Haberi Paylaş

Kılıçdaroğlu, destek turunda! Bir sonraki durağı BTP oldu

Politika Haberleri

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Bağımsız Türkiye Partisi'ni ziyaret etti. BTP lideri Hüseyin Baş'la görüşen Kılıçdaroğlu, "Devlette liyakatten ekonomiye, üniversitelerden depreme kadar, depremde yaşananlara kadar pek çok konu hakkında karşılıklı düşüncelerimizi ifade ettik" derken, Baş ise, "Umuyoruz, Türkiye adına çok doğru, çok güzel günler göreceğimiz bir süreçte olacağız." ifadelerini kullandı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı tarafından cumhurbaşkanı adayı olarak ilan edilmesinin ardından siyasi partilere yönelik ilk ziyaretini bugün Milli Yol Partisi'ne yaptı. Kılıçdaroğlu, Milli Yol Partisi'nin ardından Bağımsız Türkiye Partisi'ni (BTP) ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu, BTP lideri Hüsen Baş'la görüşme gerçekleştirdi. Kılıçdaroğlu, görüşmenin ardından şunları söyledi: "Bağımsız Türkiye Partisi'ni ziyaret ettik. Sayın Genel Başkan ve arkadaşlarıyla beraber olduk. Türkiye'nin pek çok sorunu dile geldi bu toplantıda. Devlette liyakatten ekonomiye, üniversitelerden depreme kadar, depremde yaşananlara kadar pek çok konu hakkında karşılıklı düşüncelerimizi ifade ettik. Güzel bir ev sahipliği yaptılar. Sayın Genel Başkan'ın şahsında arkadaşlarına da partisine de yürekten teşekkür ederim."

Kılıçdaroğlu, destek turunda! Bir sonraki durağı BTP oldu

Hüseyin Baş ise şöyle konuştu: "Ben de Sayın Genel Başkan'ın nazik ziyaretlerinden ötürü çok teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisinin de ifade ettiği üzere, çok verimli bir sohbet gerçekleştirdik. Zaten kendileri, malumunuz, bir siyasi tecrübe abidesi. Benim için de çok faydalı ve verimli bir sohbet oldu şahsen de. Türkiye'nin birçok meselesini istişare ettiğimiz bir toplantı oldu.

Kılıçdaroğlu, destek turunda! Bir sonraki durağı BTP oldu

Bir masamız vardı. Bir Halil İbrahim sofrası olmasa da ikramlarda bulunmaya çalıştık. Sağ olsunlar, nazik çerçevede çok güzel bir görüşme gerçekleştirdik. Ben de huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum kendisine. Önümüzdeki cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde de kendilerine başarılar diliyorum. Umuyoruz, Türkiye adına çok doğru, çok güzel günler göreceğimiz bir süreçte olacağız. Biz de Türkiye adına, Türkiye'nin yarınları adına inşallah çalışmalarımızı yapıp kamuoyuyla süreç içerisinde paylaşacağız."

Kaynak: ANKA / Politika

Kemal Kılıçdaroğlu Türkiye Partisi Hüseyin Baş Türkiye Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Ibrahim Ozturk:

Daha dün bu ağlamıyormuydu beni masaya almıyorlar diye :)

Cevap Yaz3258Yayından Kaldır
Hasan Has:

Meral ablasına soracak sonra desteğini açıklayacak

Cevap Yaz4158Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title