Haberler

Altaç, Lübnan ve Suudi Arabistan'da Yaşananları Değerlendirdi

Hukukçu ve Siyasetçi Aydın Altaç, Lübnan ve Suudi Arabistan’da yaşananları değerlendirdi.

Hukukçu ve Siyasetçi Aydın Altaç, Lübnan ve Suudi Arabistan'da yaşananları değerlendirdi.

Lübnan ve Suudi Arabistan'da yeni bir krizin çıkmasının yıkıcı sonuçlara neden olacağını ifade eden Altaç, bölgede barışın korunmasını istediklerini kaydetti. En büyük temennilerinin, yaşanan gelişmelerin bölgede trajik sonuçların yaşanmasına neden olmaması olduğunu dile getiren Altaç, "Maalesef Lübnan'da ve Suudi Arabistan'da yaşanan olaylar, Ortadoğu'daki gerilim büyüme eğilimi taşıyor. Ortadoğu'da yeniden bir savaşın yaşanması insanlık için büyük bir felaket olur. Mevcut gerilime yönelik akılcı ve barışçıl bir tutumla bu güven yeniden tesis edilebilir. Ortadoğu'nun barışına katkı sağlayacak adımlar atılmalıdır. Türkiye her zaman Lübnan ve Suudi Arabistan'ın birlik ve istikrarının korunmasından yana oldu. Türkiye ve Suudi Arabistan ilişkilerinin Müslümanların kalbinde bir umut oldu. Türkiye'nin dikkatli ve barışçıl bir politika izleyerek bölgede yeni bir çatışmanın çıkmasını önlemek yönünde tutum almıştır. Taraflar Türkiye'nin bu tutumunu dikkate almalıdır. Bölgede barışın korunmasını istiyoruz. Umarız bölgede trajik sonuçlar doğuracak gerginlik görmeyiz" dedi. - DİYARBAKIR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Suudi Arabistan Aydın Altaç Türkiye Lübnan Politika Güncel Haberler

İstanbul'daki Aydos Ormanı'nda yangın çıktı! Alevler yerleşim yerlerine doğru ilerliyor

İstanbul'daki Aydos Ormanı'nda yangın çıktı! Alevler yerleşim yerlerine doğru ilerliyor

Gaziantep'ten İzmir'e kaçmışlardı! Ellerinde simitlerle eve dönerken kan davasına kurban gittiler

Gaziantep'ten İzmir'e kaçmışlardı! Ellerinde simitlerle eve dönerken kan davasına kurban gittiler

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Bakmadan Geçme

21 Temmuz TV yayın akışı! Bu akşam TV'de hangi diziler, filmler var? 21 Temmuz Pazar ATV, Kanal D, Star, Show'da neler var? 21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title