İmamoğlu'na açıkça soruldu: Tartışma yaratan fotoğrafla ilgili açıklama yapmak için neden o kadar beklediniz? - Haberler
Haberi Paylaş

İmamoğlu'na açıkça soruldu: Tartışma yaratan fotoğrafla ilgili açıklama yapmak için neden o kadar beklediniz?

Haberler.com - Olgun Kızıltepe - Politika
 - Güncelleme:

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKOM'da basın mensupları ile bir araya gelip İstanbul'daki son durumu aktardı. Soru cevap kısmında İngiliz büyükelçi ile yemek yediği görüntü hakkında da açıklamada bulunan İmamoğlu'na "Açıklama yapmak için neden o kadar beklediniz?" sorusu da yöneltildi. İBB Başkanı bu soruya "Sosyal medyadan gerekli açıklamaları yaptım zaten. O anda acil kararlar vermemiz gerekiyordu. AKOM'dan gerekli takipleri yaptım ve yapıyorum." sözleriyle yanıt verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kar yağışıyla ilgili yaşanan gelişmeleri AKOM'da yaptığı basın toplantısında değerlendirdi.

İmamoğlu, kar felaketinin yaşandığı saatlerde İngiltere Büyükelçisi ile bir balıkçıda görüntülenmesi nedeniyle yapılan eleştirilere de yanıt verdi. İBB Başkanı kendisini, "Benim yoğun bir gündemde çalışırken böyle yemeğe gitmemin gündeme taşıtılmasını şaşkınlıkla takip ettiğimi ifade etmek isterim. Bir büyükelçiyle Türkiye'nin en yoğun ilişkide bulunduğu ülkenin temsilcisiyle yenilen bir yemekten bahsediyoruz. Yaklaşık 20-25 gün önce buluşmayı netleştirmiştik. Gizli bir yemek değil bu." sözleriyle savundu.

İmamoğlu'na açıkça soruldu: Tartışma yaratan fotoğrafla ilgili açıklama yapmak için neden o kadar bekledi?

Bir gazeteci ise Ekrem İmamoğlu'na dün bütün gün gündemden düşmeyen fotoğraflarıyla ilgili açıklama yapmak için neden akşama kadar beklediğini sordu.

İBB Başkanı bu soruya şu şekilde yanıt verdi: "Ben sosyal medyadan gerekli açıklamaları yaptım zaten. O anda acil kararlar vermemiz gerekiyordu. AKOM'dan gerekli takipleri yaptım ve yapıyorum."

Ekrem İmamoğlu, Politika, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (11)

sadece kadir:

NEYMİŞ 19 SAATLİK BİR ÇALIŞMADA 1 SAAT MOLA.. İNSANLAR ORDA 30 SAATİ AŞKIN KALMIŞ, KAR YAĞMIŞ ORTADA KÜREME ARAÇLARI YOK. TUZ YERİNE YOLLARA KUM DÖKÜLÜYOR. SİZ İSTANBULU YÖNETMEYİ BASİT SANIYORSUNUZ HERALDE. RAHMETLİ KADİR TOPBAŞ DÖNEMİNDE KAR DAHA HAVADAYKEN KAR KÜREME ARAÇLARI YOLLARDA CİRİT ATIYORLARDI ADAM SAHADA BİZZAT GEZİNİYORDU. EKREM EFENDİ NE İŞİ VARSA İNGİLİZ DİPLOMATLA OTURMUŞ AİLECEK BALIK KEYFİ.. MİLLET DERT İÇİNDE O DA KEYİF PEŞİNDE. SONRA 1 SAATLİK MOLA YAPTIM DİYOR

Bahadır:

Bu kadar basit düşünmek ne kadar saçma eline kazma kürek alıp belediye başkanımı temizleyecek yolları akşam operasyon merkezinden canlı bağlantısı vardı ona da oturmuş bilgisayar ekranından izleme yapıyor diyin isterseniz ocak ortasında kimsenin arabasında kar lastiği yok yolları araba kaplamış temizlemek için bile yolun boş olması lazım asırlardır ERZURUMA bu karın 10 misli yağar herkes tedbirini böle 40 saat yolda kalan eve gidemiyen

Şerafettin Şeker:

yalan algı ile yönetim işinize gelirse

Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title