Haberi Paylaş

CHP'li eski bakan Yaşar Okuyan'dan Akşener'e tehdit gibi sözler: 6'lı Masa'yı dağıtırsa dosyaları açıklarım, sokağa çıkamaz

Politika Haberleri

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı CHP'li Yaşar Okuyan, katıldığı bir canlı yayında İYİ Parti'nin "Kılıçdaroğlu kazanamaz" algısını organize ettiğini iddia ederek Akşener'e yönelik açıklamalarda bulundu. Akşener'in masayı dağıtması halinde bunun bir bedeli olacağını, elinde Akşener'in İçişleri Bakanlığı dönemine ait belgeler olduğunu ve bunları Kılıçdaroğlu'na da dosya olarak verdiğini ifade eden Okuyan, "Sokağa çıkamaz. Konuşturtmasın beni. İhanettir" dedi.

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olan ve 2019'da CHP'ye katılan Yaşar Okuyan, Kanal İzmir'de katıldığı programda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Son zamanlardaki adaylık tartışmalarına değinen Okuyan, İYİ Parti lideri Meral Akşener'e yönelik tehdit gibi sözler sarf etti.

İYİ Parti'nin "Kılıçdaroğlu kazanamaz" algısını organize ettiğini iddia eden Okuyan, elinde Meral Akşener'in İçişleri Bakanlığı dönemine ait belgeler olduğunu ve Altılı Masa'yı dağıtması durumunda bunları açıklayacağını söyledi.

CHP'li eski bakan Yaşar Okuyan'dan Akşener'e tehdit gibi sözler: 6'lı Masa'yı dağıtırsan dosyaları açıklarım, sokağa çıkamaz

6'lı Masa'yı dağıtanın sokağa çıkamayacağını belirten Okuyan, "Meral Akşener masayı dağıtır, Kılıçdaroğlu'nun adaylığına terslik yaparsa bunun bir bedeli olur, elimde belgeler ve dosyalar var hepsini açıklarım. Hepsi de İçişleri Bakanlığı dönemine ait belgeler. Konuşturtmasın beni. İhanettir" dedi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu'na 6'lı masa kurulurken Akşener'le ilgili bir dosya verdiğini ifade eden Okuyan, "Sayın Kılıçdaroğlu'na dosyayı masa kurulurken söyledim. 3 gün önce de hatırlattım. Ve ona Meral Hanım'la ilgili bir dosya verdim. Dosyayı Kılıçdaroğlu kullanmayacak ben kullanacağım." dedi.

Haberler.com / Emre İliksiz - Politika

Meral Akşener Yaşar Okuyan Politika Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (16)

Starmetin Wetin:

bu adam hangi yüzle çıkıyor , haber yapmayın bunun boş sözlerini milyonlarca insanı mağdur etmiş kişidir bu.....

Cevap Yaz25Yayından Kaldır
Sadık:

Meral Abla'nın kim olduğunu Tansu Çiller kaç defa söyledi. Güvenilmez birisi.

Cevap Yaz211Yayından Kaldır
Sadık GÜNEŞ:

Bu CHP ye hiç güvenilmez,bunca zam ve enflasyona ragmen ,ülkenin selameti için yine cumhur a verecegim

Cevap Yaz110Yayından Kaldır
Tüm 16 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title