"Polis defalarca başıma vurdu" dedi, nezarethanedeki akılalmaz görüntüleri ortaya çıktı

"Polis defalarca başıma vurdu" dedi, nezarethanedeki akılalmaz görüntüleri ortaya çıktı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Esenler'de maske tartışması sonrası gözaltına alınan kişi, polisin kendisini darbettiğini öne sürerek şikayette bulundu. Polis merkezinin güvenlik kamerası görüntülerinde ise iddialarda bulunan kişinin nezarethanenin demir kapısı ve parmaklıklarına defalarca kafa attığı görülüyor.

Önceki gün Esenler'de yaşanan olayda 31 yaşındaki Harun Ç. maske takması konusunda kendisini uyaran polislerle iş yerinin bulunduğu caddede tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Harun Ç. gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. İşlemlerinin ardından serbest bırakılan Harun Ç., darp edildiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Polisleri suçlayan Harun Ç., "3-5 kişilerdi, kafama defalarca kafama vurdular, elektrik verdiler" dedi. Polis merkezine götürüldüğünde baygın olduğunu söyleyen Harun Ç. "Karakolda beni vurarak ayılttılar" iddiasında bulundu.

'Polis defalarca başıma vurdu' dedi, nezarethanedeki akıl almaz görüntüleri ortaya çıktı

"SADECE KAFAMA VURDULAR"

Kafasındaki yaraları gösteren Harun Ç., "Beyin kanaması geçirseydim ne olacaktı, sadece kafama vurdular" ifadesini kullandı. Harun Ç. olup bitenin polis merkezinin güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdığını söyledi.

'Polis defalarca başıma vurdu' dedi, nezarethanedeki akıl almaz görüntüleri ortaya çıktı

KAFASINI DEMİR PARMAKLIKLARA VURDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Harun Ç.'nin iddiaları üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü karakolun güvenlik kamerası görüntülerini yayınladı. Nezarethaneyi gören güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Harun Ç.'nin bir süre içeride dolaştıktan sonra demir kapı ve parmaklıklara defalarca kafasıyla vurduğu görülüyor. Harun Ç.'nin kafa atmasıyla nezarethanenin demir kapısı bile açılıyor.

SUÇ DOSYASI KABARIK

Harun Ç.'yi o sırada polis merkezinde bulunan polislerin güçlükle engellediği de görüntülere yansıyor. Harun Ç.'nin "küçük yaşta çocuğun cinsel istismarı", "alıkoyma" gibi suçlardan 17 kaydı bulunduğu da belirtildi.

'Polis defalarca başıma vurdu' dedi, nezarethanedeki akılalmaz görüntüleri ortaya çıktı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (60)
KARA: sakalından bıyığından utan , adam diye ortada gezecekmisin şimdi
OKTAY: kekoş daha senin ne yediğinden haberin yok yiyeceklerin ilerde
ACAYİP: Emniyet Genel Müdürlüğünden, Şöyle Okkalı Bir İftira ve Karalama Suçlamasıyla Tazminat Davası Bekliyoruz. Hazır İspatı da Var. Şöyle Donuna Kadar Bir Alın da Aklı Başına Gelsin.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title