Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de kabul ettiği Sinan Ateş'in eşine söz vermiş

Güncelleme:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'da suikasta kurban giden eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'i kabul etti. Görüşmede Ateş'in çocuklarının yaşadıkları acıyı ifade ettiği, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çocukların anlattıklarından etkilenerek cinayetin takipçisi olacağının ve bu meselenin sonuna kadar gideceğinin sözünü verdiği iddia edildi.

30 Aralık 2022 yılında Ankara'da suikasta kurban giden eski Ülkü Ocakları eski Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'in Cumhurbaşkanı Erdoğan ile gerçekleştirdiği görüşmeden dikkat çeken bir ayrıntı yer aldı. Erdoğan'ın, Ayşe Ateş'e cinayetin aydınlatılması için söz verdiği öğrenildi.

ERDOĞAN, ATEŞ'İN KIZLARININ ANLATTIKLARINDAN ETKİLENDİ

Yeniçağ'ın aktardığına göre, Sinan Ateş'in 2 kızı, babalarının öldürülmesinin ardından yaşadıkları zorlu süreci ve acıyı Erdoğan ile paylaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise çocukların anlattıklarına kayıtsız kalmayarak etkilendi. Öte yandan Ayşe Ateş'e Sinan Ateş cinayetinin takipçisi olacağının ve bu meselenin sonuna kadar gideceğinin sözünü verdiği öne sürüldü.

"BENİ VE KIZLARIMI UZUN UZUN DİNLEDİ"

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen görüşme sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Ayşe Ateş, "Beni ve kızlarımı gerçekten uzun uzun dinledi. Kızlarım da uzun bir konuşma yaptılar, sohbet ettiler kendisiyle. Durumu anlattım, izah ettim, dosya hakkında konuştuk." ifadelerini kullanmıştı.

"GEREKENİN HIZLI ŞEKİLDE YAPILACAĞINI SÖYLEDİ"

Ateş, "Çok memnun bir şekilde yanından ayrıldık, mutlu bir şekilde kızlarım da. Deyim yerindeyse dertleştik aslında, o havada bir görüşme geçti. Kendisi de gerekenin hızlı bir şekilde yapılacağını söyledi." dedi.

GÖRÜŞMEDE ADALET BAKANI DA YER ALDI

Ayşe Ateş, görüşme sonrası sosyal medya hesabından da yazılı bir açıklama yaparak "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, beni ve kızlarımı makamında kabul etti. Büyük bir nezaketle ağırladığı ve yaklaşık 1,5 saat boyunca süren görüşmeye Sayın Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve Cumhurbaşkanımızın Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da eşlik etti. Sayın Cumhurbaşkanımız beni ve kızlarımı tek tek dinledi. Kızlarıma hediye verdi. Şahsına sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum." dedi.

Erdem Aksoy
Haberler.com - Politika

Sinan Ateş Ayşe Ateş Beştepe Kurban Ankara Politika Güncel Haberler

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Öldüresiye dövüp 'Yolda bulduk' diyerek hastaneye bıraktılar! Talihsiz adam hayatını kaybetti

Öldüresiye dövüp "Yolda bulduk" diyerek hastaneye bıraktılar! Talihsiz adam hayatını kaybetti

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
'Kadını camdan atıyorlar' ihbarına giden polis evde ceset buldu

"Kadını camdan atıyorlar" ihbarına giden polis evde ceset buldu

500

Yorumlar (13)

kripto para:

ne yazarsam mahkemelik olmam diye dusunenler begenebilirmi

120
34
yanıtYanıtla
sade vatandaş:

el ezher üniversitesinin verdiği fetvaya göre tutulamayacak özü vermek caiz değildir

yanıt2
yanıt0
Bay Che:

ee reis ortağını satacakmı yani.yoksa katil azmettirici hepsi biliniyor.

92
33
yanıtYanıtla
Selim Güler:

Bay che gizli isim kullaniyorsun .Sen nerden biliyorsun?Bilip bilmeden yazma derim

yanıt12
yanıt13
Mehmet Kutl:

Takipçisimi olacak yapma yaa komiksiniz ....!

56
41
yanıtYanıtla
Nayci İbrahim:

HAH ŞİMDİ GÜCCÜK ORTAK DÜŞÜNSÜN AKIBETİNİ...

65
29
yanıtYanıtla
Fatih Erdem:

Sayın cumhurbaşkanımız bizzat kendisinin takipçisi olacağını ve bu suikastı en kısa zamanda aydınlatmak için söz vermiş ise bu suikastı isteyen, planlayan, uygulayan, uygulayanlara yardım ve yataklık eden, delilleri karartan, olayın aydınlatılmasını engelleyen ve bu cinayete alkış tutan destek verenler sıkı durun inşallah olay tüm detaylarıyla aydınlanacak ve tüm suçlular cezalarını çekecektir.

58
12
yanıtYanıtla
ASD:

NORMALDE CB DEVREYE GİRMESİNE BİLE GEREK OLMAMASI GEREKİRKEN...

yanıt30
yanıt0
Ali:

Neden şenyaşar ailesine söz vermiyorsun.

33
13
yanıtYanıtla
Sabahattin Polat :

Onlar mazlum ve gariban insanlar.

yanıt7
yanıt3
Tüm 13 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title