Haberler

Ayvalık CHP'de Kan Değişimi

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığı yeni yönetimini belirledi.

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığı yeni yönetimini belirledi.

Ayvalık Belediyesi'ne ait İsmet İnönü Kültür Merkezi'nde gerçekleşen olağan genel kurul toplantısında; Ayvalık CHP'de İlçe Sekreteri Hüseyin Şalmanlı yeni ilçe başkanı seçildi.

Saat 14.00'de başlayan genel kurul toplantısında; CHP İl Başkanı Ender Biçki, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, CHP eski Milletvekili Ali Kemal Deveciler, CHP İl yöneticisi Ensar Aytekin, Edremit Körfez ilçeleriyle, Balıkesir'in bazı ilçelerinin CHP İlçe Başkan ve yöneticileri, Ayvalık Belediye Meclisi'nin CHP'li meclis üyeleri, ilçedeki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle çok sayıda partili hazır bulundu.

Genel Kurul toplantısında konuşan Ayvalık'ın CHP'li Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Ahmet Toker'e başarılı çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.

Göreve gelirken amaçlarının Ayvalık'ta sevginin kazanması olduğunu vurgulayan Gençer, "Bu sevgiyi Ayvalık'ımıza daha çok hissettirmek için hep birlikte daha çok çalışacağız. Katılım gösteren İl Başkanım Ender Biçki'ye ve yönetim kuruluna, Edremit Belediye Başkanım Kamil Saka'ya, milletvekillerimize, ilçe başkanlarımıza, meclis üyelerimize, çok değerli partililerimize şükranlarımı sunuyorum."dedi.

Genel kurul toplantısında konuşan CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki de, Türkiye'nin son derece kötü bir dönemden geçtiğini savunarak, hedeflerinin Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olduğun söyledi.

Konuşmaların ardından; Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer'in Ayvalık CHP'nin eski İlçe Başkanı Ahmet Toker'e yaptığı çalışmalar nedeniyle plaket vermesinin akabinde seçimlere geçildi.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer Divan Başkanlığı'na getirildiği genel kurulda, Divan Başkan Yardımcılığını Fevzi Keklikçi, divan katipliklerini ise; Dilek Saraçoğlu ile Nazlı Yalkınoğlu üstlendi.

Hüseyin Şalmanlı başkanlığındaki tek listenin oylandığı seçimlerde 282 delegeden 157'i oy kullanıldı ve Şalmanlı, Ayvalık CHP'nin yeni ilçe başkanı oldu.

Yapılan seçimlerde Ayvalık CHP'nin yeni yöneticileri ise; İmam Hüseyin Arslan, Seyhan Bodur, Nurten Büyükel, Tuğba Erol, Mehmet Ertuğ, Levent Güzel, Cihat İnce, Mehmet İnç, Savaş Küçük, Muzaffer Özel, Benal Satıcı, Renin Dilek Tan, Coşkun Tunçmen, Ali Uçaker, Mustafa Yıldırım ve Aynur Yorgun oldu. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Cumhuriyet Halk Partisi Rahmi Gençer Balıkesir Ayvalık Politika Güncel Haberler

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bakmadan Geçme

18 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 18 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 18 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Gaziosmanpaşa, Esenler, Küçükçekmece elektrik kesintisi! 18 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 18 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Bayrampaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bayrampaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Başakşehir hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Başakşehir nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bakırköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bakırköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bahçelievler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bahçelievler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bağcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bağcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Avcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Avcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Arnavutköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Arnavutköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title