Haberler

MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç: Artık çocuklar ölmesin, hastaneler bombalanmasın

Güncelleme:

MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına ilişkin, 'Artık çocuklar ölmesin, artık hastaneler bombalanmasın' dedi. Kılıç, aynı zamanda Türkiye'nin terörle mücadelesini vurgulayarak, güvenlik güçlerinin etkin bir şekilde terörle mücadeleyi sürdürdüğünü belirtti.

Mhp Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına ilişkin, "Artık çocuklar ölmesin, artık hastaneler bombalanmasın" dedi.

Mhp'nin Van merkezli Hakkari, Şırnak, Siirt, Bitlis, Ağrı ve Iğdır illerini kapsayan '2024'e Doğru Diyar Diyar Anadolu Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı' Edremit ilçesindeki bir otelde düzenlendi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç başkanlığında düzenlenen toplantıya, MHP milletvekilleri, 7 kentin il başkanları, MYK üyeleri, partililer ve AK Partili Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer katıldı. Burada konuşan aynı zaman Nevşehir Milletvekili olan Kılıç, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına değinerek, "İsrail'in Gazze'de uyguladığı vahşet, bize bir kez daha vatansızlığın ne demek olduğunu çok acı bir şekilde gösterdi. Bu vesile ile bu kürsüden, bir an önce bu zulmün bitirilmesi hususunda bütün dünyaya seslenmek istiyorum. Artık çocuklar ölmesin, artık hastaneler bombalanmasın" dedi.

'MEHMETLERİMİZ VURDUKÇA HAİNLER İNLEMEKTEDİR'

MHP olarak halkın hizmetinde olduklarını söyleyen Kılıç, "Hiçbir güç, azmimizi ve irademizi zayıflatamaz. Türkiye çok yönlü saldırı ve tehdit altında. Alevi'siyle, Sünni'siyle, Türk'üyle, Kürd'üyle; biriz, iriyiz, diriyiz her daim beraberiz. Çünkü bizim hedefimiz, istikrar ve hizmet için uyumlu yönetim ile umutlu geleceğe ulaşmaktır. Merkezden yerele, istikrarı bozmadan umuda doğru yol almaktır. Aklın yolu bir, genelden yerele birlik, ülkede, yönetimde dirlik oluşturmaktır. Ayırmadan, ayrışmadan yerelde iktidar, ülkede istikrarı sağlamaktır. Türkiye güçlüdür, milletimiz sağduyuludur. Terörle mücadeleyi mutlak bir başarıyla sonuçlandırıp, bu kanlı döngüyü milletimizin ve ülkemizin gündeminden tamamıyla çıkarmamız gerekmektedir. Bizi birbirimize düşürmek, güzel ülkemizi parçalamak için yıllardır uğraşan iç ve dış güçler şimdiye kadar başarılı olamadılar, bundan sonra da asla emellerine ulaşamayacaklar. Türkiye, bölücü terörün belini kırmak, kökünü kurutmak için büyük bir mücadelenin içindedir. Kanlı örgütün dağ kadrosu yok olmaktadır. Mehmetlerimiz vurdukça hainler inlemektedir. Bu kapsamda başta güvenlik güçlerimiz olmak üzere ülkemizin her kurumu terörle mücadelesini etkin bir şekilde sürdürmektedir" diye konuştu.

'MÜHRÜNÜZÜ CUMHUR İTTİFAKI'NDAN YANA KULLANIN'

31 Mart 2024'de gerçekleşecek olan yerel seçimlerde, seçmenlerin Cumhur İttifakı'ndan yana mühür vuracaklarını ifade eden Kılıç, "Adalet, dürüstlük, doğruluk, etik ve irfani edep; bizi biz yapan erdemlerin başında gelmektedir. Kendi için istediğini başkası için isteyecek, kendi için istemediğini başkası için de istemeyecek gözü tok, gönlü tok, kalp ve edep zenginliği ile doymuş bir zirveye insanlığın ulaşmaktan başka alternatif bana göre yoktur ve kalmamıştır. Aksi halde çatışmalar bitmeyecektir. Aksi halde gözyaşları dinmeyecektir" dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Politika

Filiz Kılıç Türkiye İsrail Gazze MHP İnsan Hakları Uluslararası İlişkiler Politika Haberler

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title