Haberler

Bahçeli'nin videosu Erdoğan'a gönderme mi? Yardımcısı Semih Yalçın ilk kez anlattı

Güncelleme:

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Ferdi Tayfur'un "Söyleten Sensin" şarkısı eşliğinde yayınlanan videosu Cumhur İttifakı'na ve AK Parti'ye bir mesaj olarak yorumlanmıştı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın konuyla ilgili ilk kez konuşurken, "Dün sabah bir haber geçti, 'Sayın Devlet Bahçeli ameliyat oldu, bu yüzden 23 Nisan gösterilerine katılmadı' diye. Ben kendisiyle konuşmadım henüz büyüğümüzle; ama büyük bir ihtimalle bunun için yapılmış bir video" dedi.

MHP Genel Merkezi'nin paylaştığı Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin yürürken çekilen videosu gündemden düşmüyor.

ŞARKININ SÖZLERİ MESAJ OLARAK YORUMLANDI

Devlet Bahçeli'nin yürüyüş yaptığı sırada çekilen videosunda Ferdi Tayfur'un "Söyleten Sensin" şarkısı çalarken, "Hep köle misali zincire vurdun, ben sana dost oldum sen düşman oldun. Sen beni kendine göre mi buldun, hainsin diyorsam söyleten sensin. Sana söylediğim sözlere kızma, sitem ediyorsam ettiren sensin. Senden çektiklerim yetti canıma, zalimsin diyorsam söyleten sensin" sözleri Cumhur İttifakı'na ve AK Parti'ye bir mesaj olarak yorumlanmıştı.

BAHÇELİ'NİN YARDIMCISI VİDEOYLA İLGİLİ KONUŞTU

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın videonun detaylarını TGRT Haber'e anlattı. Videonun AK Parti'ye bir gönderme olduğu iddiasını yorumlayan Yalçın, "Dün sabah bir haber geçti, 'Sayın Devlet Bahçeli ameliyat oldu, bu yüzden 23 Nisan gösterilerine katılmadı' diye. Ben kendisiyle konuşmadım henüz büyüğümüzle; ama büyük bir ihtimalle bunun için yapılmış bir video. Videodaki şeyler, Cumhur İttifakı'na değil, arkadaşlar yanlış yorumluyorlar. Öyle bir şey yok. Ferdi Tayfur'u sever başkanımız. Bir de yürüyüşe çıkıyor, doktor tavsiyesiyle oradan bir enstantane yayınlamışlar. Mesele bundan ibaret" dedi.

"MERAL AKŞENER'E YORUMLANMASI DAHA DOĞRU OLMAZ MI?"

Videonun şarkı sözlerine dikkat çeken Yalçın, Cumhur İttifakı yerine MHP'den ayrılarak İYİ Parti'yi kuran Genel Başkanı Meral Akşener'i işaret ederek, "Oradaki şarkı sözlerini mesela başka bir şekilde düşünelim, şarkı sözlerini Cumhur İttifakı'na yorumlayacaklarına, bizden giden Meral Akşener'e ve o ekibe yorumlaması daha doğru olmaz mı? Kongreleri geliyor cumartesi, onlara da yorumlamaya bir yani alternatif olarak söylüyorum" diye konuştu.

Erdem Aksoy
Haberler.com - Politika

Devlet Bahçeli Semih Yalçın Ferdi Tayfur Ameliyat 23 Nisan AK Parti MHP 3.Sayfa Politika Haberler

Bakanlık yeni vergi paketini devreye sokuyor! Asgari gelir detayı dikkat çekti

Bakanlık yeni vergi paketini devreye sokuyor! Asgari gelir detayı dikkat çekti

Portekiz'in yıldızından Arda Güler'e olay sözler: Fikrim yok

Portekiz'in yıldızından Arda Güler'e olay sözler: Fikrim yok

Refah Belediye Başkanı: 7 Ekim'den beri süren saldırılarda altyapının yüzde 70'ten fazlası yok oldu, insanlar kıtlıktan kirli su içiyor

Refah Belediye Başkanı: 7 Ekim'den beri süren saldırılarda altyapının yüzde 70'ten fazlası yok oldu, insanlar kıtlıktan kirli su içiyor

Demokrat Partili Enginyurt'tan nükteli paylaşım: Hakkını helal et Nebati

Demokrat Partili Enginyurt'tan nükteli paylaşım: Hakkını helal et Nebati

500

Yorumlar (16)

onur güleç:

yaşayan ölü

741
19
yanıtYanıtla
sade vatandaş:

walking dead

yanıt3
yanıt0
tugay celtek:

Tez zamanda hakka yürürsün insallah

584
82
yanıtYanıtla
Alkurt:

NE KADAR CIRKIN YORUMLAR, AYNI DURUMA SIZLER DÜSMEYECEK MISINIZ??? NE OLURSA OLSUN VATANA HIZMET ETMIS BIR INSANA YÜCE ALLAH SAGLIK VERIR INSALLAH.

yanıt39
yanıt383
BOZKURT:

ALKURT: Evet, terörist başını astırmayarak vatana büyük hizmet etti... :)))

yanıt273
yanıt8
Can null:

Hak bile istemiyor vallahi

yanıt21
yanıt5
Alkurt:

Bozkurt, haklısın ama devletin bildiği derin bir dusunce vardır. Biz aynanın ön yüzünü görüyoruz arkada ne olduğunu bilmiyoruz. Türk Devleti büyük bir Devlettir vardır bir bildiği...birde bu gözle bakalim

yanıt9
yanıt23
tugay celtek:

Baskan varlığınla yokluğun pek farketmex bence yokluğun bu milletin menfatine

89
36
yanıtYanıtla
Murat Gedik:

zor yuruyor

74
16
yanıtYanıtla
tugay celtek:

Bitmiş yakında tahtalı köye gider bu

yanıt59
yanıt36
Tüm 16 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title