilerine zehir zemberek sözler: CHP'ye yakışan bir tavır

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Bakan Şimşek: Vergi paketinde dar gelirliye yönelik hüküm yok

Bakan Şimşek: Vergi paketinde dar gelirliye yönelik hüküm yok

Bakmadan Geçme

Kenan Yıldız Juventus'ta kaç numaralı formayı giyiyor? Kenan Yıldız 10 numaralı formayı mı giyecek? Allan Saint-Maximin kiralık mı, satın alma opsiyonu var mı? Fenerbahçe Allan Saint-Maximin bonservisini aldı mı, kiralık mı? YSK'ye kaç kişi girdi 2024? TYT ve AYT'ye kaç kişi girdi, üniversite sınavına kaç kişi girmişti? Galatasaray KAP bildirimi! SON BİLDİRİMLER! Galatasaray KAP transfer açıklaması nedir? Fenerbahçe KAP bildirimi! SON BİLDİRİMLER! Fenerbahçe KAP açıklaması nedir? Masterchef Enes kimdir, kaç yaşında? Enes Arabacıoğlu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Zeynep kimdir, kaç yaşında? Zeynep Sena Gültepe kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Onur kimdir, kaç yaşında? Onur Üresin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şeyhmus kimdir, kaç yaşında? Şeyhmus Uluğ kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Bera kimdir, kaç yaşında? Bera Altaş kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şenay kimdir, kaç yaşında? Şenay Salam kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Deniz kimdir, kaç yaşında? Deniz Yılmaz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Hakan kimdir, kaç yaşında? Hakan Dündar kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Rüyada yurt dışına çıkmak, yurt dışına gideceğini görmek ne anlama gelir? Rüyada yurt dışına tatile gitmek, taşınmak anlamı GASTRONOMİ BÖLÜMÜ 2024 TABAN PUANLARI ll ÖSYM ve YÖK ATLAS ile Gastronomi bölümü taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları…
CHP lideri Özel: Bunun adı zam değil, emekliye ihanettir

CHP lideri Özel: Bunun adı zam değil, emekliye ihanettir

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title