Haberler

HDP Adaylarından Yoğun Seçim Çalışması

Güncelleme:

HDP Batman Milletvekili adayları, il genelinde yoğun bir seçim çalışması faaliyeti sürdürüyor.

HDP adayları fabrika işçilerini ziyaret etti.

HDP'nin Batman milletvekili adayları gittikleri her yerde yoğun ilgi ile karşılanarak destek almaya devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Batman Organize Sanayi Bölgesi'ne giden HDP milletvekili adayları Ali Atalan, Ayşe Acar Başaran ve Hasan Yağız girdikleri her iş yerinde emekçiler tarafından büyük bir sahiplenme ile karşılandı.

HDP'li adaylara HDP ve DBP'li yöneticiler de eşlik etti. Adaylar iş yerlerini tek tek gezerek her işçi ve emekçinin elini sıkarak HDP'nin "Yeni yaşam" projesini anlattı.

Seçimlerin ezilen halkların belirleyici rol oynayacağı yönünde aktarımda bulunan adaylar, destek istedi.

Kadınlar ile birebir ilgilenen HDP'nin kadın adayı Ayşe Acar Başaran da burada kadınların sorunlarına dikkat çekerek, sistemin kadını köleleştirmeye çalıştığını ve istenen kadın profilinin üzerinde durdu. Acar, yerelde kadınların sorunlarına çözüm getirmek için ekstra bir çaba sarf edeceklerini söyledi.

Zaman zaman işçilere çalışmalarında yardımcı olan adaylar, HDP'nin işçi ve emekçi partisini olduğunu belirterek, işçi ve emekçilerin hak ettikleri emeklerine kavuşmaları için mücadele edeceklerini kaydetti.

Adayları ağırlayan iş yeri sahipleri de AKP politikaları nedeniyle geldikleri duruma dikkat çekerek, iş yapamaz hale geldiklerini aktardı.

Adayların ziyareti tüm işyerlerinin gezilmesi ve işçi-emekçiler ile bir araya gelinmesinin ardından son buldu. Kaynak: Batman Gazetesi

Kaynak: Temsilci / Politika

Organize Sanayi Bölgesi Ayşe Acar Başaran Ali Atalan Batman Yerel Politika Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

SON DAKİKA: DEPREM Mİ OLDU? Deprem nerede oldu? Süper Lig'de yabancı futbolcu kuralında değişiklik yapıldı mı? TFF yabancı futbolcu kuralını değiştirdi mi? 23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu!
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title