Haberler

Milletvekilliği koltuğunu da kaybeden Kılıçdaroğlu, Meclis açılışını locadan takip etti

Abone Ol

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde 28'inci yasama dönemi bugün başladı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yönettiği ilk oturuma katılanlar arasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı seçimi kaybeden CHP lideri Kılıçdaroğlu da vardı. Milletvekili olmayan Kılıçdaroğlu'nun oturumu, parti sıraları yerine locadan takip etmesi dikkat çekti.

TBMM'nin 28'inci Yasama Dönemi düzenlenen törenlerle başladı. En yaşlı üye sıfatıyla MHP lideri Devlet Bahçeli Meclis'teki oturumu yönetirken, Cumhurbaşkanı Erdoğan da törenlere katıldı. İlk yemini açılış konuşmasını yapan Bahçeli etti. Devamında 600 vekil tek tek kürsüye çıkıp yemin etmeye başladı.

LOCADAN TAKİP ETTİ

Töreni Meclis'ten takip edenler arasında cumhurbaşkanlığı yarışını Erdoğan'a karşı kaybeden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da bulundu. Cumhurbaşkanlığına aday olduğu için vekil adayı olmayan Kılıçdaroğlu'nun, parti sıraları yerine töreni locadan takip etmesi dikkat çekti.

Milletvekilliği koltuğunu da kaybeden Kılıçdaroğlu, Meclis açılışını locadan takip ediyor

BABACAN DA ORADA

Öte yandan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, YSK Başkanı Ahmet Yener, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel de Meclis'te töreni izliyor.

Milletvekilliği koltuğunu da kaybeden Kılıçdaroğlu, Meclis açılışını locadan takip ediyor

Olgun Kızıltepe
Haberler.com - Politika

Politika Güncel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar (26)

mahalle sakini:

Yaptıklarının hesabını vermeli.

Yanıtla01
Kemal:

Bay kemal mi desem hesap uzmanımı desem her neyse ikiside boş birini ifade ediyor işte şimdi hesap zamanı umarım bu ülkenin cumhurbaşkanına yapmış olduğun hakaretler için bu ülkenin kamu kurumlarında görev yapan herkesi tehdit ettiğin için yargılanırsın.

Yanıtla01
Zeki Anti:

olması gereken yerde, ancak oradan seyredebilir daha ilerisi ona göre değil.

Yanıtla26161
Sinoplu:

Bu adamda birakacak göz yok,isyanlar böyle tipler yuzünden çikiyor iste,nasil adam bu ya

Yanıtla16129
Hacı Şembeki:

Hesap Uzmanı....Evdeki hesap çarşıya uymadı...

Yanıtla22156
ferfer:

2 gün sonra meclis kapısındanda sokmazlar bunu fahri cehape genel başkanı olarak devam eder artık:)))))))reis reis ölümüne reis kuru ekmeğe muhtaç kalacağımı bilsem yinede reis dolar uçmuş altın fırlamış hiiiç umrumda değil 2073 Türkiye yüzyılı başladı kimse durduramaz bu ülkeyi

Yanıtla67157
ferfer:

AHA ÖYLE KEDİNİN CİĞERE BAKTIĞI GİBİ BAKARSIN İŞTE

Yanıtla51164
Cihat Yaramış:

Bu ülkede bir gün Allahın kitabı kur-anı kerime ve peygamberi Hz. Muhammed'in sünnetine bağlı kalacagıma diye yemin edilir inşallah.

Yanıtla36169
TT:

Hristiyan ve ateistlerinde olduğu bir mecliste bu şekilde yemin onlar için zulüm olur...Yalan söyleyerek meclise başlanmaz... Bence en güzel yemin kişinin kutsal saydıkları üzerine, doğruluk üzerine, vatanı satmama üzerine yapılan yemindir...

843
Muhammet Korkmaz:

Adamı bile bile Aslanın önüne attılar. Vekillikte gitti şimdi dövünsün dursun bakalım.

Yanıtla15181
Tüm 26 yorumu okumak için tıklayın
title