Haberler

CHP İl Başkanı, AK Parti İl Başkanını Hayvan Pazarında Bekledi

Güncelleme:

Çorum'da iktidarın tarım politikalarını eleştiren CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan'ı hayvan pazarına davet etti.

Çorum'da iktidarın tarım politikalarını eleştiren CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan'ı hayvan pazarına davet edip, "Köylülerin sorununu birlikte dinleyelim" dedi. CHP'li Atlas, burada bekklediği Ceylan gelmeyince bindiği bir atın üzerinden iktidarı eleştirdi.

Çorum CHP İl Başkanı Cengiz Atlas ile AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan arasında ilginç bir olay yaşandı. Çorum CHP Milletvekili Tufan Köse'nin kente yaptığı ziyaret sırasında gazetecilere, "AK Parti iktidarı köylüyü, çiftçiyi perişan etti. AK Parti köylüyü de çiftçiyi de bitirdi" diyerek, eleştirdi. Bu eleştirilere cevap veren AK Parti Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, "CHP millete hayal satıyor, biz ise hizmet ediyoruz. CHP'li Milletvekili Tufan Köse ne zaman isterse köylere birlikte gider ziyaretlerde bulunuruz. Köylüyü de çiftçiyi de birlikte dinleriz. Hodri meydan" dedi.

Bu sözler üzerine harekete geçen CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, "Madem öyle Çorum- İskilip karayolu 3'üncü kilometredeki hayvan pazarında köylülerle biraraya geleceğim. Köylülerin sıkıntılarını dinleyeceğim. Kendisini buraya davet ediyorum" dedi.

Bugün gazetecilerle birlikte hayvan pazarına giden CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, yaklaşık bir saat AK Parti İl Başkanını bekledi. İl Başkanı Ceylan'ın gelmemesi üzerine, AK Parti'yi eleştirdi. Atlas, "Mazot almış başını gidiyor. Sattığınız hayvanlar para etmiyor. Çiftçi olarak köylü olarak sizlerin sorunları almış başını gidiyor. İktidarıyla muhalefetiyle sizlerin sorunlarını burada masaya yatıralım istedim. Ancak onlar bugün maalesef gelemediler. Daha doğrusu karşınıza çıkmaya yüzleri yok. Gelip size hesap veremezler de" diyerek tepkisini gösterdi.

ATA BİNİP BAĞIRDI

Atlas, daha sonra bir ata binerek hayvan pazarına gelmeyen Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan'a seslenip, "Ahmet Sami Ceylan neredesin?" diye bağırdı. Partililer ise Atlas'ı alkışla destek verdi.

ŞOV YAPTI - Çorum / Merkez

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Politika

AHMET SAMİ CEYLAN Cengiz Atlas Tufan Köse Ak Parti Politika Güncel Haberler

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

İsrail Başbakanı Netanyahu savaş kabinesini feshetti

İsrail Başbakanı Netanyahu savaş kabinesini feshetti

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye 'asgari ücret' çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye "asgari ücret" çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

Soykırım kabinesini neden yıktı? İşte Netanyahu'nun bundan sonraki sürece dair planı

Soykırım kabinesini neden yıktı? İşte Netanyahu'nun bundan sonraki sürece dair planı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title