Haberler

Bizim Meram Buluşmaları 6 mahalle ile başladı

Güncelleme:

Konya'nın Meram İlçe Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Bizim Meram Buluşmaları çerçevesinde merkeze uzak altı mahallede vatandaşlarla buluştu.

Konya'nın Meram İlçe Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Bizim Meram Buluşmaları çerçevesinde merkeze uzak altı mahallede vatandaşlarla buluştu. Başkan Mustafa Kavuş, "Yapılan çalışmaları yerinde görüyor, ihtiyaçları yerinde gözlemliyoruz" dedi.

Meram Belediye Başkanı Kavuş, Bizim Meram Buluşmaları çerçevesinde Ali Ulvi Kurucu, Çarıklar, Kaşınhanı, Boruktolu, Yenibahçe, Çomaklı mahallelerinde hemşehrileriyle bir araya gelirken, Kavuş'a AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular ve AK Parti Meram İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. İlk ziyaretini Çomaklı Mahallesi'ne gerçekleştiren Başkan Kavuş, Çomaklı Mahalle Muhtarı Hasan Dinç ile birlikte vatandaşlarla istişarelerde bulundu ve taleplerini dinledi. Başkan Kavuş daha sonra Yenibahçe Mahallesi'ne geçti. Kavuş, mahalle muhtarı Ahmet Kaçmaz ve hemşehrileriyle mahallede gerçekleştirilen ve bundan sonra gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu. Başkan Kavuş'un bir diğer durağı ise Boruktolu Mahallesi oldu. Mahalle Muhtarı Durmuş Ali Ötgün ve mahallelilerle sıcak bir sohbet ortamında geçen buluşmada Başkan Kavuş, hem çalışmalarını anlattı hem de hemşehrilerinin çalışmalar hakkındaki görüşlerini dinledi. Ziyaret maratonunu Kaşınhanı, Çarıklar ve Ali Ulvi Kurucu Mahalleleri'nde sürdüren Başkan Kavuş, burada da muhtarlar Mehmet Çetin, Adem Burak Ceran ve İsa Sarı ve vatandaşları dinledi, yapılan çalışmaları değerlendirdi.

"Yapılan çalışmaları yerinde görüyor, ihtiyaçları yerinde gözlemliyoruz"

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, "Tüm mahallelerimizi sık sık ziyaret ederek hemşehrilerimizle ve muhtarlarımızla bir taraftan isteklerin çözümü ve beklentilerin karşılanıp karşılanmadığı konusunda istişarelerde bulunurken diğer taraftan da oluşan yeni talepleri dinliyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyetine yüzyüze şahit oluyoruz. Yapılan çalışmaları yerinde görüyor, ihtiyaçları yerinde gözlemliyoruz. Bu yönüyle çok bereketli geçen ziyaretlerimizi salgın döneminde bile aksatmadık. Çünkü bu noktada en önemli şey süreklilikti ve hamdolsun biz bunu başardık. Her mahallemizi yılda en az bir kez ziyaret ediyor, hemşehrilerimize dokunuyoruz. Çocuğundan yaşlısına her yaştan insanımızın bize gösterdiği teveccühten hem bu ziyaretlerimizin hem de çalışmalarımızın amacına ulaştığını görüyor, mutlu oluyoruz" diye konuştu.

AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular da, 'Türkiye'de Konya modeli belediyecilik, Konya'da da Meram modeli belediyecilik' sloganının yükselen bir değer olduğuna vurgu yaparak "Bu ziyaretler, ihtiyaçları yerinde tespit edip çözmek ve vatandaşlarımızı dinlemek adına büyük yarar sağladı" diye konuştu. - KONYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Mustafa Kavuş Hisarcık Konya Meram Politika Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title