Uyuduğu sırada cep telefonu patlayan genç, kolundan yaralandı

Uyuduğu sırada cep telefonu patlayan genç, kolundan yaralandı

İhlas Haber Ajansı / MUSTAFA KOÇYİĞİT - Haberler | 3. Sayfa

Sivas'ta uyuduğu sırada yanında duran cep telefonu durduk yere patlayan genç, kolundan yaralandı. Adli rapor alarak mağduriyetini gidermek için mahkemeye başvuran genç, firmadan halen bir dönüş alamadığını söyledi.

Şarkışla ilçesinde yaşayan 23 yaşındaki Murathan Kılıç, 8 ay önce satın aldığı cep telefonu uyuduğu sırada patladı. Patladığı sırada yanında bulunan cep telefonu kolundan yaralanmasına neden oldu. Kılınç yaşadığı olay sonrası adli rapor alarak mağduriyetinin giderilmesi için ilgili firmaya talepte bulundu.

OLAYI MAHKEMEYE TAŞIYACAK

Murathan Kılınç, konuyu adli mercilere taşımayı düşündüğünü belirterek, "Sivas'ın Şarkışla ilçesinde ikamet ediyorum, bundan 7-8 ay önce telefonu satın aldım. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadan kullandım, gayet memnundum. Ta ki geçen gün yaşadığım olaya kadar. Geçenlerde sabah saat 8 sıralarında şiddetli bir patlamayla uyandım. Olayın şokunu atamamış bulunmaktayım. Ağır değil ama bir yaralanma oldu. Buna şükür ediyorum. Telefonumu garantiye gönderdim. 17 iş günü olmasına rağmen hiçbir şekilde dönüş yapılmadı. Kolumdaki yanık iziyle ilgili adli raporumu almış bulunmaktayım. Bunu ilerleyen günlerde mahkemeye taşımayı düşünüyorum. Hiçbir şekilde dönüş olmadı" dedi.

Uyuduğu sırada cep telefonu patlayan genç, kolundan yaralandı
Uyuduğu sırada cep telefonu patlayan genç, kolundan yaralandı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / MUSTAFA KOÇYİĞİT

Haber Yorumları (17)
ATARABASI OSMAN: üstüne oturmuştur abi, üstüne oturunca patlar abi
BYMETİN: Telefon doğudan alınma orjinal değil replika.
GİZLİ ÖZNE: Nasıl bu kanıya vardın?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title