Haberler

Levent Tellioğlu; "1 Nisan Sabahı Karesi'ye Bahar Gelecek"

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi Karesi Belediye Başkan adayı Levent Tellioğlu, Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın ve meclis üyesi adayları ile birlikte Millet İttifakı'nın diğer ortağı İYİ Parti'nin Karesi İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi Karesi Belediye Başkan adayı Levent Tellioğlu, Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın ve meclis üyesi adayları ile birlikte Millet İttifakı'nın diğer ortağı İYİ Parti'nin Karesi İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

İki partinin belediye meclisi adaylarını da bir araya getiren toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verilirken meclis üyesi adayları ve parti yöneticileri 31 Mart'a kadar yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi Karesi Belediye Başkan adayı Levent Tellioğlu burada yaptığı konuşmada 1 Nisan sabahı Karesi'ye baharı getirmek için birlik beraberlik içinde çalışmaları gerektiğini ve bu konuda bütün meclis üyesi adaylarının gerekli desteği vereceğine inandığını söyledi.

Levent Tellioğlu konuşmasında şu ifadelere yer verdi; "Meclis için güzel bir liste oluştu. Çok büyük sorunlar yaşamadan çok kısa sürede bu işi hallettiğimizi düşünüyorum. Meclis üyesi arkadaşlarım benim için çok değerli. Her zaman her yerde söylediğimiz gibi birlikte yönetelim birlikte olalım bütün sorunları birlikte aşalım. Hiç birimizin arasında bir problem yaşanmayacağını düşünüyorum. Şu andan itibaren yapabileceğimiz tek şey bu birlikteliği oya dönüştürüp 1 Nisan sabahı sonuca ulaşmak. Artık sloganımız da tek oldu. İyi parti'nin ayrı bizim ayrı sloganımız yok Martın sonu bahar diyoruz. İnşallah 1 Nisan sabahı o baharı yaşayacağız. Bütün arkadaşlarımızın da buna gönülden destek vereceğine inanıyorum. Hep birlikte omuz omuza mücadele edeceğimize inanıyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum"

Konuşmaların ardından CHP'li ve İYİ Partili belediye meclis üyesi adayları da kendini tanıttı. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Cumhuriyet Halk Partisi Levent Tellioğlu 1 Nisan Karesi Politika Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title