Haberler

Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula Açıklaması

Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, AK Parti olağanüstü kongresinde Balıkesir milletvekili Ali Aydınlıoğlu’nun yeniden MKYK’ya seçilmesinden memnuniyet duyduklarını açıklayarak, Aydınlıoğlu’nu tebrik etti.

Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, AK Parti olağanüstü kongresinde Balıkesir milletvekili Ali Aydınlıoğlu'nun yeniden MKYK'ya seçilmesinden memnuniyet duyduklarını açıklayarak, Aydınlıoğlu'nu tebrik etti.

Milletvekili Aydınlıoğlu'nun MKYK'ya seçilmesinin hem şehir hem de Balıkesir AK Parti için önemli olduğunu ifade eden Başkan Faruk Kula, iktidar partisinin Ankara düzeyinde beyin takımında Balıkesir'den bir milletvekili olmasının gurur verici olduğunu kaydetti. Başkan Kula "Sayın Ali Aydınlıoğlu'nun üst üste MKYK'ya girmesi siyaseten bir başarıdır. MKYK'ya girenlerin yanı sıra giremeyenlere baktığımızda Sayın Aydınlıoğlu'nun nasıl bir başarı elde ettiğini görürüz. İstanbul gibi Ankara gibi metropollerden seçilen, Ankara'da siyasetin göbeğinde yer alan hatta genel başkan yardımcısı düzeyindeki isimlerin MKYK'da liste dışında kaldığını değerlendirdiğimizde Balıkesir'den Ali Aydınlıoğlu'nun bu göreve seçilmesi anlamlıdır. Sayın Ali Aydınlıoğlu partili Cumhurbaşkanlığı denilen yeni sistemde, Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın yeniden partinin başına geçtiği dönemde AK Parti'nin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın A takımında olduğunu da MKYK'ya seçilerek göstermiş oldu. Balıkesirimiz adına Balıkesir'de iktidar partisi adına onur verici olan bu görevde Sayın Aydınlıoğlu'na başarılar dilerken Balıkesirimizin sorunlarını birinci elden dile getirmek, Balıkesir'e gelen ve gelecek olan hizmet ve yatırımların çoğalmasını sağlamak açısından Sayın Aydınlıoğlu'nun MKYK'da olması kazanımdır. Yeni dönemde yeni görevinde kendisine başarılar dilerken Balıkesirimize ve Ak Parti'ye hayırlı olmasını dilerim" şeklinde konuştu. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Ali Aydınlıoğlu Balıkesir Ak Parti Kula Politika Haberler

Bahçeli'nin ittifak resti ortalığı karıştırdı! Erdoğan kurmaylarını ''Aman ha'' diyerek uyardı

Bahçeli'nin ittifak resti ortalığı karıştırdı! Erdoğan kurmaylarını ''Aman ha'' diyerek uyardı

Tahliye olan Sıla Doğu, 'Dilan' diye bağırarak ağladı

Tahliye olan Sıla Doğu, "Dilan" diye bağırarak ağladı

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

Yerlikaya'nın hedefinde gündüz kuşağı programları var: O yayınlardan hoşlanmıyorum

Yerlikaya'nın hedefinde gündüz kuşağı programları var: O yayınlardan hoşlanmıyorum

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title