Haberler

14 Mayıs Sinop seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Sinop oy oranları!

Politika Haberleri

Kemal Kılıçdaroğlu ve Recep Tayyip Erdoğan'ın Sinop'taki oy oranları merak ediliyor. Sinop genelinde ve ilçe ilçe açılan sandık oranlarına göre, Erdoğan %58,52, Kılıçdaroğlu %35,46 oy aldı. Sinan Oğan %5,24, Muharrem İnce ise %0,79 oy aldı.

Kemal Kılıçdaroğlu Sinop'ta kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Sinop'ta kaç oy aldı? sorularının yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Sinop oy oranlarını Sinop geneli ve ilçe ilçe sizler için derledik. Sinop (il merkezi), Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli, Kaymakam kaç oy aldı, Millet İttifakı kaç oy aldı?

Açılan sandık oranına göre, Sinop genelinde Kemal Kılıçdaroğlu yüzde %35,46; Recep Tayyip Erdoğan yüzde %58,52; Sinan Oğan yüzde %5,24 oy alırken Muharrem İnce yüzde %0,79 oy aldı.

12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinop (il merkezi), Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli, Kaymakam ilçelerinde toplamda %58,52 oy aldı.

14 Mayıs Sinop seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Sinop oy oranları! Kılıçdaroğlu Sinop'ta kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?

13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Sinop (il merkezi), Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli, Kaymakam ilçelerinde toplamda %35,46 oy aldı.

13. Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan, Sinop'ta toplamda yüzde %5,24 oy aldı.

14 Mayıs ve gerçekleşecek olan 28 Mayıs seçim sonuçlarında detaylı haritayı incelemek ve takip etmek için buraya tıklayınız.

SİNOP KAZANAN MİLLETVEKİLLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Haberler.com / Politika

Kemal Kılıçdaroğlu Sinan Oğan 14 Mayıs Sinop Politika Haberler

title