1 Nisan Haberleri

1 Nisan haber, 1 Nisan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

1 Nisan - 01.04.2021
Çin'in Doğu Türkistan politikaları Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Adıyaman'da protesto edildi
Dulkadiroğlu ilçesinde bulunan dernek binası önünde toplanan teşkilat üyeleri adına açıklama yapan İHH Kahramanmaraş Dernek Başkanı Yusuf Bülbül, 4 yıl önce 1 Nisan'da Doğu Türkistan bölgesindeki halkın kitleler halinde toplama kamplarına alınmaya başlandığını hatırlatarak, insanlık ayıbının sona ermesi gerektiğini belirtti.
1 Nisan - 01.04.2021
BAE'de halka ve devlete zarar veren 1 Nisan şakaları en az bir yıl hapisle cezalandırılacak
Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Başsavcılığı, "1 Nisan Şaka Günü" adı altında dezenformasyona sebep olarak toplum ve devletin güvenliğine zarar verenlerin en az 1 yıl hapisle cezalandırılacağını açıkladı.
1 Nisan - 19.12.2020
Kitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesine Dair Kanun Teklifi Komisyonda kabul edildi (4)
Hamiline yazılı pay senedine sahip olanlar, 31 Aralık 2021'e kadar Merkezi Kayıt Kuruluşuna bildirilmek üzere pay senetleri ile birlikte anonim şirkete başvuracak. Başvuru üzerine anonim şirket yönetim kurulu, 5 iş günü içinde hamiline yazılı pay sahipleri ile sahip oldukları paya ilişkin bilgileri Merkezi Kayıt Kuruluşuna bildirecek. Pay sahipleri anonim şirkete başvurmazsa düzenlemeden doğan paya bağlı haklarını gerekli başvuru yapılıncaya kadar kullanamayacak. Başvuruda veya bildirimde bulunmayanlara 20 bin lira idari para cezası uygulanacak. Söz konusu düzenlemeler 1 Nisan 2021'de yürürlüğe girecek.
1 Nisan - 19.12.2020
Kitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesine Dair Kanun Teklifi Komisyonda kabul edildi (3)
Türk Ticaret Kanunu'na ilişkin değişiklikler 1 Nisan 2021 tarihinde; diğer düzenlemeleri ise yayımı tarihinde yürürlüğe girecek.
1 Nisan - 19.12.2020
Kış lastiği kullanım oranı yüzde 73
Brisa, 2012 yılından bu yana 1 Aralık-1 Nisan tarihleri arasında kullanımı zorunlu olan kış lastiğiyle ilgili pazara ait rakamsal verileri açıkladı.
1 Nisan - 18.12.2020
Son dakika haber... Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nebati, BTSO İstişare Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
Kovid-19 salgınıyla mücadelede sağlanan desteğin tutarının 550 milyar lirayı aştığına dikkati çeken Nebati, şu bilgileri verdi: "Ekonomimizin 2020 yılının son çeyreğinde toparlanma eğilimini sürdürerek, yılı binde 3 oranında bir büyümeyle bitirmesi bekleniyor. Öncü göstergeler bu yönde. Önümüzdeki dönemde bugüne kadar elde edilen kazanımların korunması ve geliştirilmesi, iç ve dış dengenin yeniden sağlanması, ekonomik fırsatlardan yararlanarak kapsayıcı ve sürdürülebilir istihdam ve ihracat odaklı bir büyüme sağlama noktasındaki kararlığımız devam edecek. Öncelikli hedeflerimizden biri olan pandemiyle makro dengelerdeki geçici bozulmanın uygulanan normalleşme adımlarıyla kısa vadede ortadan kaldırılmasını hedefliyoruz. Endüstri 4.0 sürecindeki rekabetçi koşulları dikkate alarak sürdürülebilir, yenilikçi, yüksek katma değerli ve ihracat tabanlı üretimle dijital ve platform ekonomilerinin desteklenmesine devam edeceğiz." "Aşıyla birlikte ciddi bir şekilde zinciri kırmış olacağız" Nebati, ocak ayının ilk haftası itibarıyla Kovid-19 aşısının uygulanmaya başlanacağına işaret ederek şu değerlendirmede bulundu: "Aşıyla birlikte ciddi bir şekilde zinciri kırmış olacağız. 1 Nisan 2021 itibarıyla hızlı bir normalleşmeye başlayacağımızı öngörüyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
1 Nisan Haberleri | 1 Nisan Haber - Haberler - 1 Nisan haberleri, son dakika 1 nisan haber ve gelişmeleri burada. Serpil Çakmaklı kimdir? Serpil Çakmaklı kaç yaşında, nereli? Serpil Çakmaklı filmleri!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 13:45:35. #1.15#

title