Haberler

Özer Özyön'den , kurumların başarılı hizmeti için ''ince fikirler'

Güncelleme:

DOĞRU FİKİR DOĞRU EKİP Uzun vadeli hedeflere sahip kurumların, başarıya ulaşması için en etkili yolun, doğru ve etkili tanıtımdan geçtiği anlayışına inanan Özer Özyön, ''İnce fikirleri'' ile kurumlara başarılı hizmet sunuyor.

Her kurumun ya da kuruluşun farkında olsa da, olmasa da bir kimliği vardır. Kurumsal kimliğin ne olduğunu anlayabilmemiz için de, üç temel noktaya bakmamız gerekmektedir. Söz konusu kurum kimdir, ne yapar, nasıl yapar? Bu sorulara vereceğimiz yanıtlar, bize, söz konusu kurumun kimliğini açıklar.

HEDEF VE BAŞARI Bir kurumun kimliğini doğru ve başarılı aktarabilmesi, o kurumun geleceği ve uzun soluklu olması açısından hayati önem taşımaktadır. Çok önemli bu sürecin en başarılı şekilde sunumu ise tanıtımdan geçmektedir. Kurumlar, yaptıkları tanıtımlar sayesinde, "hedef gruplara belirli bir konuda belirli bir tutum ve davranış kazandırabilir. Uygun, doğru teknikler ve haberleşme araçları kullanılarak aydınlatma faaliyetlerini yerine getirebilirler. Bir kurum, ''ulusal, toplumsal, öznel veya nesnel bir imgeyi (imaj) sağlık bir şekilde yaratmak için tanıtımlara başvurur.'' Doğru tanıtım sayesinde, ''bir ürün, hizmet, işletme, kuruluş, dava, fikir veya faaliyet oluşturmak istediği olumlu havayı meydana getirebilir.''

Kurum kimliği denildiğinde bir çok insanın aklına gelen ilk olgu, kuruluşun logosu, kullandığı renkler ve amblemi gibi görsel unsurlar olmaktadır. Bu unsurların, kimliğin açıklanmasında çok büyük önemi vardır. Bu büyük önem taşıyan olguların hedef kitleye aktarılmasında çeşitli tanıtım araçları kullanılır. Bunları, gazete, dergi, broşür, afiş, bültenler, radyo, televizyon, film, sergi, fuarlar, festivaller ve son dönemde büyük önem kazanan sosyal medya olarak sıralayabiliriz. Bahsi geçen tanıtım araçlarının hepsinin içinde barındırdığı, ihtiyaç duyduğu nokta ve en etkilisiyse, fotoğraf çekimi ve tanıtım filmleridir.

EN ETKİLİ ARAÇLAR Fotoğraf ve tanıtım filmleri, tanıtım araçlarından en etkili ve en verimli olanlarıdır. Fotoğraf ve tanıtım filmlerinin üstün olmasının en önemli sebepleri başında, görsel araçların diğer iletişim araçlarını güçlendirici ve destekleyici bir özellik taşımasıdır. Fotoğraf ve tanıtım filmleri iletişimi kolaylaştırması, zaman kaybını önlemesi, tekrarlanma kolaylıkları olması ve iletişime sağladığı esneklik ile önemli bir üstünlüğe sahiptir.

2014 yılında kurulan ''İnce Fikirler'' kurulduğu günden itibaren sektördeki önemli isimler ile çalışmaya devam ediyor. Özer Özyön ve ekibi 14 yıllık birikimi ile sektörün önde gelen isimleriyle, yurtiçi ve yurtdışında önemli işlere imza atmaya devam ediyor. Bilinçli bir tanıtım çalışmasıyla, dikkat çekmek, ilgi uyandırmak, istek yaratmak ve harekete geçirme kararını verdiğinizde, İnce Fikirler profesyonel ekibi ve birikimi ile yanınızda.

EN İYİSİNİ YAPMAK İnce Fikirler' in kurucusu Özer Özyön : " Başarımızı müşterilerimizin bizlere duyduğu güven ve disiplinli çalışmalarımıza borçluyuz. İşimizi en iyi şekliyle, zamanında teslim etmek çok önemli. Bu konuda her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız."

İnce Fikirler Prodüksiyon ve Fotoğrafçılık, profesyonel fotoğraf çekimi, katalog çekimi, ürün çekimi, tanıtım ve reklam filmleri, belgesel çekimleri, masaüstü filmleri, viral filmler, portre fotoğraf çekimleri, yapım, prodüksiyon ve yönetmenlik konularında hizmet veriyor.

Yurtiçi ve yurtdışında önemli kanalların belgesel çekimlerini de gerçekleştiren İnce fikirler, yeni dönem projeleriyle de sektörde ilklere imza atmaya da devam ediyor. incefikirler.tv sayfasından referanslarını da göreceğiniz firma, işinde profesyonel dinamik bir ekipten oluşuyor.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Radyo Haberler

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Arife mi, arefe mi? TDK nasıl yazılır? Türk Dil Kurumu doğru yazılışı hangisi #129300 Messi futbolu bıraktı mı? Messi jübile mi yapacak 2024? 13 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 13 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 13 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 13 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 13 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 13 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 13 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 13 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 13 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 13 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor birincilik ödülü ne, Survivor şampiyonu ne kazanacak, kaç TL? 13 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 13 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Survivor 2024 final nerde yapılacak? İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi nerede? Survivor All Star 2024 şampiyonu nasıl belirlenecek, SMS mi performans mı? #129300
14 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismar! Olayı öğrenen anne, 2 kişinin evini ateşe verdi

14 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismar! Olayı öğrenen anne, 2 kişinin evini ateşe verdi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title